نساجی

صنایع نساجی از دیر باز نقش مهمی در تولید انواع منسوجات و تامین نیاز های جامعه داشته است. این صنایع با تولید انواع نخ ها و پارچه ها از مواد خام اولیه آنها را به محصولاتی کاربردی تبدیل می نمایند. تبدیل مواد خام اولیه به محصولات مفید با تولید آلاینده هایی همراه می باشد که می تواند آثار نامطلوبی بر روی کیفیت محصولات تولیدی و عمر مفید دستگاه ها داشته باشد. اصلی ترین آلودگی در این صنایع گرد و غبار پنبه و الیاف و نخ ها می باشند، این الاینده ها علاوه بر اینکه با نشست بر روی تجهیزات و ماشین آلات عمر مفید آنها را کاهش داده و تاثیرات منفی بر روی کیفیت محصولات دارند با نفوذ به داخل سیستم تنفسی افراد شاغل، سلامت آنها را به مخاطره انداخته و می توانند موجب بیماری آنها شوند.


از این رو نظافت و جمع آوری موثر و با کیفیت این آلاینده ها امری ضروری می باشد، اگر چه ماهیت آلاینده ها و وسعت بالای کارخانه ها مانع از کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت این اماکن می شود اما استفاده از تجهیزات نوین و به کار گیری شیوه های مدرن و ماشین آلات مکانیزه ایی چون دستگاه های اسکرابر، سوییپر، مکنده های تخصصی و واترجت ها می توانند پاسخگوی مناسبی برای نیاز های نظافتی محیط این کارخانه ها باشند.


به منظور ارتقا کیفیت عملکرد ماشین آلات مکانیزه در نظافت موثر و با کیفیت محیط، مکانیسم و لوازم جانبی این دستگاه ها دستخوش تغییراتی شده اند تا هماهنگی بیشتری با نوع و ماهیت آلاینده ها در  این صنایع داشته باشند. ماشین آلات مکانیزه نظافتی ضمن ارائه نظافتی موثر و با کیفیت، با کاهش در تعداد نیروی خدماتی، زمان و انرژی مصرفی برای انجام امور نظافتی، تاثیر بسزایی در کاهش هزینه ها و ارتقا بهره وری و سود آوری دارند. استفاده از تجهیزات جانبی در این دستگاه ها امکان دسترسی و نظافت نقاط دور از دسترس را برای کاربر فراهم نموده و موجب ارتقا کیفیت نظافتی می شوند.

cleaning machines مکنده صنعتی کارخانه جات نساجی

مکنده صنعتی کارخانه جات نساجی

washing-warehouse-and-textile-industrys-areas شستشوی محوطه و انبار صنعت نساجی

شستشوی محوطه و انبار صنعت نساجی

scrubber-for-factories-area زمین شوی محوطه کارخانه جات نساجی

زمین شوی محوطه کارخانه جات نساجی

product-lines-vacum-cleaner جاروبرقی مرکزی خط تولید صنایع نساجی

جاروبرقی مرکزی خط تولید صنایع نساجی

washing-installation-in-textile-industry شستشوی تاسیسات کارخانه نساجی

شستشوی تاسیسات کارخانه نساجی

industrial-cleaning-machines جاروب صنعتی کارخانه نساجی

جاروب صنعتی کارخانه نساجی

textile-industry-vacuum-cleaner جارو برقی صنعتی نساجی

جارو برقی صنعتی نساجی

factory-corridor-scrubber کفشوی راهرو کارخانه

کفشوی راهرو کارخانه

industrial vacuum cleaner removal wipes in textile جاروبرقی صنعتی مکش نخ های زائد

جاروبرقی صنعتی مکش نخ های زائد

industrial cleaning textile factory نظافت صنعتی کارخانه نساجی

نظافت صنعتی کارخانه نساجی