سرامیک

کاشی و سرامیک از جمله مهم ترین مصالحی هستند که برای ساخت و ساز بناهای گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. پایه و اساس ساخت این مصالح موادی مانند رس و ماسه بوده که از ترکیب آن ها با دیگر مواد کاشی و سرامیک به دست می آید. امروزه تعداد زیادی از کارخانه های صنعتی برای تولید این محصولات احداث گردیده و مشغول به فعالیت هستند. از آن جایی که در فرآیند تولید کاشی و سرامیک مقدار زیادی رس و مواد این چنینی به کار می رود، در محیط کارخانه حجم عظیمی از آلودگی و گرد و خاک به وجود آمده که سلامت کارکنان را با تهدید مواجه می کند و هم می تواند چرخه تولید را با اختلال مواجه کند؛ در نتیجه لازم است فعالیت های نظافتی با شیوه ای صحیح انجام پذیرد تا از بروز مشکلات جلوگیری به عمل آید.

نظافت صنایع کاشی و سرامیک شامل خطوط تولید، سالن های تولید، انبارها و محوطه کارخانه می گردد و با استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی آلودگی ها از میان برداشته می شوند.

به منظور نظافت خطوط تولید و ماشین آلات صنعتی دستگاه مکنده یا جاروبرقی صنعتی به کار گرفته می شود و به دلیل داشتن قدرت و ظرفیت بالا و تجهیزات جانبی مناسب و هم چنین ایمنی ضایعات و آلودگی های موجود در ماشین آلات و دستگاه های صنعتی را مکش می کند. علاوه بر این می توان با استفاده از دستگاه های واترجت صنعتی ماشین آلات، تأسیسات و تجهیزات صنعتی مربوط به کاشی و سرامیک را شستشو داد که به این ترتیب بر کیفیت عملکرد و طول عمر آن ها افزوده خواهد شد.

جهت تمیز نمودن سطح زمین در سالن ها و انبارهای نگه داری محصولات دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی به کار می رود. اسکرابر یک ابزار مکانیزه بوده و برای شستشوی سطوح سخت به ویژه در مراکز صنعتی مناسب و کارآمد می باشد به گونه ای که آلودگی های سطح زمین را در سالن های تولید و انبارهای کاشی و سرامیک از بین می برد.

علاوه بر تجهیزات ذکر شده دستگاه سوییپر صنعتی برای جمع آوری گرد و خاک و دیگر آلودگی های سخت سطح زمین در محوطه کارخانه و انبار دستگاه سوییپر صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و با ارائه عملکردی مطلوب تمیز محیط را فراهم می آورد.

industrial-vacuum-cleaner-in-ceramic-industry مکنده صنعتی در صنعت سرامیک

مکنده صنعتی در صنعت سرامیک

wash-tube-in-ceramics-factories شستشوی لوله در کارخانه سرامیک

شستشوی لوله در کارخانه سرامیک

floor-and-factories-area-scrubber کف شوی محوطه کارخانه سرامیک

کف شوی محوطه کارخانه سرامیک

cleaning-production-line-and-warehouses نظافت خطوط تولید و انبار ها

نظافت خطوط تولید و انبار ها

ceramics-factories-sweeper جاروب مکانیزه کارخانه سرامیک

جاروب مکانیزه کارخانه سرامیک

ceramic-factory-warehouse-scrubber کفشوی انبار کارخانه های سرامیک

کفشوی انبار کارخانه های سرامیک

washing-machine-production-ine شستن ماشین آلات خط تولید

شستن ماشین آلات خط تولید

cleaning-production-salon-of-ceramics-factory شستشوی سالن های تولید کارخانه سرامیک

شستشوی سالن های تولید کارخانه سرامیک

pre separator usage in ceramic industry کاربرد مخزن رابط در صنایع سرامیک

کاربرد مخزن رابط در صنایع سرامیک

wash conveyor شستشوی نوار نقاله

شستشوی نوار نقاله

heavy duty sweeper in cleaning ceramic factory سویپر سنگین کار کارخانه سرامیک

سویپر سنگین کار کارخانه سرامیک