صنایع فولاد

طیف گسترده ای از مدل های مختلف جاروبرقی برای انجام امور نظافتی و حتی جابجایی مواد در صنایع فولاد بکار می آیند. صنایع فولاد از بزرگ ترین صنایعی هستند که در حال حاضر از فعالیت گسترده ای برخوردار بوده و سهم عمده ای در تولیدات صنعتی و رونق اقتصادی ایفا می کند. در کارخانه های فولاد محصولات گوناگون و در طی چند مرحله به دست آمده که دارای ویژگی ها و کاربردهای مخصوص به خود می باشند. پس از استخراج سنگ آهن از معادن محصولی تحت عنوان پودر سنگ آهن در حجمی انبوه به دست می آید که ماده اولیه تولید فولاد محسوب می گردد. با انجام پذیرفتن فرآیندهای صنعتی گوناگون و هم چنین انتقال و جا به جایی مواد مقدار زیادی ضایعات و آلودگی ایجاد می شود و می بایست آلودگی ها از محیط حذف شده و مواد قابل بازیابی به چرخه تولید بازگردانده شوند. از همین استفاده از انواع تجهیزات نظافت صنعتی برای نظافت های عمومی، انتقال و بازیابی مواد روشی مناسب و تأثیر گذار خواهد بود.


جاروبرقی صنعتی کارخانه فولاد

به منظور حذف آلودگی ها، جمع آوری موادی مانند پودر سنگ آهن، گندله و ... سخت کار و مکنده های کامیونی به کار گرفته می شوند. این تجهیزات از قدرت فوق العاده ای برخوردار هستند و می توانند مواد سنگین و چگال موجود در کارخانه تولید فولاد را با سرعت بالا جمع آوری کنند. مواد جمع آوری شده در مخزن با گنجایش بالای مکنده ذخیره شده و جهت دفع و یا جا به جایی تا محل مورد نظر انتقال داده می شود. جاروبرقی صنعتی یکی دیگر از این تجهیزات است که برای نظافت کارخانه فولاد در بخش های اداری و غیر اداری مورد استفاده قرار می گیرد. ظرفیت بالای مخزن و تخلیه آسان آن از ویژگی های مهم جاروبرقی صنعتی صنایع فولاد می باشد. جاروی ضد انفجار مدلی از این دستگاه هاست که با تجهیز به یک موتور عایق بندی شده برای بخش های حساس صنایع فولاد بکار می آید.


واترجت صنعتی مخصوص کارخانه فولاد

دستگاه در صنایع فولاد دارای کاربرد بوده و انواع تجهیزات و ماشین آلات صنعتی خطوط تولید را شستشو می دهد و لایه های عمیق آلودگی را از میان بر می دارد که به این ترتیب کارایی این تجهیزات بهبود یافته و طول عمر آن ها افزایش می یابد. واترجت با استفاده از آب پر فشار سطوح مختلف را عاری از آلودگی ها می کند و در مدل های آب سرد و آب گرم در دسترس است. هرگونه سطوح کف غیر حساس و قطعات و ماشین آلات مورد استفاده در این صنایع با استفاده از واترجت مناسب دارای فشار کاری مشخص و نازل متناسب با سطح و نوع آلودگی شستشو می شوند. بعضی عملیات های سنگین مانند زنگ بری، لایه برداری نیز به کمک واترجت های صنعتی در صنایع فولاد قابل انجام است. 


