حذف آلودگی رنگی

اگر رنگ های ساختمانی و رنگ های گرافیکی بر روی سطوح پاشیده شوند، به آسانی از بین نخواهند رفت. این سطوح می تواند شامل اثاثیه، وسایل پلاستیکی، سطوح فلزی، وسایل چوبی، مبلمان و... باشند. انواع دیگر آلودگی ها نیز مانند جوهر، چسب، دوده های سیاه ناشی از آتش سوزی و… در گروه آلودگی های سخت قرار می گیرند و در صورت آغشته شدن سطوح به این آلودگی ها، تمیز کردن آن ها با دشواری مواجه خواهد شد. وسایل پلاستیکی، چوبی، فلزی و مبلمان در بیشتر محیط هایی مانند مراکز درمانی، مجتمع های تجاری و فروشگاه ها، هتل ها و رستوران ها، مراکز آموزشی و بسیاری اماکن دیگر موجود می باشد. بنا به دلایل گوناگون این وسائل آلوده می شوند و نیاز به مراقبت و نظافت مداوم خواهند داشت. آلودگی ها هم بر روی زیبایی ظاهری اماکن اثر منفی می گذارند و هم ممکن است برخی آلودگی ها در صورت پاک نشدن و ماندگاری موجب آسیب به اشیا گردند. روش متداول برای تمیز کردن این دسته از وسایل استفاده از مواد شوینده است. این در حالی است که برخی از مواد شوینده به سطوح آسیب می رسانند و به همین دلیل نمی توان در هر موردی این مواد را به کار گرفت. در نتیجه لازم است از ماده شوینده ای بهره گیری شود که استاندارد و ایمن بوده و علاوه بر دارا بودن قدرت پاک کنندگی به سطوح صدمه ای وارد نکند.


مواد شوینده صنعتی

یکی از مناسب ترین شوینده های صنعتی که صرفاً برای تمیز نمودن اثاثیه، چوب و مبلمان تولید شده است و قابلیت حذف آلودگی های عمیق و سرسخت را دارد، ماده شوینده Tablefit می باشد. این شوینده یک پاک کننده و حلال قوی است که قابلیت رفع آلودگی های عمیق و ماندگار را دارد و برای تمیز کردن سطوح پلاستیکی، چوبی، فلزی، رایانه، مبلمان و… مورد استفاده قرار می گیرد. قدرت این ماده موجب گشته که بسیار موثر و کارآمد عمل می کند و به همین دلیل باعث بهینگی فرآیند شستشو گردد. ماده Tablefit می تواند انواع رنگ، جوهر، چسب و دوده حاصل از آتش و یا آلودگی را با کیفیت بسیار مطلوب، به طور کامل از بین ببرد و در نهایت سطحی پاکیزه را ارائه دهد. این ماده یک شوینده قلیایی با بوی مطبوع است که برای نظافت تجهیزات و اثاثیه در محیط های گوناگون یک شوینده ایده آل به شمار می آید و به دلیل بوی مطبوع موجب ایجاد حس خوشایند برای حاضرین در محیط شستشو خواهد شد.


روش مصرف

ماده شوینده صنعتی Tablefit به صورت دستی مصرف می شود. طریقه مصرف آن به این صورت است که مقداری از این ماده شوینده را بر روی یک پارچه نرم و تمیز اسپری کرده و سپس می توان اقدام به تمیز کردن سطح مورد نظر به وسیله همان پارچه کرد. ویژگی منحصر به فرد این شوینده قدرت پاک کنندگی بالای آن است و در عین حال بدون آن که کمترین آسیبی به سطوح برساند می تواند بهترین نتیجه را برای حذف آلودگی های رنگی ارائه کند. از این مواد نمی توان در دستگاه های اسکرابر استفاده نمود


مزایای استفاده از مواد شوینده تخصصی به منظور حذف آلودگی های رنگی

با بهره گیری از ماده تخصصی Tablefit می توان قدرت نظافت را بالا برد و به همین ترتیب در مدت زمان کوتاه تری فرآیند شستشو و نظافت را به اتمام رساند؛ با این کار امکان بروز حساسیت به مواد شوینده و خسته شدن کاربر بسیار کاهش می یابد. از دیگر مزایای استفاده از ماده شوینده صنعتی استاندارد، غلظت مناسب و نسبت ترکیبی خوب است، به همین ترتیب بهره گیری از این مواد صرفه اقتصادی را به همراه خواهد داشت. کیفیت نظافت و رنگ زدایی از طریق این ماده شوینده بسیار مناسب بوده و همه آلودگی های ماندگار رنگی را به طور کامل می زداید.

گالری تصاویر

شوینده های صنعتی شوینده های صنعتی شوینده های صنعتی شوینده های صنعتی

درخواست اطلاعات بیشتر