خدمات نماشویی شیشه و کامپوزیت

ساختمان های بلند جز جدایی ناپذیر زندگی شهری شده اند که تمام شهر را پوشیده اند. این ساختمان ها به دلیل قرارگیری در معرض آلودگی های مختلف از جمله انواع مختلف آلاینده های شهری، خودرویی و کارخانه ها، گرد و غبار و عوامل محیطی نظیر بارش باران و... آلودگی های بسیاری برای نمای ساختمان به وجود می آورند. در نتیجه لازم است تا این آلودگی ها به شیوه ای صحیح از میان برداشته شوند، هرچه ارتفاع ساختمان بلندتر باشد نظافت نیازمند تجهیز به دستگاه های تخصصی تر می باشد. یکی از این دستگاه ها انواع نماشوی شیشه و کامپوزیت می باشد که در شستشو نمای ساختمان ها بسیار کاربردی است.

اهمیت شستشوی نمای ساختمان

عوامل بسیاری می توانند موجب تخریب نمای ساختمان شده و ضمن کاهش طول عمر آن، هزینه های زیادی برای تعمیر نما ایجاد نمایند. نمای ساختمان ها در گروه بخش های بسیار مهم و تاثیرگذار بر چهره شهر است که شستشو آن به دلیل ارتفاع زیاد همیشه خطرافرین بوده و نیازمند دقت و تخصص بالایی می باشد. از این رو استفاده از دستگاه های نظافت تخصصی نظیر دستگاه شستشوی نما می تواند ضمن افزایش کیفیت نظافت، سلامت کاربر را تضمین نماید. 

عملکرد دستگاه نماشوی 

استفاده از دستگاه نماشوی این امکان را به وجود می آورد تا بدون نیاز به هیچ گونه داربست و بالابر بتوان به شیوه ای مکانیزه به شستشو نمای ساختمان ها پرداخت. این نماشوی دارای سیستم تصفیه و سختی آب بوده و از این رو می توان آب مورد استفاده در نظافت را به آبی خالص تبدیل نمود که به هنگام شستشو هیچ گونه رد و لکی بر روی شیشه باقی نمی گذارد سیستم فیلتراسیون دستگاه نماشوی را می توان یکی از مهم ترین بخش ها در دستگاه دانست، با تجهیز به سیستم سختی سنجی می توان عملکرد این سیستم را مورد بررسی قرار داد برای مثال اگر سختی آب از میزان مورد انتظار پس از فیلتر شدن بیشتر به معنی عملکرد نادرست این سیستم می باشد و نیازمند بررسی های دقیقق تر است. از طرفی این نماشوی مکانیزه دارای لنس تلسکوپی با ساختاری ارگونومیک و وزنی کم می باشد این لنس قابل تنظیم در ارتفاع مشخصی بوده و به کاربر این امکان را می دهد تا بدون خستگی نمای ساختمان را شستشو داد.  همچنین برای ارسال آب به ارتفاع بالا از یک پمپ پر قدرت استفاده می شود. از دیگر بخش های یک دستگاه نماشوی می توان به مخزن موادشوینده و پدهای مختلف اشاره نمود. امگان تعویض و اتصال پدهای متناسب با نوع سطح این امکان را به وجود می آورد تا با کیفیت بالا و بدون آسیب به سطح شستشو را انجام نمود.

نماشوی شیشه و کامپوزیت 

شیشه و کامپوزیت بخش جدانشدنی نما ساختمان ها هستند که به دلیل صیقلی بودن به سرعت آلودگی ها را نمایان می سازند در نتیجه لازم است تا این بخش ها به ویژه به هنگام فصول با بارندگی 3 الی 4 بار شسته شوند، عموما به منظور شستشو نمای شیشه و کامپوزیت از دستگاه واترجت با فشار 200 الی 300 بار استفاده می شود. بدون اضافه کردن ماده شوینده می توان این سطوح را با کیفیت بالا شست و شو داد همچنین استفاده از واترجت آب گرم می تواند کیفیت بالاتری را در نظافت به همراه داشته باشد.

مزایای استفاده از نماشوی مکانیزه 

به کارگیری انواع نماشوی از جمله نماشوی شیشه و کامپوزیت موجب می شود تا ضمن کاهش زمان صرف شده برای شستشوی نمای ساختمان بتوان کیفیت بهتری نیز بدست آورد چراکه با استفاده از این تجهیز تخصصی به وسیله آب کاملا خالص شستشو انجام می شود و در نتیجه رد و لکه ای بر روی شیشه باقی نمی ماند. از طرف دیگر میزان مصرف آب و مواد شوینده به میزان چشم گیری کاهش یافته تعداد نیروی خدماتی لازم برای این عملیات نیز عکم می شود همه این موارد به معنی کاهش هزینه های شستشو نما می باشد.

درخواست اطلاعات بیشتر