سوییپر صنعتی فولاد

نظافت محوطه کارخانه، سالن ها و انبارهای ذخیره سازی مواد با استفاده از دستگاه انجام گرفته و آلودگی های سطح زمین جمع آوری می شود. وسعت بالای محیط در این بخش ها اجازه انجام نظافت دستی و سنتی را نمی دهد. سوییپر در مدل های دستی و سرنشین دار تولید می شود که مدل های سرنشین دار آن برای صنایع مختلف از جمله صنایع فولاد کاربردی هستند. این دستگاه مانند یک خودرو هدایت شده و در بعضی مدل ها دارای کابین و سیستم گرمایش و سرمایش نیز هست. با استفاده از سوییپر صنعتی سرنشین دار هرگونه آلودگی و خاک موجود در صنایع فولاد را می توانید در زمان کم جمع آوری نمایید. سوییپر صنعتی بیشتر برای نظافت فضاهای بیرونی و انبار های این صنایع بکار می آید. سوییپر برس های چرخانی در کنار خود دارد که آلودگی را با سرعت به بخش مرکزی آن منتقل می نمایند. برس غلطکی سوییپر صنعتی در مرکز سوییپر انتقال این آلودگی ها به داخل مخزن را بر عهده دارد. 


کفشوی صنعتی فولاد

نیز یکی دیگر از ابزارهای مکانیزه ای است که برای شستشوی سطح زمین در سوله ها و انبارها در کارخانه های فولاد و صنایع مربوط به آن مورد استفاده قرار می گیرد. اسکرابر یا کفشوی بخش نظافتی محیط در صنایع فولاد بعد از نظافت اولیه انجام می دهد. این دستگاه با پاشش آب و برس زنی سطوح کف، آنها را تمیز می نماید. ضمن اینکه تی و موتور مکنده آن در حین برس زنی، سطح را خشک می کنند. تمیز کردن سوله ها و انبار های کارخانجات فولاد به کمک اسکرابر صنعتی در مدت زمان کم و با کیفیت بالا انجام می گیرد. بخش های کوچک تا حدود 1000 متر به اسکرابر دستی و محیط های وسیع تر به اسکرابر سرنشین دار نیاز دارند. کفشوی سرنشین دار با باطری و کفشوی دستی با جریان برق یا باطری تغذیه می شود. باطری قدرت مانور دستگاه را بیشتر می کند. اسکرابر صنعتی افزایش کیفیت شستشو، کاهش هزینه های نظافت، افزایش طول عمر کفپوش ها و کاهش مصرف مواد شوینده را به همراه دارد.

suckers steel industry مکنده صنعتی صنایع فولاد

مکنده صنعتی صنایع فولاد

sweeper-machine-for-steel-factories نظافت محوطه کارخانه فولاد

نظافت محوطه کارخانه فولاد

scrubber کفشوی سوله و انبار در صنایع فولاد

کفشوی سوله و انبار در صنایع فولاد

office-buildings-scrubber زمین شوی ساختمان های اداری

زمین شوی ساختمان های اداری

industrial-vehicle-car-wash کارواش ماشین آلات صنعتی

کارواش ماشین آلات صنعتی

washing-steel-factorie-area شستشوی محوطه کارخانه های فولاد

شستشوی محوطه کارخانه های فولاد

steel-factories-sweeper جاروب صنعتی کارخانجات فولاد

جاروب صنعتی کارخانجات فولاد

washing-facilities-and-installation-in-steel-factories نظافت و شستشو تاسیسات کارخانه فولاد

نظافت و شستشو تاسیسات کارخانه فولاد

steel-miles-vacuum مکنده فولاد

مکنده فولاد

industrial vacuum cleaner steel factory جاروبرقی صنعتی کارخانه فولاد

جاروبرقی صنعتی کارخانه فولاد

industrial  pressure washer for steel factories کاربرد واترجت صنعتی در کارخانه فولاد

کاربرد واترجت صنعتی در کارخانه فولاد

central vacuum truck سیستم مرکزی مکنده کامیونی

سیستم مرکزی مکنده کامیونی

the central vacuum cleaner of the steel industry مکنده مرکزی صنایع فولاد

مکنده مرکزی صنایع فولاد

collect dust and chips with vacuum cleaniner جمع آوری غبارات آلومینیوم با مکنده

جمع آوری غبارات آلومینیوم با مکنده

industrial cleaning steel factory نظافت صنعتی صنایع فولاد

نظافت صنعتی صنایع فولاد

iron factory sweeper machine کاربرد سوییپر فولاد و ذوب آهن

کاربرد سوییپر فولاد و ذوب آهن