خدمات نظافت سطوح کف مراکز تجاری

نظافت و جمع آوری انواع آلاینده ها از محیط کسب و کار نه تنها تاثیر بسزایی در ارتقا جلوه های بصری محیط دارد، بلکه نقش مهمی در ارتقا کیفیت محصولات تولیدی و افزایش عمر مفید تجهیزات دارد. نشست گرد و غبار بر روی سطوح کف و ماشین آلات صنعتی با نفوذ به داخل شیار ها، منافذ و قسمت های داخلی کف پوش ها و تجهیزات، عمر مفید آنها را کاهش می دهد. علاوه بر این ها جمع آوری آلاینده ها از محیط کسب و کار نه تنها سطوح بهداشتی محیط را ارتقا می دهد بلکه با افزایش کیفیت محصولات تولیدی نقش مهمی در ارتقا سود آوری و بهره وری ایفا می نماید. از این رو نظافت و رسیدگی به بهداشت محیط نقش مهمی در ارتقا بهره وری کسب و کار دارد، اگرچه استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت تا حدودی نیاز های نظافتی محیط را بر طرف می سازد اما توانایی لازم و کافی برای از بین بردن موثر و با کیفیت آلاینده ها را نداشته و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را برطرف سازد. این در حالیست که استفاده از تجهیزات صنعتی و ماشین آلات مکانیزه ایی چون دستگاه های اسکرابر یا کف شوی های صنعتی در مقایسه با شیوه های سنتی در زمان کوتاهتری نظافت موثر و با کیفیت تری ارائه نموده و با کاهش چشمگیر در تعداد نیروی خدماتی نقش مهمی در افزایش بهره وری و سود آوری ایفا می نمایند.

آشنایی با عملکرد دستگاه های اسکرابر صنعتی

دستگاه های اسکرابر صنعتی مجهز به برس های دیسکی دوار بوده و با استفاده از پاشش آب و چرخش برس ها تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح را نظافت می نمایند، این دستگاه ها به واسطه تجهیز به سیستم مکش و تی پس از شستشو تمامی آب آلوده ناشی از شستشو را جمع آوری نموده و سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. از آنجایی که این دستگاه ها مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف می باشند همواره از پاشش آب تمیز برای شستشوی سطوح استفاده می نمایند. دستگاه های اسکرابر یا همان کفشوی های صنعتی بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته اسکرابر های دستی و کف شوی های خودرویی یا سرنشین دار تقسیم می شوند. 


معرفی کف شوی صنعتی سرنشین دار

کف شو های خودرویی یا سرنشین دار مجهز به صندلی اپراتور بوده و کاربر با نشستن بر روی صندلی، دستگاه اسکرابر را هدایت می نماید. کف شوی های خودرویی در مقایسه با زمین شوی های دستی ابعاد بزرگتر داشته و از این رو پهنای شستشو، تی و ظرفیت مخازن آب تمیز و آب کثیف در این مدل از اسکرابر ها در مقایسه با کف شوی های دستی، بزرگتر بوده و در نتیجه برای نظافت اماکنی با مساحت های بالا گزینه مناسبی می باشند. پهنای شستشو و ظرفیت بالای مخازن آب تمیز و آب کثیف این مدل ها تاثیر بسزایی در افزایش راندمان کاری و کاهش زمان لازم برای نظافت دارد. 

مزایای استفاده از زمین شوی خودرویی در نظافت

دستگاه اسکرابر سرنشیندار  کارآیی ویژه ایی برای نظافت سطوح با وسعت بالا داشته و باعث افزایش حداقل 18 برابری راندمان کارایی نسبت به نیروی انسانی می گردد. این دستگاه قابل استفاده بر روی تمامی سطوح مسطح اعم از کفپوش، اپکسی، سنگ، بتن، کاشی، سرامیک و غیره می باشد. ابعاد متناسب این دستگاه امکان جا به جایی آن را با آسانسور های استاندارد و ماشین های باری کوچک فراهم نموده است.  استفاده از ساختار مکانیکی به جای سیستم های الکترونیکی در ساخت این دستگاه های کف شوی ضمن افزایش مقاومت دستگاه در شرایط سخت کاری، نگهداری و سرویس آنها را تسهیل نموده و موجب کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری گردیده است. همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن در این دستگاه ها مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی افراد به نقاط شسته شده می گردد. از آنچایی که در این مدل از کف شوی های صنعتی کاربر روی صندلی نشسته و دستگاه را هدایت می نماید، کمتر خسته شده و از این رو توانایی بیشتری برای انجام نظافت داشته و همین امر موجب افزایش راندمان کاری می گردد.

گالری ویدئو

اسکرابر سرنشین دار_نظافت سالن _ سوله _ انبار شستشوی کف انبار_اسکرابر سرنشین دار_ سوله_ کارخانه شستشوی کف آشیانه هواپیما_نظافت سالن_اسکرابر_کفشوی

درخواست اطلاعات بیشتر