خدمات حذف خطوط ترافیکی

در کف خیابان ها، بزرگراه ها و دیگر معابر سطح شهر خطوط ترافیکی مختلفی نگاشته شده است. این خط کشی ها به مرور زمان بر اثر حرکت دائمی خودروها، آلودگی هوا، استفاده از رنگ های نامرغوب و ... فرسوده و یا کم رنگ می شود. در صورتی که تصمیم به رنگ آمیزی دوباره گرفته شود، لازم است رنگ های قبلی را از بین برند تا خط کشی جدید انجام گردد. به علاوه این امکان وجود دارد که به دلیل تغییر در ساختار معابر و بازسازی آن ها، انجام خط کشی های تازه  ضرورت پیدا می کند و در مرحله اول باید خطوط قبلی پاک شوند. خط کشی های خیابان ها همیشه یکدست نیستند و معمولاً از رنگ های متفاوت استفاده شده است، بنابراین پاک کردن خطوط به عملی دشوار تبدیل می شود. اما با طراحی و ساخت دستگاه های مدرن نظافت صنعتی بسیاری از فرآیندهای سخت و سنگین نظافتی با سهولت هر چه بیشتر انجام می پذیرد.


حذف خطوط با روش های قدیمی

شیوه های رایج از بین بردن انواع خط کشی در خیابان ها مانند فرز کاری و حرارت دادن به شکلی است که به سطح آسیب رسانده و آسفالت را تخریب می کند. در حقیقت برای انجام عملیات رنگ بری آسفالت تراشیده می شود، در نتیجه آسفالت نیاز به ترمیم پیدا می کند که این پدیده موجب افزایش قابل توجه هزینه ها شده و مقدار زیادی وقت و انرژی به هدر می رود. استفاده از مواد شوینده نیز علاوه بر این که برای محیط زیست بسیار مضر است، هزینه های زیادی را نیز در بر خواهد داشت.


حذف خطوط ترافیکی با استفاده از واترجت

روش نوین و منحصر به فردی که برای از بین بردن خط کشی ها ارائه شده، استفاده از دستگاه واترجت صنعتی فوق فشار قوی می باشد. عملکرد واترجت صنعتی در از بین بردن رنگ فوق العاده بوده به صورتی که با نصب نازل مناسب (Scater) بر روی یک واترجت با فشار 2500 بار رنگ ها از سطح زمین جدا می شوند بدون آن که آسیبی به سطح وارد شود؛ در نتیجه آسفالت خراب نشده و نیازی به ترمیم پیدا نمی کند. پهنای پاشش آب در نازل scater قابل تنظیم بوده و می توان آن را به طور دقیق مطابق با عرض خط کشی ها تنظیم نمود. علاوه بر این فشار و مقدار آب خروجی از این نازل قابل تنظیم است و با توجه به در نظر گرفتن شرایط موجود، این مقدارها تنظیم می شود. در این روش هیچ گونه مواد شیمیایی به کار برده نمی شود و تنها آب خالص مورد استفاده قرار می گیرد؛ بنابراین به محیط زیست صدمه ای وارد نمی کند.


مزایای استفاده از واترجت در حذف خطوط ترافیکی

امروزه برای پاک کردن انواع خط کشی از واترجت صنعتی و نازل Scater استفاده می شود که دارای مزیت های بسیاری برای مصرف کنندگان می باشد. در ادامه به چهار مورد از مزایای استفاده از این روش اشاره شده است.


1- کیفیت بالای رنگ بری

با استفاده از این روش رنگ به طور کامل از سطح زمین جدا می شود. بنابراین شرایط برای رنگ آمیزی جدید فراهم می گردد.


2- افزایش سرعت انجام عملیات

سرعت انجام عملیات رنگ بری با استفاده از واترجت صنعتی بسیار بالا می باشد. هم چنین به دلیل عدم نیاز به ترمیم آسفالت به میزان قابل توجهی در وقت صرفه جویی می شود.


3- کاهش چشمگیر هزینه ها

واترجت صنعتی موجب کاهش هزینه ها نیز می شود. در این فرآیند تنها آب مورد استفاده قرار می گیرد و چون آسیبی به سطح نمی رساند از انجام تعمیرات پر هزینه جلوگیری می شود.


4- سازگاری با محیط زیست

عدم استفاده از مواد شیمیایی یکی از مزیت های بزرگ به کارگیری واترجت صنعتی است و در پایان نیز می توان آب های باقی مانده را جمع آوری نمود.

گالری تصاویر

واترجت صنعتی واترجت واترجت صنعتی واتر جت واتر جت صنعتی واتر جت واتر جت واترجت

درخواست اطلاعات بیشتر