کاربرد جاروبرقی صنعتی در کفسابی

شرکت های فعال در زمینه ساخت و ساز خدماتی را برای احیای سطوح و یا مراقبت از آن ها ارائه می دهند و یکی از پرکابردترین تجهیزات برای این منظور، دستگاه کف ساب می باشد. عملیات ساب به معنای لایه برداری از سطح زمین است و با شستشو و یا پولیش زدن تفاوت دارد. طی این فرآیند لایه ای از سطح سنگ، مرمر، سیمان، بتن، چوب و گچ برداشته شده و به نوعی سطح احیا می گردد. با توجه به این که در عملیات ساب زنی لایه هایی از سطح سخت جدا شده و در نتیجه حجم بالایی از گرد و غبار در طول فرآیند آماده سازی و پوشش دهی سطح تولید شده و در فضا منتشر می شود. این گرد و غبار نه تنها سرعت کار را کاهش می دهد بلکه برای سلامتی کارکنان و دیگر افراد بسیار خطرناک است. حتی دستگاه های سابی که به سیستم محافظ تجهیز گردیده اند باز هم به اندازه کافی ایمن نیستند باید آلاینده های از منبع تولید کنترل شوند.


دستگاه جاروبرقی صنعتی برای مکش گرد و غبار سمی و خطرناک

بهره مندی از دستگاه های جاروبرقی صنعتی یا مکنده صنعتی یکی از کارآمدترین و ایده آل ترین روش ها برای مقابله با آلودگی ها و گرد و غباری می باشد که خطرات زیادی را از جنبه های مختلف به دنبال دارند. جاروهای صنعتی دستگاه هایی بسیار مستحکم و قدرتمند هستند که به طور کامل از فولاد ساخته شده اند، هم چنین از سیستم فیلتراسیون پر قدرت و کارآمدی بهره مند گردیده اند. استفاده از این تجهیزات کامل و پیشرفته نظافتی جهت مکش مؤثر گرد و غبار ضرورت دارد و ساختار آن ها به گونه ای است که اجازه بازگشت دوباره ذرات جمع آوری شده را به محیط نمی دهد.


کاربرد جاروبرقی صنعتی به همراه دستگاه کف ساب

دستگاه های مکنده صنعتی با برخورداری از قدرت مکش و سرعت مکش بالا، فیلترهای مؤثر و کارآمد، بدنه های مقاوم و مستحکم تجهیزات بسیار مناسب و کارآمد جهت استفاده در طول فرآیند کفسابی و پرداخت سطوح کف به شمار می آیند. جاروبرقی صنعتی به طور مستقیم به دستگاه کفساب متصل می شود از همین رو گرد و غبار از منبع تولید مکش شده و در نهایت به نحو خیره کننده ای از انتشار گرد و غبار در محیط جلوگیری به عمل می آید. جاروهای صنعتی قابل تجهیز به مخزن رابط و کیسه یک بار مصرف هستند و با کمک آن ها کار کردن با این تجهیزات آسان و ایمن می گردد. با اتصال مخزن رابط به جارو برقی و دستگاه کفساب مواد پودری درون مخزن رابط جمع آوری شده و ذرات ریز و سبک به همراه هوا درون مخزن مکنده جم آوری می شوند. جاروهای صنعتی و نیمه صنعتی تولید شده راه حل های مفید و مؤثری برای حذف آلاینده های صنعتی و نامطلوب در صنعت ساخت و ساز و پردازش سطوح ارائه می دهند.


نظافت عمومی با جارو برقی صنعتی

در هنگام انجام عملیات کفسابی علاوه بر گرد و غبار، مقدار زیادی خاک نیز بر جای می ماند که به وسیله مکنده صنعتی قابل جمع آوری خواهد بود. این بدان معنا است که جاروهای صنعتی و نیمه صنعتی هم جهت عملیات تخصصی غبارگیری و هم به منظور نظافت های عمومی کاربر ویژه و منحصر به فرد دارند.


مهم ترین نکات برای انتخاب مکنده صنعتی مناسب

به منظور انتخاب دستگاه جاروبرقی صنعتی مناسب سازگار با نوع آلودگی و شرایط کاری چند نکته مهم مورد توجه قرار می گیرد:

1- سیستم فیلتراسیون و نظافت فیلتر : واحد فیلتراسیون قوی بر روی عملکرد دستگاه جارو برقی صنعتی تأثیر مستقیم دارند. همه مکنده ها مجهز به فیلتر اولیه هستند و قابلیت تجهیز به فیلتر ایمنی و یا ثانویه دارند. فیلتر ایمنی هپا (HEPA) می تواند ذراتی به کوچکی 0.3  میکرون را فیلتر سازد و به نحو چشمگیری کارایی مکنده را بهبود بخشد. در حقیقت برای مکش و جمع آوری گرد و غبار ریز و سمی وجود فیلتر هپا ضروری می باشد.

2- تخلیه مخزن و کنترل ایمن : نحوه تخلیه مخزن جاروبرقی صنعتی به شکلی است که به وسیله اهرم مخصوص مخزن از بدنه جدا شده و به دلیل وجود چرخ های کوچک در بخش زیرین آن حمل به راحتی صورت می گیرد. چنین ساختاری سبب می شود کاربر کمترین میزان تماس را با آلودگی داشته باشد و هنگام جمع آوری ذرات سمی و خطرناک مانند گرد و غبار ناشی از ساب سنگ، امکان قرار دادن کیسه یک بار مصرف درون مخزن مکنده وجود دارد که به واسطه آن آلودگی به طور مستقیم درون کیسه جمع آوری شده و در پایان کار کیسه بدون هیچ گونه تماسی با کاربر از دستگاه خارج شده و به محل دفن زباله انتقال داده می شود.

3- ابعاد فشرده و مناسب : دستگاه های جاروبرقی صنعتی در مدل ها و اندازه های متنوعی طراحی و تولید شده اند که باید متناسب با حجم آلودگی و متراژ و مانور پذیری محیط انتخاب گردد. 

گالری تصاویر

جاروبرقی صنعتی برای کفسابی جاروبرقی صنعتی برای کفسابی جاروبرقی صنعتی برای کفسابی جاروبرقی صنعتی برای کفسابی

درخواست اطلاعات بیشتر