خوشبو کننده هوا

دستگاه خوشبو کننده هوا یک دستگاه صنعتی و تخصصی جهت پخش رایحه و اسانس در محیط به حساب می آید. این دستگاه با استفاده از تکنولوژی مخصوص طراحی شده برای آن، رایحه و اسانس را در کمترین زمان در محیط شما پراکنده نموده و فضا را معطر می کند. دستگاه خوشبو کننده هوا با ایجاد رایحه خوش در محیط حس و حال شما را عوض کرده و بخش حافظه را تحت تاثیر قرار می دهد. این دستگاه که از تکنولوژی اتمیزیشن برای پخش متوازن و یکنواخت رایحه در محیط بهره می برد، در مدل های صنعتی، دیواری و خانگی تولید می شود. در محیط های تجاری و مراکز خرید با قرار دادن این دستگاه در فضای داخلی می توانید فضا را عطرآگین نموده و حس بسیار خوبی را به مشتریان منتقل کنید. خنثی کردن بوی نامطبوع در محیط و رایحه درمانی دیگر کاربرد های دستگاه خوشبوکننده هوا هستند. عطرافشان صنعتی دارای سیستم کنترلی هوشمند است و با یک تنظیم اولیه می توانید از آن در طول روز استفاده کنید.


اسانس دستگاه عطرافشان

دستگاه عطرافشان دارای یک مخزن مخصوص برای ریختن عطر و اسانس خوشبوکننده مورد نظر در داخل آن می باشد. اسانس و رایحه مناسب برای دستگاه خوشبوکننده هوا اتوماتیک باید بسته به فضای مد نظر، شرایط فصلی و در نظر گرفتن سلیقه افراد انتخاب شده و در مخزن دستگاه ریخته شود. اسانس های بسیار متعددی برای استفاده در خوشبوکننده هوا در دسترس هستند که با توجه به نیاز خود می توانید یکی از آنها را خریداری کنید. اسانس های تولیدی دارای رایحه های مختلفی از جمله گرم، شیرین، خنک و سبک هستند. 


مزایای دستگاه خوشبو کننده هوا

خوشبو کننده هوا با توجه ساز و کار و عملکرد آن، در بسیاری از محیط ها از جمله خانگی، تجاری و اداری کاربرد دارد. این دستگاه با پخش اسانس در محیط، رایحه ای خوش را به افراد حاضر در محیط هدیه می دهد. خوشبو بودن محیط در وهله اول رضایت افراد را در پی داشته و حس خوب و دلپذیری را به آنها منتقل می کند. اما ایجاد رایحه خوش تنها برای ایجاد بوی مطبوع در محیط نیست و تاثیرات مثبتی بر روی کسب و کار ها و حتی کسب درآمد دارد. در محیط کار رایحه خوش حال و هوای افراد را عوض کرده، خستگی احتمالی آنها را برطرف می نماید و بازدهی کسب و کار را بالا می برد. در فروشگاه ها و مراکز تجاری پخش رایحه خوش در محیط باعث می شود تا مشتری حس بهتری داشته و در نتیجه این موضوع بر روی سیستم عصبی تاثیر می گذارد تا فرد از فروشگاه خرید داشته باشد. ضمن اینکه تجربه خرید با حس خوش، مشتری را به حضور مجدد ترغیب می نماید.


انواع دستگاه خوشبو کننده هوا عطرافشان

دستگاه خوشبو کننده پخش اسانس و عطر با پودر کردن اسانس و انتقال یکنواخت آن در محیط، فضایی دلنشین را بوجود می آورد. این دستگاه در عرض چند دقیقه کل فضای شما را خوشبو و مملو از رایحه می نماید. خوشبوکننده ها در محیط های خانگی، تجاری و اداری قابل استفاده هستند. هریک از این دستگاه ها با توجه به مساحت محیط و کاربری دستگاه باید خریداری شوند. 


- خوشبوکننده هوای خانگی

دستگاه خوشبوکننده هوا خانگی برای ایجاد رایحه مطبوع در منزل و محیط های اداری کوچک تا حدود ۱۰۰ متر مربع کاربرد دارد. این دستگاه با قابلیت پخش اسانس در کمترین زمان محیط شما را مملو از رایحه مد نظر شما می کند. 


- خوشبوکننده هوا تجاری

دستگاه خوشبو کننده هوای تجاری در چند مدل با توجه به وسعت محیط شما قابل استفاده است. این دستگاه ها بصورت معمول یا با اتصال به هواساز مجموعه بکار می روند. خوشبوکننده هوای تجاری برای مراکز تجاری، شرکت ها، فروشگاه ها و باشگاه های ورزشی استفاده می شود. در هریک از این محیط ها با توجه به بوی غالب می توانید اسانس خوشبوکننده مورد نظر را انتخاب کنید و محیط را با استفاده از دستگاه خوشبوکننده عطرافشانی نمایید. 


بهترین دستگاه خوشبوکننده هوا برقی