تفریحی

اماکن تفریحی چون پارک ها و تفرجگاه ها از محبوبیت ویژه ایی در بین افراد و به ویژه کودکان برخوردار می باشد. تردد بالای افراد، توقف های چند ساعته ایشان در محیط پارک ها، و ریزش نزولات جوی و برگ درختان از جمله مهمترین عواملی هستند که موجب آلودگی سطوح در این فضا ها گردیده اند. مسلم است که وسعت بالا و تردد و ازدحام افراد در چنین اماکنی، مانع از کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت این اماکن می گردد. نظافت موثر و جمع آوری کامل آلاینده ها، شستشوی سطوح و تجهیزات ورزشی و بازی در این محیط ها توسط شیوه های سنتی نه تنها نمی تواند کیفیت مطلوبی داشته باشد بلکه بسیار زمان بر  بوده و  هزینه های هنگفتی را بر دوش مدیران تحمیل می نماید. علاوه بر این ها عدم نظافت مستمر و با کیفیت این اماکن ضمن کاهش جلوه های بصری محیط می تواند موجب آزرده خاطری مراجعه کنندگان نسبت به سیستم مدیریتی گشته و برای کودکان خطر آفرین باشد.

نظافت مکانیزه مراکز تفریحی

استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات و ماشین آلات مکانیزه ایی چون دستگاه های واترجت، سوییپر و مکنده های شهری علاوه بر اینکه سرعت بالا، کیفیت بالاتری نیز داشته و به راحتی می توانند نیاز های نظافتی محیط را بر طرف سازند. این دستگاه ها به واسطه طراحی ویژه و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا توانایی بالایی در نظافت موثر و با کیفیت محیط داشته و علاوه بر این ها مقاومت بالایی در شرایط سخت و طولانی مدت کاری دارند. عدم ایجاد محدودیت در دسترسی به نقاط نظافت شده و دسترسی آسان به نقاط دور از دسترس از دیگر ویژگی های به کار گیری این دستگاه ها در نظافت می باشد. ماشین آلات مکانیزه با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه ها داشته و می توانند موجب افزایش بهره وری و سود آوری شوند.

کفشوی صنعتی مراکز تفریحی

مراکز تفریحی برای شستشوی آسان و سریع سطوح کف در محیط های روباز و سرپوشیده نیاز به اسکرابر صنعتی دارند. شهربازی ها، سینما، رستوران ها، استخر ها و موزه ها از جمله محیط هایی هستند که کفپوش آنها با استفاده از اسکرابر به بهترین نحو تمیز می شوند. زیبا و تمیز بودن کف علاوه بر جذب مراجعین و رضایت مندی آنها، سلامت و بهداشت را در محیط فراهم می کند. بخش های اداری و تفریحی در هریک از این محیط های تفریحی با اسکرابر به راحتی تمیز می شوند. اسکرابر از دو یا یک عدد برس نظافتی همراه با سیستم پاشش محلول شستشو با یک بار حرکت بر روی سطح و بدون ایجاد اختلال در تردد افراد کف زمین را شستشو می دهد. مدل های دستی و خودرویی این دستگاه بسته به وسعت محیط در این مکان ها قابل استفاده هستند.

واترجت صنعتی

بخشی از اماکن تفریحی بخصوص در محیط های روباز برای شستشوی تجهیزات و لوازم مورد استفاده و سطوح کف به واترجت صنعتی نیاز دارند. پارک ها و فضای سبز مراکز تفریحی از جمله این مکان ها به حساب می آیند. واترجت با استفاده از آب پر فشار سطوح آلوده را در زمان کم عاری از آلودگی می نماید. حذف قارچ ها، خزه ها و سایر آلودگی ها سنگفرش ها و سایر سطوح کف با استفاده از به راحتی قابل انجام است. واترجت ها در پارک های عمومی و آبی برای شستن و جرم زدایی از سطح وسایل کاربردی هستند. منبع تغذیه این دستگاه بوسیله جریان برق یا سوخت فسیلی تامین می شود و انتخاب نازل یک معیار مهم برای اثربخشی فرآیند شستشو است. 

