مراکز آموزشی

اماکن آموزشی شامل مدارس، موسسات آموزشی، مراکز آموزش عالی و...  به واسطه تردد بالا و فعالیت های گوناگون دانشجویان و دانش آموزان، مستعد انواع آلودگی ها از قبیل رنگ زدگی بر روی دیوار و سطوح مختلف، زباله های جامد و مایع، انواع لکه، غبار و آلودگی موجود بر سطوح کف می باشند. اهمیت نظافت مراکز آموزشی به دلیل حجم بالای آلودگی ها و وسعت زیاد این مراکر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. هم چنین به علت اهمیت بهداشت در این مراکز، مسئله پاکیزگی نیازمند توجه بیشتر خواهد بود. از این رو می بایست همواره تحت نظافت و شستشو قرار گیرند. به کارگیری دستگاه ها و روش های نظافت صنعتی در مجتمع ها و مراکز آموزشی امروزه به یک اصل مهم تبدیل شده است چرا که وسعت محیط های آموزشی چه در حیاط های این اماکن و چه در ساختمان ها، سبب دشوار کردن شستشو و نظافت به شیوه های سنتی و دستی گشته است. مسائلی مانند کمبود زمان برای نظافت و شستشو، رفت و آمد همیشگی و همچنین نیاز به پاکیزگی همیشگی، نیاز به خشک بودن سطوح و... باعث غیر ممکن بودن ایجاد پاکیزگی به بهترین وجه به روش سنتی شده است.


نظافت مراکز آموزشی با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی

گسترش دستگاه های نظافت صنعتی موجب شده تا بتوان برای آلودگی های محتلف در محیط دستگاهی کاملا تخصصی و مکانیزه یافت. نظافت مراکز آموزشی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با کمک دستگاه هایی نظیر کفشوی صنعتی مراکز آموزشی، جاروبرقی صنعتی مجتمع آموزشی، دستگاه واترجت صنعتی و... فرایند زمانبر و دشوار نظافت در این محیط ها به امری ساده و با کیفیت تبدیل می گردد. استفاده از شیوه های نظافت و شستشو مکانیزه و بهره گیری از دستگاه هایی همچون اسکرابر، سوییپر، واترجت و مکنده، به مسئولین مراکز آموزشی کمک کرده تا امر نظافت و شستشو این اماکن را بهتر مدیریت کنند. از مزایای استفاده از روش های نظافت مکانیزه می توان به افزایش سرعت و قدرت شستشو و نظافت، کاهش زمان نظافت و انرژی مصرفی از طرف کاربران نظافتی، کم شدن نیاز به استخدام نیروی نظافتی، کاهش آب و مواد شوینده مصرفی، خشک و پاکیزه ماندن همیشگی سطوح و افزایش ایمنی و سطح بهداشت اشاره کرد. بدین ترتیب شستشو و نظافت در اماکن آموزشی به روشی بسیار بهینه تر از هر لحاظ، صورت خواهد گرفت.


- دستگاه اسکرابر صنعتی مراکز آموزشی

دستگاه زمین شوی صنعتی با کارکردی کاملا مکانیزه شستشوی سطوح کف را در زمانی کوتاه و با کیفیتی ایده ال امکان پذیر می نماید. در مراکز آموزشی سطوح کف بخش هایی نظیر ورودی، کتابخانه، کلاس، سالن های اجتماعات و... با کمک دستگاه اسکرابر سرنشین دار و دستی به راحتی قابل شستشو می باشند. امکان خشک کردن زمین بلافاصله بعد از شستشو از لکه شدن و آلودگی مجدد سطوح به دلیل رفت و آمد مداوم افراد چلوگیری می نماید. علاوه بر این کارکرد کم صدای کفشوی این امکان را به وجود می آورد تا حتی در زمان های شلوغی نیز نظافت مراکز آموزشی با وقفه روبه رو نگردد.


- دستگاه اسکرابر صنعتی دستی

به منظور نظافت کلاس ها، آزمایشگاه ها، کتابخانه ها و فضای میان طبقات و تمامی بخش های با موانع و محدودیت می توان از اسکرابر صنعتی دستی استفاده نمود چراکه مدل های دستی دارای ابعاد فشرده و قابلیت مانورپذیری بالایی می باشند به همین دلیل امکان جابه جایی آسان و شستشوی سریع را فراهم می سازد.


- دستگاه اسکرابر صنعتی خودرویی

هرچه محیط وسیع تر باشد عملیات نظافت طولانی تر خواهد بود، اما انواع دستگاه های نظافت مکانیزه طراحی شده اند تا این عملیات دیگر زمانبر و دشوار نباشد. با به کارگیری دستگاه زمین شور صنعتی خودرویی می توان شستشوی صنعتی و عمیق را برای بخش های مختلف یک مرکز آموزشی به انجام رساند. 


