خدمات نظافت در سالن های سینما

سالن های سینما در اغلب اوقات پذیرای علاقه مندان به فیلم و سینما می باشد. آوردن تنقلات به این محیط ها تبدیل به امری رایج شده است. بنابراین نیروهای خدماتی سینما ها همواره با مشکل جمعآوری حجم زیادی از زباله ها روبرو هستند. مشکل اصلی در نظافت این محیط ها، زباله های ریز می باشد. بکارگیری روش های دستی در این زمینه، زمان زیادی از افراد گرفته و کیفیت مطلوبی نیز ارائه نمی دهد. جاروبرقی یکی از بهترین گزینه ها جهت جمع آوری آلودگی ها و نظافت محیط می باشد که قابل استفاده در سالن های سینماست. این دستگاه امر نظافت را تسهیل بخشیده و محیط را کاملا تمیز و بهداشتی می نماید.


معرفی دستگاه جارو برقی

جارو برقی ها دستگاه های نظافتی هستند که به منظور جمع آوری آلودگی ها و انتقال مواد از جایی به جای دیگر استفاده می شوند. این دستگاه ها از یک پمپ هوا، جهت تخلیه هوای مخزن و مکش مواد به سمت داخل آن استفاده می نمایند. هرچه قدر فرآیند تخلیه هوا، بطور دقیق تر و بهتری انجام شود، درصد خلا بیشتری ایجاد و مکش با قدرت بالاتری انجام می گردد. جارو برقی ها در محیط های مختلف خانگی، اداری، تجاری و صنعتی قابل استفاده بوده و در مدل های متنوعی تولید می شود. سیستم فیلتراسیون جارو برقی ها نقش مهمی در جلوگیری از بازگشت ذرات ریز به محیط دارند. بنابراین در نظر گرفتن قدرت فیلترسازی ذرات توسط جاروبرقی اهمیت ویژه ای دارد. جاروبرقی تجاری، نیمه صنعتی، صنعتی مداوم کار، مکنده هوا کار و جاروبرقی های ضد انفجار، انواع مختلف این دستگاه ها به حساب می آیند. البته برای صنایع خاصی چون صنایع نساجی نیز جارو برقی های مخصوصی تولید می شود.


موتور جاروبرقی

یکی از بخش های مهم جارو برقی ها، موتور بکار رفته در آن ها به حساب می آید. وظیفه موتور در این دستگاه ها، به حرکت در آوردن پمپ مکش می باشد. عمده موتور های بکار رفته در جاروبرقی ها از نوع کلکتوری و توربینی هستند. در موتور های توربینی جهت انتقال انرژی الکتریکی بین روتور و منبع خارجی از زغال استفاده می شود. با توجه به سایش صفحات زغالی، حرارت زیادی از این صفحات خارج شده و بنابراین نمی توان بطور دائم از این موتور ها بهره برد. این موتور ها در مدل هایی با توان کارکرد بیشتری ارائه می شود که کلکتوری تقویت شده نام دارند. دسته دیگری از موتور ها، موتور توربینی هستند که برای انتقال نیرو از بیرون به روتور، از القای الکترو مغناطیس بهره می برند. این رده از موتور ها، توان و سرعت کاری بالاتری داشته و قابلیت کارکرد مداوم تری دارند. جاروبرقی های صنعتی مداوم کار از موتور های توربینی استفاده می نمایند.


مزایای استفاده از جاروبرقی جهت نظافت سالن سینما

یکی از دستگاه های نظافتی پر کاربرد در نظافت سالن های اجتماعات و سینماهای مفروش، جارو برقی می باشد. این دستگاه با بهره مندی از پمپ و موتور قدرتمند، آلودگی ها را به خوبی مکش نموده و محیط را کاملا تمیز می نماید. با استفاده از جارو برقی، سرعت نظافت نسبت به روش های دستی چند برابر شده و نیروی خدماتی کم تر دچار خستگی می شود. جاروبرقی ها به خوبی از بین راهرو ها و ردیف های سالن ها عبور کرده و به تمامی نقاط دسترسی دارند. نازل بلند آن ها نیز در کاهش فشار به نیروی خدماتی موثر است. همچنین جارو برقی های با خرطومی بلند و قدرت مکش بالا به خوبی از پس نظافت زیر صندلی ها و نقاط با دسترسی دشوار بر می آیند. در انتخاب جاروبرقی مناسب برای این محیط ها، در نظر گرفتن امکان عبور دستگاه از بین ردیف ها، تناسب کارایی دستگاه با وسعت سالن، سیستم فیلتراسیون بالا به منظور عدم بازگشت گرد و غبار، خرطومی بلند و سطح صدای پایین دارای اهمیت است.

گالری تصاویر

نظافت سالن سینما جمع آوری زباله آشغال گرد و خاک.کف گرد گیری سالن سینما با جارو برقی صنعتی سینما نظافت جارو برقی صنعتی سینما کنفرانس همایش نظافت مکنده مکنده سالن سینما همایش مکش زباله دستگاه مکنده سالن دستگاه جارو برقی نظافت سالن سینما جارو مخصوص سینما

درخواست اطلاعات بیشتر