سیمان

کارخانه های سیمان یکی از فعال ترین صنایع هستند که روزانه حجم عظیمی از سیمان در آن تولید می شود. سیمان ماده ای ریز و پودری بوده و به همین دلیل مقدار تولید آلودگی در محیط کارخانه بسیار زیاد است. این مواد در هنگام انتقال مواد بر روی نوار نقاله ها، در هنگام بسته بندی، جا به جایی و ... در میان تأسیسات و محیط پراکنده شده و تبدیل به آلودگی می شود. در صنعت سیمان انواع دستگاه های نظافت صنعتی قابل به کارگیری است که با جمع آوری آلودگی ها و ضایعات از محیط سطح کیفیت محصولات افزایش یافته و موادی که در حین انتقال به هدر رفته اند به چرخه تولید باز گردانده می شوند.

یکی از پرکاربردترین دستگاه های نظافت صنعتی در صنایع سیمان مکنده کامیونی است زیرا با داشتن قدرت بالای مکش و مخزن حجیم انبوهی از مواد سیمانی را جمع آوری نموده و به محل مورد نظر انتقال می دهد. به این ترتیب از هدر رفت مواد جلوگیری شده و هزینه های گزاف ناشی از آن کاهش قابل توجهی می یابد.

با استفاده از جاروبرقی صنعتی که از قدرت مکش و سرعت مکش بالا برخوردار هستند، محیط کارخانه سیمان نظافت خواهد شد. انتشار گرد و غبار و ذرات پودری سیمان در محیط علاوه بر این که در انجام عملیات های صنعتی اختلال ایجاد می کند، سلامت کارکنان را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. جاروبرقی صنعتی آلودگی های صنعتی را جمع آوری کرده و با داشتن واحد فیلتراسیون کارآمد ایمنی و سلامتی افراد مشغول به کار را حفظ می نماید.

جهت نظافت محوطه های وسیع در کارخانه های سیمان و جمع آوری ضایعات سخت از روی سطح زمین دستگاه سوییپر صنعتی سرنشین دار با عملکرد قدرتمند مورد استفاده قرار می گیرد که با دارا بودن ویژگی هایی هم چون سهولت کاربری و قدرت مانور بالا عملیات نظافت را انجام می دهد.

تأسیسات، قطعات و تجهیزات صنعتی مربوط به صنایع سیمان با گذشت زمان و به علت فعالیت های پی در پی دچار آلودگی شده که این آلودگی ها می تواند کیفیت عملکرد این تجهیزات و طول عمر آن ها را کاهش دهد. با بهره گیری از دستگاه واترجت صنعتی آلودگی های این قطعات حذف شده و بر طول عمر آن ها افزوده می شود.

برای نظافت سطح زمین در انبارهای نگه داری مواد اولیه و محصولات نهایی دستگاه اسکرابر مورد استفاده قرار گرفته و تمیزی محیط را فراهم می آورد.

 

 

industrial-vacuum مکنده صنعتی صنایع سیمان

مکنده صنعتی صنایع سیمان

warehouses-floor-cleaning زمین شوی انبار ها

زمین شوی انبار ها

cement-industrys-vacuum-cleaners جارو برقی صنعتی کارخانه سیمان

جارو برقی صنعتی کارخانه سیمان

cement-factories-waterjet واترجت صنایع سیمان

واترجت صنایع سیمان

cement-factories-scrubber-اسکرابر-صنعتی کف شوی کارخانه سیمان

کف شوی کارخانه سیمان

industrial- machines-washing شستشوی ماشین آلات صنعتی

شستشوی ماشین آلات صنعتی

vacuum-loader مکنده کامیونی صنایع سیمان

مکنده کامیونی صنایع سیمان

factories-areas-sweeper  جاروی محوطه کارخانه

جاروی محوطه کارخانه

central vacuum applications cement industry کاربرد مکنده مرکزی در صنایع سیمان

کاربرد مکنده مرکزی در صنایع سیمان

application of industrial vacuum cleaner nozzles کاربرد انواع نازل جاروبرقی صنعتی

کاربرد انواع نازل جاروبرقی صنعتی

concrete mixer pressure washer شستشوی میکسر بتن با واترجت صنعتی

شستشوی میکسر بتن با واترجت صنعتی

collect wastes and dusts in cement industry جمع آوری مواد و غبارات پودری

جمع آوری مواد و غبارات پودری

cement warehouse cleaning by industrial floor swee نظافت انبار سیمان با سوییپر

نظافت انبار سیمان با سوییپر