خدمات شستشوی کف اماکن تجاری

مراکز تجاری به خاطر ازدحام جمعیت و مراکز صنعتی به علت حضور پرسنل و محصولات و مواد صنعتی مستعد انواع آلودگی می باشند. علاوه بر اینکه عدم نظافت با کیفیت ممکن است بیانگر سو مدیریت باشد، نظافت موثراین اماکن ضمن ارتقا جلوه های بصری، برای تامین سلامت افراد حاضر امری ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد. از سوی دیگر، وسعت و ازدحام جمعیت حاضر در این اماکن، منجر به نا کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت موثر و با کیفیت این مکان ها شده است. استفاده از شیوه های نوین نظافتی و دستگاه های مکانیزه علاوه بر کاهش در زمان، باعث ارتقا کیفیت و سرعت نظافت می شود. سشتشوی سطوح کف با استفاده از دستگاه های مکانیزه ایی چون اسکرابر های صنعتی، باعث افزایش طول عمر کف پوش ها شده و کاهش در هزینه های حفظ و نگهداری آنها را در پی دارد. اسکرابر ها با استفاده از سیستم برس زنی و مکش هم زمان آب کثیف علاوه بر اینکه آلودگی های سطح را از بین می برند، سطوح خشک و درخشان را ایجاد می کنند.


عوامل موثر بر عملکرد اسکرابر صنعتی

ابعاد دستگاه های اسکرابر ارتباط مستقیمی با توان شستشوی دستگاه دارد. به عبارت دیگر با افزایش ابعاد دستگاه های کف شوی، پهنای برس ها و تی بزرگتر شده و در نتیجه پهنای شستشو نیز افزایش می یابد. اسکرابر ها در دو مدل دستی و خودرویی تولید می شوند، ابعاد مدل های دستی کوچک تر و فشرده تر از انواع خودرویی می باشد. به منظور افزایش و ارتقا کیفیت نظافت با دستگاه های اسکرابر، از دو مخزن آب مجزا برای شستشو و جمع آوری آب کثیف استفاده می شود. هر چه ظرفیت مخزن بزرگ تر باشد، نیاز کمتری به تعویض و پر کردن مجدد آب در طول عملیات نظافت خواهد داشت.

 

مزایا و دلایل استفاده از اسکرابر صنعتی

استفاده از شیوه های سنتی برای نظافت محیط های وسیع نیازمند تعداد زیاد نیروی خدماتی و تجهیزات بوده و بسیار زمان بر می باشد. در حالی که بر خلاف شیوه های سنتی نظافت، استفاده از ماشین آلات مکانیزه نه تنها باعث افزایش سرعت نظافت و کاهش زمان مربوطه می شود بلکه با ارتقا کیفیت نظافت سطوح تمیز و درخشان تری را ایجاد می کند.  

 کاهش در هزینه ها با استفاده از اسکرابر

بررسی های انجام شده نشان می دهد که استفاده از دستگاه های صنعتی اسکرابر 3 تا 5 برابر سریع تر از شیوه های سنتی عملیات نظافت را انجام می دهد. استفاده از شیوه های سنتی در نظافت اماکن وسیع علاوه بر اینکه بسیار زمان بر می باشد، به تعداد زیادی نیروی خدماتی و تجهیزات نیاز دارد. استفاده از اسکرابرها نه تنها باعث افزایش سرعت نظافتی می شود بلکه با کاهش در تعداد نیروی خدماتی و تجهیزات مورد نیاز شستشو، کاهش چشم گیر و قابل ملاحظه ایی در هزینه ها ایجاد می کند.


افزایش کیفیت نظافت با استفاده از اسکرابر ها

در نظافت به شیوه های سنتی از تی، برس های دستی و سطل آب برای شستشو استفاده می شود، و با اولین شستشوی تی کثیف در سطل، آب سطل کثیف شده و باعث انتشار و جا به جایی آلودگی ها در سطح می گردد. از آنجایی که تی قدرت حرکتی نداشته و توسط کاربر جا به جا می شود، قدرت، توانایی و تمایل  کاربر برای نظافت نقش مهمی در نظافت داشته و در نتیجه تی فقط بر روی سطوح سر می خورد. بر خلاف شیوه های سنتی اسکرابر ها از دو مخزن مجزای آب برای شستشو استفاده می کنند، مخزن آب تمیز برای پاشش آب روی سطوح و مخزن آب کثیف برای جمع آوری آب آلوده ناشی از نظافت،  همین امر موجبات نظافت کامل سطوح را فراهم می کند. استفاده از موتور حرکتی در اسکرابرها و اعمال فشار بر روی برس شستشو توسط دستگاه اسکرابر باعث سایش سطوح، از بین رفتن آلودگی ها و درخشش آنها می شود.  


عدم ایجاد محدودیت در دسترسی افراد

اسکرابر ها بر خلاف شیوه های سنتی، علاوه بر شستشوی سطوح، با استفاده از موتور مکنده و تی بکار رفته در ساختار دستگاه، سطوح را کاملا خشک می کنند. همزمانی فرایند شستشو وخشک کردن، سطوحی تمیز و درخشان و عاری از هر گونه رطوبت فراهم کرده و مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی افراد به نقاط شسته شده می گردد. کاهش احتمال سقوط در اثر لغزنده بودن سطوح از دیگر مزایای استفاده از اسکرابر ها به جای شیوه های سنتی می باشد.

گالری تصاویر

فروش دستگاه کفشوی کف شوی زمین شوی اسکرابر قیمت فروش دستگاه کفشوی کف شوی زمین شوی اسکرابر قیمت قیمت فروش دستگاه کف شوی زمین شوی اسکرابر کفشور قیمت انواع دستگاه کفشوی نظافت صنعتی اسکرابر کف شوی فروش دستگاه کفشوی زمین مجتمع برج مغازه سالن نظافت فروش دستگاه کفشوی  کفشور  کف شوی  قیمت اسکرابر قیمت  فروش  دستگاه کفشوی زمینشوی  اسکرابر کفشو انواع قیمت دستگاه کفشوی شستشوی کف اسکرابر شستن فروش دستگاه های نظافت صنعتی کفشوی اسکرابر نظافت فروش قیمت دستگاه کفشوی زمین شوی اسکرابر فر وش فروش دستگاه کفشوی راهنمای خرید اسکرابر زمین شوی اسکرابر شیوه نوین شستشوی کف قیمت خرید  شست شو خرید دستگاه کفشوی فروش قیمت دستگاه های نظافت صنعتی دستگاه های نظافت صنعتی شرکت ابراهیم اسکرابر کفشور شستشوی کف با دستگاه ای نظافت صنعتی فروش کفشوی

درخواست اطلاعات بیشتر