سوییپر صنعتی 

محوطه مراکز تفریحی در شرایط مختلف با قرار گرفتن در معرض آلودگی ها و یا نزولات آسمانی دچار آلودگی هایی مانند پراکندگی برگ درختان در محیط می شود. در اینجاست که سوییپر شهری یا دستگاه سویپر صنعتی برای حذف آلودگی ها می توانند راهگشا باشند. این دستگاه با استفاده از برس های نظافتی، بصورت مکانیزه آلودگی های محیط را جمع آوری می نماید. با استفاده از این پارکینگ ها، سالن های بزرگ و محوطه ها به راحتی و با کیفیت چندین برابری نسبت به روش دستی نظافت تمیز می شوند.

سایر تجهیزات کاربردی اماکن تفریحی

دستگاه های نظافتی دیگری مانند بخارشوی و موکت شوی برای استفاده در محیط های تفریحی کاربردی هستند. بخار شوی ها با اعمال بخار فرآیند ضدعفونی و شستشوی موثر سطوح و شیشه ها را انجام می دهند. بخارشوی در نظافت سرویس های بهداشتی و آیینه ها و سایر بخش های کف یا دیوار های نیاز به شستشو و ضدعفونی موثر کاربرد دارد. نماشوی یکی دیگر از این تجهیزات است که برای شستن نمای ساختمان های مراکز تفریحی کاربردی است. نماشوی ها بدون نیاز به داربست و از روی سطح زمین برای شستشوی نمای ساختمان کفایت می کنند. اگر محیط دارای فرش و موکت باشد، دستگاه موکت شوی یک انتخاب دیگر از تجهیزات نظافتی است. موکت شوی بصورت مکانیزه سطح فرش و موکت را شستشو داده و خشک می کند.

areas-sweeper-machine جاروب محوطه مراکز تفریحی

جاروب محوطه مراکز تفریحی

parks-scrubber-dryer کفشوی پارک ها و اماکن تفریحی

کفشوی پارک ها و اماکن تفریحی

accessories-wash-park شستشوی لوازم پارک با واترجت

شستشوی لوازم پارک با واترجت

clean urban entertainment centers with suckers نظافت مراکز تفریحی با مکنده شهری

نظافت مراکز تفریحی با مکنده شهری

tatami cleaning with polisher and vacuum نظافت تاتامی با پولیشر و جاروی آب و خاک

نظافت تاتامی با پولیشر و جاروی آب و خاک

museum cleaning نظافت موزه با اسکرابر و جاروبرقی

نظافت موزه با اسکرابر و جاروبرقی

glass cleaning set نماشوی دستی مجتمع تجاری

نماشوی دستی مجتمع تجاری

cinema hall cleaning machine دستگاه موکت شوی سالن سینما

دستگاه موکت شوی سالن سینما

cleaning restroom شستشوی سرویس بهداشتی با اسپری مکش

شستشوی سرویس بهداشتی با اسپری مکش

amusement park cleaning نظافت شهربازی سرپوشیده

نظافت شهربازی سرپوشیده

washing pool with scrubber dryer شستشوی محوطه استخر با اسکرابر

شستشوی محوطه استخر با اسکرابر

cleaning cinema and amphitheater نظافت سالن سینما و آمفی تئاتر

نظافت سالن سینما و آمفی تئاتر

cleaning tree with high pressure washer شستشو و نظافت فضای سبز با دستگاه واترجت صنعتی

شستشو و نظافت فضای سبز با دستگاه واترجت صنعتی

drainage water and mud pools high pressure تخلیه آب و لجن استخر با واترجت صنعتی

تخلیه آب و لجن استخر با واترجت صنعتی

cleaning coffee shop with modern scrubber dryer نظافت کافی شاپ با اسکرابر مدرن

نظافت کافی شاپ با اسکرابر مدرن

remove chewing gum from surfaces حذف آدامس از روی سطوح با دستگاه کارواش

حذف آدامس از روی سطوح با دستگاه کارواش

pool cleaning with motor scrubber نظافت استخر با اسکرابر چند منظوره

نظافت استخر با اسکرابر چند منظوره

recreation centers industrial cleaning نظافت مکانیزه مراکز تفریحی

نظافت مکانیزه مراکز تفریحی