حذف تبلیغات دیواری با واترجت صنعتی

نوشته ها و نقاشی های روی دیوارها یکی از مشکلاتی است که در شهرهای بزرگ وجود دارد و شهرداری ها و شرکت های خدماتی برای از بین بردن آن ها با دشواری رو به رو هستند. نوشته ها بر روی دیوارها، نمای ساختمان های قدیمی و یا عمومی، پل ها و ... به وفور به چشم می خورد. در بسیاری از نقاط شهر با استفاده از اسپری ها تصاویر و تبلیغات غیر مجازی نقش بسته است که چهره شهر را نازیبا ساخته و در حقیقت به اموال عمومی آسیب رسانده است. شرکت های خدماتی و سازمان زیبا سازی شهرداری ها که به تمیزی و نظم شهر اهمیت می دهند و در راستای ایجاد تمیزی و پاکیزگی در محیط های شهری در تلاش هستند، برای از بین بردن حرفه ای آلودگی های دیواری و تبلیغات غیر مجاز تصمیمی جدی می گیرند. اغلب برای پاک سازی دیوارها و نماهای شهری هزینه های زیادی صرف می شود.


شیوه ای نوین و کارآمد برای حذف دیوار نویسی ها

امروزه با طراحی و ساخت انواع دستگاه های واترجت صنعتی بسیاری از مشکلات مربوط به فعالیت های نظافتی از میان برداشته شده است زیرا این تجهیزات دارای کاربردهای فراوانی هستند که یکی از آن ها شستشوی محیط های شهری می باشد. با استفاده از نیروی آب تمیز امکان از بین بردن نوشته ها و تبلیغات غیر مجاز فراهم می گردد بدون آن که کوچک ترین اثری از این آلودگی ها باقی بماند.


شستشوی دیوارها نویسی با دستگاه واترجت صنعتی

دستگاه واترجت صنعتی یک ابزار کاملاً صنعتی و حرفه ای می باشد و فرآیندهای نظافتی را که با استفاده از روش های سنتی قابل انجام نیستند، به انجام می رساند. این دستگاه ها دارای قابلیت تنظیم فشار آب خروجی هستند و از همین رو می توان متناسب با جنس سطح و شدت آلودگی فشار عملیاتی را تنظیم نمود؛ به این ترتیب علاوه بر این که تمامی بخش های یک سطح به خوبی شستشو می شود و اثری از آلودگی بر جای نمی ماند، تضمین می شود که به سطح آسیبی وارد نخواهد شد.

 با توجه به این که نقاشی ها، دیوار نویسی ها و تبلیغات غیر مجاز اغلب در مراکز شهری وجود دارد می توان از دستگاه های واتر جت صنعتی با سوخت فسیلی استفاده نمود و یا در صورت دسترسی به منبع برق واترجت الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب با بهره مندی از دستگاه های واترجت صنعتی می توان نقاشی های دیواری و تبلیغات غیر مجاز را از نقاط دور افتاده شهر مانند پل ها، ایستگاه ها و ... با کیفیت مطلوب و با ایمنی بالا حذف می گردد. جریان آب فشار قوی دیوارها و دیگر سطوح نقاشی شده را پاک سازی می کند.


استفاده از واتر جت صنعتی در نقاط گوناگون شهری

اگر دیوار نویسی ها در مناطق شلوغ و پر رفت و آمد باشد می توان از دستگاه واترجت صنعتی به همراه سیستم ونتوری و نازل شستشوی دیواری استفاده نمود که در این صورت هم زمان با شستشوی آلودگی ها، آب باقی مانده جمع آوری شده و محیط را آلوده نمی کند و افراد هم چنان به آمد و شد خود در چنین محیط هایی ادامه می هند.

آلودگی های دیواری می توانند یک سطح وسیع را در بر گیرند و یا روی بخشی از یک سطح نقش بسته باشند، وجود طیف گسترده ای از دستگاه های واتر جت صنعتی امکان پاک سازی شهر را در هر زمینه ای فراهم می کند. به منظور حدف آلودگی با کیفیت هر چه بهتر می توان به همراه واترجت از نازل دوار بهره گیری نمود.

علاوه بر دیوار نوشته های نازیبا، در بسیاری از نقاط محیط شهری تبلیغات دیواری با چسباندن کاغذ و برچسب هایی همراه است که به منظور از بین آن ها نیز می توان از روش سندبلاست استفاده نمود تا ذرات ساینده این برچسب ها را حذف کند.

گالری تصاویر

واترجت صنعتی واترجت صنعتی واترجت صنعتی واترجت صنعتی واترجت صنعتی واترجت صنعتی

درخواست اطلاعات بیشتر