حذف آلودگی روغنی

مراکز تجاری، فروشگاه ها، سازمان ها و اداره ها و کلیه مراکز آموزشی در گروه اماکنی قرار می گیرند که دارای رفت و آمد پیوسته و دائمی هستند و به همین دلیل به سرعت در معرض آلودگی قرار می گیرند. این ترددها موجب انتشار انواع آلودگی ها در محیط می شود. برخی از این آلودگی ها بسیار ماندگار می باشند که این آلودگی های ماندگار می تواند شامل آلودگی های روغنی نیز گردد. پوشش سطح در این محیط ها غالباً دارای خلل و فرج هستند و از همین رو آلودگی ها درون شیارها نفوذ کرده و به مرور زمان به آلودگی های عمیق تبدیل می شوند. رفع این آلودگی های عمیق بسیار دشوار می باشد اما وجود سطوح ناپاک از زیبایی محیط می کاهد، سبب انتقال میکروب می گردد و تمایل افراد به تردد در این محیط ها را از بین می برد. همچنین در برخی اماکن ماندگاری آلودگی های روغنی ممکن است موجب آسیب به سطوح، آسیب به تجهیزات و... گردد. پس به همین دلیل می بایست راه حلی برای نظافت این نوع آلودگی ها یافت.

جهت حذف آلودگی های قدیمی و هم چنین آلودگی های روغنی پرسنل خدماتی مجبور هستند انرژی، زمان زیاد و هم چنین مقدار زیادی آب و مواد شوینده را صرف کنند که در پایان نیز ممکن است نتیجه مطلوب حاصل نگردد. این آلودگی ها به سادگی حذف نخواهند شد و برای نظافت آن ها می بایست از مواد شوینده خاصی به همراه دستگاه های نظافت صنعتی و یا بصورت جداگانه بهره برد تا هم از اتلاف منابع جلوگیری شود و هم در مدت کوتاه تری این آلودگی ها از سطوح پاک شوند. این آلودگی ها با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی نیز به تنهایی نظافت می شوند.


مواد شوینده صنعتی مناسب

به منظور شستشوی سریع و با کیفیت سطح زمین در تمامی مراکز تجاری، اداری، آموزشی و… دستگاه های نظافت صنعتی مانند اسکرابر صنعتی و پولیشر مورد استفاده قرار می گیرند. چرخش سریع برس های این تجهیزات آلودگی های سطحی و عمیق زمین را از بین برده و سطح را تمیز و بسیار درخشان می کنند. جهت بهبود بخشیدن به کارایی اسکرابر یا پولیشر و افزایش تمیزی و بهداشت محیط می توان از مواد شوینده صنعتی استفاده نمود. ماده شوینده Corvett یک ماده قلیایی می باشد که با داشتن ترکیبات منحصر به فرد اثر بخشی فوق العاده ای از خود نشان می دهد. این شوینده برای شستشوی سطوح و انواع کاشی های متخلل و هم چنین تمیز نمودن محیط های پر تردد بسیار مناسب بوده و قابلیت شستشوی بی نظیر سطوح با آلودگی های مقاوم نسبت به دیگر به شوینده های قلیایی را دارد. کوروت یک ماده شوینده صنعتی با رایحه مطبوع است که به صورت کنستانتره تولید می گردد. این ماده که بسیار قدرتمند عمل می کند، بسته به نوع و شدت آلودگی به نسبت 1 به 10 تا 1 به 80 با آب ترکیب می شود که به دلیل ترکیب بهینه، بهره مندی از آن کاملاً مقرون به صرفه خواهد بود. به منظور ارائه اطلاعات بیشتر، در ادامه روش استفاده از ماده شوینده کوروت را توضیح خواهیم داد.


روش مصرف ماده شوینده کوروت

ماده شوینده Corvett همراه با دستگاه اسکرابر و پولیشر مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر این به صورت دستی نیز قابل استفاده است. PH شوینده در حالت کنستانتره 13 می باشد و پس از ترکیب با آب (زمانی که آماده استفاده می باشد) به 11 می رسد. با توجه به نوع و مقدار آلودگی این ماده به قدر مناسب به مخزن اسکرابر یا پولیشر اضافه شده و یا بر روی سطوح آلوده و روغنی اسپری می شود. به همین ترتیب چه در اثر شستشو با اسکرابر و چه به وسیله اسپری کردن، آلودگی های عمیق و ماندگار روغنی به خوبی نظافت می گردند.

گالری تصاویر

مواد شوینده صنعتی مواد شوینده صنعتی مواد شوینده صنعتی

درخواست اطلاعات بیشتر