خدمات نظافت شهری

جمع آوری زباله و گرد و خاک ایجاد شده در پیاده رو ها، کوچه ها و خیابان ها و به طور کلی نظافت شهری امری ضروری و مهم می باشد. این زباله ها با توجه به فصل، از برگ و چوب تا نمک و شن و ماسه متغیر می باشند. با پاکسازی این معابر، زیبایی شهر دوچندان شده و بعلاوه در سلامت افراد در حال عبور نیز تاثیر گذار است. با توجه به وسیع بودن معابر شهری و تردد بالای افراد، استفاده از روش های سنتی و دستی معمولا راه حل مناسبی جهت جمع آوری زباله ها نمی باشد. بنابراین مدیران خدمات شهری، استفاده از دستگاه نظافتی سوییپر را در دستور کار خود قرار داده اند. سویپر شهری با پاشش آب بر روی برس ها، عملکرد ایده آلی در نظافت سطح از خود نشان می دهد. کاهش نیروی خدماتی، افزایش چندین برابری سرعت عملیات و کیفیت مناسب در نظافت شهری، از جمله مزایای استفاده از سوییپر های شهری می باشد.


انتخاب مناسب سوییپر شهری

نظافت شهری ، جاروی محوطه ، سوییپر صنعتیانتخاب مناسب یک سویپر برای خدمات شهری می تواند موجب افزایش کیفیت و سرعت نظافت شود. از جمله مواردی که در این زمینه وجود دارد، مخزن آب با ظرفیت بزرگ تر می باشد. بزرگ بودن مخزن آب، پر نمودن آن را به تاخیر انداخته و به افزایش سرعت انجام نظافت می انجامد. انتخاب دستگاهی که کارایی بالایی داشته و بتواند با قدرت از روی سطوح ناهموار و شیبدار عبور نماید نیز، اهمیت بالایی در جاروب نمودن و نظافت شهری دارد. در مجموع با در نظر گرفتن مساحت مورد نظافت، نوع سطح و نوع زباله، قدرت مانور مورد نیاز با توجه به موانع احتمالی و سهولت در تخلیه مخزن، می توان یک سویپر مناسب کار خود را انتخاب نمود.
سویپر شهری‌ ، نظافت شهری ، جاروب شهری

- نحوه عملکرد جاروی شهری

مشخصه بارز جاروی شهری، کارایی بالا و پهنای نظافت عریض جهت تسهیل در انجام پاکسازی سطح و  بهبود کیفیت کار می باشد. این دستگاه ها، معمولا با یک برس متحرک در کنار برس های کناری عرصه می گردند. جهت جمع آوری مواد و زباله ها، برس های کناری، آن ها را به سمت مرکز دستگاه آورده تا توسط برس های غلطکی به مخزن فرستاده شوند. محل های با دسترسی دشوار به هنگام نظافت شهری مانند کناره های جداول و ... نیز به خوبی توسط برس متحرک این سویپر جاروب می شود. در حین انجام عملیات، سیستم مکش روی برس های جانبی، گرد غبار محیط را جمع آوری و به داخل مخزن می فرستد. در مسیر ورود این ذرات به سمت مخزن، فیلتر هایی قرار داده شده تا از بازگشت آن ها به محیط جلوگیری شود.


نظافت شهری ، جاروی شهری ، سوییپر شهری

- تجهیزات خاص سویپر شهری

سویپر شهری، از سیستم های جلوبرنده بهره مند هستند تا امکان نظافت سطوح ناهموار و یا سطوح شیبدار فراهم شود. چرخ های مقاوم بزرگ آن ها نیز عملکرد دستگاه را  در جاروب نمودن محیط بهبود بخشیده است. بکارگیری چراغ های جلو برای نظافت محیط های کم نور و کابین مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش از دیگر تجهیزات معمول این جاروی خیابانی می باشد که یک امکان مهم در نظافت شهری به شمار می آید. همچنین مواد با کیفیت بکار رفته در بدنه دستگاه، مقاومت بالایی در مواجه با موانع محیطی و برخورد های احتمالی به آن داده است.


- سهولت استفاده از جاروی خیابانی 

نظافت شهری ، سویپر ، سوییپر جاروی شهری به سهولت توسط کاربر هدایت شده و با اهرم های مکانیکی عملیات نظافت را انجام می دهد. برای هدایت این دستگاه، معمولا یک صندلی راحت و قابل تنظیم برای کاربر در نظر گرفته شده تا در مدت زمان طولانی دچار خستگی نگردد. بعلاوه هنگامی که مخزن دستگاه، از مواد و گرد و خاک پر شود، کاربر تنها با زدن یک دکمه، جک هیدورلیک را فعال نموده و مخزن بطور ایمن و بدون هیچ سختی تخلیه گردد به این ترتیب می توان بدون دشواری به نظافت شهری در بخش های مختلف پرداخت. برای توقف دستگاه جهت استراحت یا اتمام کار نیز، با استفاده از ترمز دستی می توان آنرا بطور ایمن متوقف نمود. جاروی های خیابانی معمولا دارای کابین هستند تا شرایط بهتری برای کاربر فراهم شود. استفاده از سیستم های سرمایش و گرمایش نیز امر نظافت را در شرایط آب و هوایی مختلف امکان پذیر ساخته است.


گالری تصاویر

جاروی محوطه سرنشیندار جاروی روندا نظافت خیابان ها جاروی معابر شهری روندا ماشین جاروی خیابان و معابر نظافت صنعتی خیابان ها و مجتمع های مسکونی با جارو ماشین نظافت شهری روندا جاروی بزرگ صنعتی جاروی بزرگ جاروی سرنشیندار محوطه روندا سویپر جاروی شهری جاروی معابر شهری.روندا.بهداشت.نظافت جاروی سرنشیندار.کابین.شرکت ابراهیم جاروی محوطه  جاروب محوطه  محیط شرکت ابراهیم جاروی کابین دار خیابانی  نظافت صنعت جاروی محوطه کابین دار سویپر کابین دار کابیندار جاروی کابیندار شرکت ابراهیم نظافت جارو سویپر جارو کابیندار کابین دار شرکت ابراهیم نظافت سریع جارو امکانات ویژه نظافت جدید مدرن شرکت ابراهیم جاروی ارائه دهنده خدمات  نظافت شهری شهرداری جاروی محوطه کابیندار شستن کف خیابان ها شهرداری

گالری ویدئو

ماشین آلات نظافت شهری/روندا/جاروی محوطه/کابین دار فروش/تجهیزات/جاروی مکانیزه/شرکت ابراهیم/پارکینگ

درخواست اطلاعات بیشتر