- دستگاه واترجت صنعتی مراکز آموزشی

لکه ها و آلودگی های قدیمی و تثبیت شده در هر محیطی به چشم می خوردد. از میان برداشتن آنها با روش های سنتی نظافت امری عملا غیر ممکن و یا دشوار است. این درحالی است که این امر به راحتی با اب پر فشار تامین شده از طریق دستگاه واتر جت صنعتی مراکز آموزشی امکان پذیر می باشد. از این دستگاه می توان در شستشوی تجهیزات آشپزخانه دانشگاه ها، دیوارها، سطوح زمین و... استفاده کرد. انتخاب فشار و دبی مناسب دستگاه بدون آسیب به سطح در نهایت ایمنی و سادگی قوی ترین و قدیمی ترین لکه ها و آلوگی ها را از میان برمی دارد.


- سوییپر صنعتی مراکز آموزشی

جمع آوری گرد و غبار و آلودگی های جامد به ویژه از محوطه های باز در دانشگاه ها، مدارس و مراکز آموزشی با استفاده از دستگاه جاروی شهری یک روش مکانیزه و تخصصی و یک مرحله مهم در نظافت مراکز آموزشی می باشد. برس های دیسکی و دوار، مخازن در حجم های مختلف، فیلتراسیون قوی و. سیستم مکنده مناسب موجب شده تا آلودگی های جامد در اندازه های مختلف توسط دستگاه مکش گردند. دستگاه جاروب خیابانی در دو مدل سرنشین دار و دستی طراحی شده که این امر محدوده انتخاب کاربر را متناسب با شرایط محیطی وسیع تر می نماید.


- سایر دستگاه های تخصصی در نظافت مراکز آموزشی

دستگاه پولیشر، دستگاه مبل و موکت شوی، جاروبرقی صنعتی، بخارشوی و... از جمله تجهیزاتی هستند که هریک برای نظافت بخش های مختلف مراکز آموزشی مورد استفاده قرار می گیرند.

schools-and-universitys-scrubber-dryer زمین شوی مدارس و مراکز دانشگاهی

زمین شوی مدارس و مراکز دانشگاهی

amphitheater-vacuum-cleaner جاروبرقی صنعتی سالن آمفی تئاتر

جاروبرقی صنعتی سالن آمفی تئاتر

cleaning-educational-building-facade نماشویی ساختمان آموزشی با واترجت صنعتی و دستگاه نماشوی

نماشویی ساختمان آموزشی با واترجت صنعتی و دستگاه نماشوی

educational-areas-sweepers جارو محوطه مدارس و مراکز آموزشی

جارو محوطه مدارس و مراکز آموزشی

rugs-and-carpeting-labelling فرش و موکت شوی مراکز آموزشی

فرش و موکت شوی مراکز آموزشی

floor-scrubber-dryer-for-school-cleaning  شستشوی کف مراکز آموزشی با اسکرابر صنعتی

شستشوی کف مراکز آموزشی با اسکرابر صنعتی

scientific-and-educational-centers-scrubber زمین شوی موزه و مراکز علمی آموزشی

زمین شوی موزه و مراکز علمی آموزشی

librarys-scrubber-dryers کفشوی کتابخانه و مراکز مطالعه

کفشوی کتابخانه و مراکز مطالعه

washing carpet library شستشوی موکت کتابخانه با دستگاه نظافت صنعتی

شستشوی موکت کتابخانه با دستگاه نظافت صنعتی

kindergarten nobac scrubber dryer اسکرابر آنتی باکتریال مهد کودک

اسکرابر آنتی باکتریال مهد کودک

educational center steam cleaner کاربرد بخارشوی صنعتی در مراکز آموزشی

کاربرد بخارشوی صنعتی در مراکز آموزشی

bag holder trolley کاربرد ترولی جمع آوری و حمل زباله در مراکز آموزشی

کاربرد ترولی جمع آوری و حمل زباله در مراکز آموزشی

wash the building facade شستشوی و نظافت نمای ساختمان

شستشوی و نظافت نمای ساختمان

cleaning training centers with trolley نظافت مراکز آموزشی با ترولی

نظافت مراکز آموزشی با ترولی

lab industrial  vacuum cleaner جاروبرقی صنعتی آزمایشگاه

جاروبرقی صنعتی آزمایشگاه

stairwell washing شستشوی راه پله با اسکرابر چندمنظوره

شستشوی راه پله با اسکرابر چندمنظوره

vacuum cleaner chapel school university جاروبرقی نمازخانه مدرسه و دانشگاه

جاروبرقی نمازخانه مدرسه و دانشگاه

aroma dispenser education center خوشبو کننده هوا مراکز آموزشی

خوشبو کننده هوا مراکز آموزشی

industrial cleaning equipment for training centers دستگاه های نظافت صنعتی مراکز آموزشی

دستگاه های نظافت صنعتی مراکز آموزشی