شستشو و نظافت سرویس بهداشتی

سرویس های بهداشتی یکی از بخش های مهم و ضروری در امکان عمومی می باشد. مسلما تردد تعداد زیاد افراد به این بخش ها موجب آلودگی می شود. مسلما رسیدگی به امور نظافتی و شستشوی موثر و سریع این بخش ها امری لازم و ضروری بوده و نقش مهمی در مهار و کنترل عوامل بیماری زا دارد. بی شک استفاده از شیوه های سنتی در نظافت سرویس های بهداشتی عمومی که رد سطح مراکز تجاری و تفریحی قرار دارند با توجه به حجم بالای مراجعه امکان پذیر نمی باشد. در چنین شرایطی استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی نظافتی همانند دستگاه اسپری مکش پر فشار امری لازم و ضروری می باشد.


دستگاه اسپری مکش پر فشار

دستگاه اسپری مکش پر فشار دستگاهی کاربردی و تخصصی برای شستشو و حذف آلاینده های انباشته در محیط های آلوده ای چون سرویس های بهداشتی می باشد. این دستگاه به واسطه قابلیت پاشش پر فشار آب و داشتن سیستم مکنده گزینه ای مناسب برای شستشو و نظافت انواع سطوح سخت هموار و ناهموار افقی و عمودی می باشد. این دستگاه با قابلیت پاشش آب با فشار 30 بار تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح کف، دیوار ها، درب ها و شیر آلات سرویس بهداشتی ها را شستشو داده و حذف می نماید. از سوی دیگر قابلیت مکش این دستگاه با جمع آوری و مکش کامل مایعات آلوده ناشی از شستشو، مانع از تجمع آلاینده ها در محیط شده و در نهایت ایجاد محیطی تمیز و عاری از آلودگی را تضمین می نماید.


ویژگی های دستگاه اسپری مکش پر فشار

دستگاه اسپری مکش پر فشار به واسطه داشتن ویژگی های کاربری و متنوع، دستگاهی کارآمد برای شستشو و نظافت می باشد که در ادامه به بررسی برخی از مزایا و ویژگی های این دستگاه می پردازیم:

قابلیت پاشش مواد شوینده

این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که امکان استفاده از مواد شوینده و پاشش پر فشار آب و مواد شوینده را به راحتی برای کاربر مهیا می نماید. مسلما استفاده از مواد شوینده در شستشو موجب ارتقا کیفیت و تسریع در حذف لایه های عمیق آلودگی می گردد.

استفاده از نازل های متفاوت

استفاده از نازل های متنوع یکی از مهمترین ویژگی های دستگاه اسپری مکش پر فشار می باشد که امکان شستشو و حذف لایه های عمیق آلودگی های انباشته را به راحتی برای کاربر مقدور می نماید. استفاده از نازل پر فشار با جهت دهی به جریان آب پر فشار خروجی تمامی آلاینده ها را از روی سطوح حذف می نماید. نازل برس دار مویی از دیگر تجهیزات کاربردی در دستگاه اسپری مکش پر فشار می باشد که شستشو و برون کشیدن آلاینده های تثبیت شده در داخل خلل و فرج سطوح را به راحتی امکان پذیر می نماید. سارختار ارگونومیک نازل ها با کاهش در خستگی کاربر موجب افزایش سرعت در عملیات شستشو می گردد.


مکش مایعات آلوده ناشی از شستشو

شستشو تنها بخشی از عملیات نظافت می باشد. فاز بعدی عملیات، که در اغلب مواقع به ویژه در شیوه های سنتی نظافت مورد غفلت واقع می شود، جمع آوری و حذف مایعات آلوده ناشی از شستشو می باشد. دستگاه اسپری مکش پر فشار به واسطه تجهیز به موتور مکنده قدرتمند امکان مکش و جمع آوری مایعات ریخته شده بر روی سطوح کف را فراهم نموده و از این رو با مکش کامل آب آلوده مانع از تجمع آلاینده ها در محیط می شود. علاوه بر این، ایجاد سطوح کاملا خشک با کاهش میزان لغزندگی سطوح کف، ایمنی محیط را فراهم نموده و در نتیجه ضامن سلامت مراجعه کنندگان می باشد.


مزایای استفاده از دستگاه اسپری مکش پر فشار

به طور کلی استفاده از سامانه های مکانیزه و صنعتی در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت، از سرعت عمل و کیفیت بالاتری بر خوردار می باشد. دستگاه اسپرس مکش پرفشار نیز از جمله تجهیزات مکانیزه و صنعتی نظافت می باشد که با هدف تسریع و تسهیل در امر شستشو و نظافت سرویس های بهداشتی طراحی و تولید شده است. از جمله بزرگ ترین ویژگی های دستگاه  های اسپری مکش پر فشار می توان به ایجاد سطوجی کاملا خشک اشاره نمود. مکش مایعات آلوده ناشی از شستشو با افزایش ایمنی محیط و کاهش لغزندگی سطوح، ضامن سلامت افراد و مراجعه کنندگان می باشد. ارتقا کیفیت شستشو نیز از دیگر مزایای استفاده از دستگاه اسپری مکش می باشد که ضامن سلامت محیط و ممانعت از رشد و تکثیر عوامل بیماری زا می باشد.

درخواست اطلاعات بیشتر