خدمات بخارشویی سطوح مختلف

شستشو و نظافت از امور بدیهی و ضروری زندگی می باشد که نه تنها تاثیر بسزایی در سلامت جسمی افراد دارد بلکه در سلامت روحی و روانی آنها نیز اثر گذار است. عدم رسیدگی به نظافت محیط و حذف آلاینده ها از روی انواع سطوح، علاوه بر کاهش جلوه های بصری تاثیر چشمگیری در کاهش عمر مفید سطوح کف، دیوار ها، شیشه ها و تجهیزات داشته و می تواند هزینه های هنگفتی را بر دوش صاحبان و مدیران تحمیل نماید. اگر چه استفاده از شیوه های دستی و سنتی نظافت تا حدودی می تواند آلاینده های سطحی و ظاهری را بر طرف سازد اما از توان لازم و کافی برای نظافت موثر و کارآمد محیط برخوردار نبوده و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را بر طرف سازد، در حالیکه استفاده از دستگاه ها و تجهیزات مکانیزه ایی چون دستگاه اسکرابر صنعتی و بخار شوی نه تنها نظافت موثر و با کیفیت را در زمان کوتاه تری انجام می دهد بلکه به واسطه کاهش در مصرف آب و مواد شوینده تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه ها دارد. بخارشوی دیوار یکی از ابزار های تخصصی و کاملا ایده آل برای حذف انواع آلودگی ها از دیوار می باشد که می تواند به طور گسترده در محیط های مختلف به کارگرفته شود.

معرفی دستگاه بخار شوی برای دیوار

دستگاه بخار شوی صنعتی و شستشوی دیوار با بخارشویدستگاه بخار شوی صنعتی، دستگاهی مکانیزه برای شستشو و نظافت انواع سطوح افقی و عمودی می باشد. این دستگاه با استفاده از پاشش پر فشار بخار آب با حرارت بالا بر روی سطوح، نه تنها آلاینده ها را از روی سطوح جدا می نماید بلکه به واسطه استفاده از حرارت بالا، تا حدود زیادی موجب ضد عفونی سطوح می گردد. سیستم مکش تعبیه شده در دستگاه بخارشوی دیوار با مکش کامل آب آلوده ناشی از شستشو مانع از تجمع مجدد آلاینده ها بر روی دیوار شده و موجب ارتقا کیفیت نظافتی می شود. به علاوه هیچ گونه لکه ای پس از شستشو بر روی سطح باقی نمی گذارد.


- اجزای اصلی دستگاه بخار شوی صنعتی

بخارشور صنعتی، دستگاه بخارشوی ، بخارشوی دیوار ، بخار شوی برای دیواردستگاه های بخار شوی دیوار به منظور تامین بخار آب، مجهز به دیگ بخار و بویلر می باشند. میزان بخار تولید شده، حداکثر دمای خروجی و بازده دستگاه بخار شوی وابسته به توان بویلر و ظرفیت دیگ بخار می باشد. بخارشوی دیوار به منظور ارتقا کیفیت نظافت قابلیت استفاده از مواد شوینده، سری ها و نازل های متنوع را دارا می باشند. سامانه مکش از دیگر بخش های این دستگاه می باشد که به واسطه مکش آلاینده ها و ممانعت از تجمع آنها تاثیر بسزایی در ارتقا کیفیت شستشو و نظافت دارد. 


- ویژگی های دستگاه های بخار شوی دیوار

شستشوی شیشه و پنجره با دستگاه بخار شوی صنعتی، بخارشور صنعتی ، بخارشوی دیوار ، بخارشوی برای دیواردستگاه های بخار شوی صنعتی توان تولید بخار آب با دمای بیش از 150 درجه سانتیگراد دارند. استفاده از بخار آب پر فشار و با حرارت بالا، علاوه بر جدا نمودن آلاینده ها از روی سطوح، موجب ضدعفونی آنها شده و از این رو در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت تاثیر بسزایی در ارتقا کیفیت نظافت دارند. جمع اوری آب آلوده ناشی از شستشو و ممانعت از تجمع آلاینده ها در محیط از دیگر ویژگی های این دستگاه ها می باشد. امکان استفاده از مواد شوینده همراه با بخار آب از دیگر ویژگی های دستگاه بخار شوی بوده که موجب ارتقا کیفیت نظافت می شود، استفاده از سامانه دوزینگ یا تنظیم مواد شوینده با ترکیب مناسب آب و مواد شوینده با کاهش در مصرف مواد شوینده نقش مهمی در کاهش هزینه ها ایفا می نماید. بدنه این دستگاه ها به واسطه نوع عملکرد دستگاه و تماس مستمر و مداوم با آب داغ و حرارت های بالا، از جنس فولاد ضد زنگ می باشد. استفاده از دیگ های بزرگ در بخارشوی دیوار با ظرفیت بالا موجب تولید بخار مداوم و پیوسته بخار آب شده و همین امر تاثیر بسزایی در سرعت عملیات نظافتی دارد. استفاده از چرخ های بزرگ در ساختار این دستگاه ها حمل و نقل و جا به جایی آنها را در بین طبقات و راه پله ها تسهیل نموده است.

گالری تصاویر

بخار شوی بخارشو شستشو با دستگاه بخارشوی نظافت بخار ماشین بخار شوی بخارشو شستشو با بخار آب نظافت صنعتی دستگاه بخار شوی صنعتی شرکت های خدماتی  بخار شوی بخار شو مناسب برای شرکت های خدماتی کیفیت سرعت بخار بخار شو کردن تجهیزات و دستگاه ها با بخارشوی استریل استریل بخارشو بخار شوی نظافت صنعتی شرکت ابراهیم ضدعفونی،سطوح،کف،شیشه،آسانسور،درب،پنجره،دیوار،مبل، شستشو فرش موکت صندلی شیشه پنجره مبل لابی نظافت شیوه نوین ضد عفونی  استریل  جدید  مدرن  بخارشو بخار شویی ارائه خدمات بخار شویی نظافت صنعتی بهداشت

درخواست اطلاعات بیشتر