نماشویی با استفاده از دستگاه مکانیزه

معماری مدرن در شهرهای مختلف با استفاده از موادی مانند شیشه، سرامیک، آلومینیوم و استیل انجام می پذیرد. شکل و مواد به کار رفته در فرآیندهای ساخت و ساز پیوسته در حال تغییر و به روز رسانی بوده و این در حالی است که به طور معمول در هنگام طراحی و برنامه ریزی برای ساخت بنا، نظافت آسان و کارآمد نمای ساختمان بدون بروز مشکل در نظر گرفته نمی شود. نمای ساختمان و پنجره های آن اغلب جز نقاطی به شمار می آیند که دسترسی به آن ها دشوار می باشد که سبب می گردد تمیز نمودن آن با شیوه های متداول بسیار وقت گیر و پر هزینه باشد. به عنوان مثال نردبان یکی از ابزارهای رایجی است که برای نظافت نما و شیشه به کار می رود اما استفاده از چنین وسایلی فاقد ایمنی بوده و عملیات نظافت مدت زمان زیادی به طول می انجامد. عواملی مانند سرعت کارایی، ایمنی و ثبات از جمله مواردی هستند که طی انجام هر فرآیندی در زمینه های گوناگون اهمیت بسیار زیادی دارند.


شستشوی شیشه و نمای ساختمان با دستگاه نماشویی

به منظور نظافت سریع، با کیفیت و ایمن نمای ساختمان ها و البته از میان برداشتن مشکلات استفاده از شیوه های سنتی دستگاه های مکانیزه و پیشرفته ای با عنوان دستگاه نماشویی طراحی و به بازار ارائه شده اند که جایگزین بسیار مناسبی برای روش های دستی تمیز کردن نما هستند که نیازی به داربست، نردبان یا بالابر ندارند؛ در نتیجه در وقت و هزینه کاربران به میزان قابل توجهی صرفه جویی خواهد شود. دستگاه های نماشویی ابزارهایی کارآمد هستند زیرا نسبت به شیوه های سنتی مقدار بسیار بیشتری از سطح را با هزینه کمتر و تاثیر قابل توجه تمیز می کند.


دستگاه نماشویی ابزاری اثبات شده، سریع، کارآمد و انعطاف پذیر

دستگاه نماشوی دارای توانایی شستشوی نما تا ارتفاع 21 متر از سطح زمین می باشد و می توان آن را به طور مستقیم از روی زمین و با انعطاف پذیری، ایمنی و قابلیت اطمینان به کار گرفت. یکی از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه نما شویی شستشوی سطوح با آب تصفیه شده است که موجب می شود لکه های ناشی از آب بر روی شیشه باقی نماند. این دستگاه های در طی سالیان اخیر در سرتاسر دنیا با موفقیت تمام مورد استفاده قرار گرفته است. نماشوی مکانیزه مجهز به قطعات ماژولار بوده که با سهولت به یکدیگر متصل می شوند و یک راه حل ایده آل برای تمیز کردن شیشه، نما، صفحه های خورشیدی و ... به شمار می آید. ساختار این دستگاه ها بر طبق تجربه های عملی توسعه یافته و با دقت بالا، ارائه کیفیتی بی نظیر و قابل اطمینان طراحی و تولید گردیده است. با بهره مندی از تجهیزات نماشویی سطوح زاویه دار، گوشه ها و نقاط دور از دسترس نیز به راحتی و با دقت بالا شستشو می گردد.


سیستم تصفیه آب

دستگاه های مکانیزه نما شویی مجهز به سامانه فیلتراسیون آب هستند که ناخالصی ها و املاح آب را به طور کامل فیلتر نموده و آن را به آبی خالص و بدون املاح تبدیل می کند. شستشو با آب خالص علاوه بر این که از باقی ماندن رد آب جلوگیری می نماید سبب نظافت بهتر و با کیفیت تر می شود زیرا آب خالص سرعت و توانایی بالاتری در از بین بردن آلودگی ها دارد. شستشوی نما و شیشه ساختمان با آب خالص برای محیط زیست نیز کاملاً بی خطر است زیرا از مواد شوینده استفاده نمی شود.


ساختار ارگونومیک و منحصر به فرد

با نصب لنس های تلسکوپی بر روی دستگاه طول دسته آن به میزان دلخواه تغییر می کند و کاربر قادر خواهد بود با توجه به ارتفاعی که باید تمیز شود، طول دسته را کوتاه و یا بلندتر کند. طراحی این تجهیزات ارگونومیک بوده و کاربر با سهولت دستگاه را در هر موقعیتی به کار می گیرد. در ساخت لنس ها فناوری های نوین به کار گرفته شده و از موادی ساخته شده اند که سبک هستند و کاربر در هنگام استفاده از آن احساس خستگی نمی کند.


تجهیزات جانبی متنوع

دستگاه های نماشوی مکانیزه دارای برس های گوناگون مانند برس تخصصی شستشوی شیشه و نما، برس دوار موتوردار، پد آستینی، دسته نظافتی، کاردک تخصصی برای خراش شیشه، سامانه شستشوی سطوح داخلی شیشه، تی شیشه شوی، لنس تلسکوپی و ... می باشند که شستشوی انواع نماها و شیشه ها را با شکل های متفاوت با کیفت فوق العاده ممکن می سازد.

گالری تصاویر

نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی نماشویی

درخواست اطلاعات بیشتر