خدمات نظافت انبار ها و محوطه های صنعتی

محیط های صنعتی معمولا دارای محوطه های بیرونی وسیعی هستند. جابجایی تجهیزات و مواد اولیه سبب آلودگی این محیط ها می شود. همچنین انبار ها که بخش های سرپوشیده محیط های صنعتی به حساب می آیند، تحت تاثیر آلودگی های ذکر شده قرار می گیرند. انباشته شدن آلودگی در این محیط ها، سطح زمین را نا زیبا جلوه داده و سلامت نیروی ها کار را به خطر می اندازد. بعضی آلودگی ها مانند سنگ ریزه ها نیز در عملکرد واحد نظافتی اختلال ایجاد می نمایند. وسعت محیط های صنعتی و ضرورت نظافت مستمر، عملیات نظافت را با دشواری هایی روبرو ساخته است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، دستگاه های نظافتی سوییپر با عملکرد سریع و موثر خود، تحول بزرگی در امر نظافت محیط های وسیع و محوطه ها به وجود آورده اند. این دستگاه ها با استفاده از سیستم مکانیزه برس زنی، زباله و خاک موجود در محیط را جمع نموده و جایگزین ایده آلی برای جاروی دستی می باشند.


سوییپر صنعتی

دستگاه های سوییپر صنعتی، بطور تخصصی جهت جمع آوری زباله و ضایعات موجود در محیط طراحی شده اند. این جاروی محوطه در مدل های مکانیکی از برس های خود جهت نظافت محیط بهره می برد. دو یا سه برس کناری، کار جمع آوری زباله و هدایت آن ها به مرکز دستگاه را بر عهده داشته و برس مرکزی، جهت انتقال این مواد به داخل مخزن تعبیه شده است. هرچه برس های جلویی سطح پوشش بالاتری داشته باشند پهنای نظافت دستگاه افزایش می یابد و موجب عملکرد و کیفیت بالای نظافت می گردد. نحوه چرخش برس های سویپر های ساخته شده توسط شرکت های معتبر عموما به صورت پادساعت گرد می باشد. نتیجه این امر، انتقال زباله ها از بالا به درون مخزن و در نتیجه پر شدن 80 تا 90 درصد حجم آن می باشد. در بعضی از مدل های این دستگاه، تخلیه مخزن بطور کاملا ایمن و با استفاده از یک جک هیدرولیک انجام می پذیرد.


انواع مختلف سویپر

دستگاه های سویپر از نظر نحوه هدایت در دو دسته کلی دستی و خودرویی قرار می گیرند. سوییپر دستی با قرار گرفتن کاربر در پشت آن هدایت می شود و در محوطه های کوچک، فروشگاه ها و مراکز خرید قابل استفاده است. دسته دیگر سویپر های خودرویی هستند که به سادگی و با نشستن کاربر بر روی صندلی هدایت و کنترل می شوند. این جاروی محوطه، موجب کاهش چشم گیر زمان نظافت محیط های وسیع شده است. مجهز بودن برخی از سویپر های سرنشین دار به کابین با تجهیزات سرمایش و گرمایش نیز سبب شده تا این جاروی خیابانی در شرایط آب و هوایی مختلف قابل استفاده باشد. از نظر نحوه تامین منبع تغذیه نیز سوییپر ها به دو دسته باتری دار، دیزلی و بنزینی تقسیم می شوند. نمونه های دیزلی یا بنزینی، به دلیل آلودگی ناشی از سوخت خود، بیشتر در محیط های بیرونی استفاده می شوند.


مزایای استفاده از سوییپر خودرویی در نظافت انبار و محوطه های صنعتی

متولیان بخش های صنعتی، برای نظافت محوطه ها و انبار های خود نیازمند استفاده از یک ابزار نظافتی کارآمد از جمله سوییپر هستند. سویپر صنعتی در وهله اول سرعت پاکسازی سطوح را نسبت به روش های سنتی تا چندین برابر افزایش داده اند. کاهش تعداد نیروی کار و پایین آوردن هزینه های نظافت از جمله مزایای استفاده از سویپر می باشد. سوییپر ها با یک بار عبور از سطح، آلودگی ها را رفع نموده و محیط را به بهترین  نحو تمیز می  نمایند. وجود سیستم مکش بر روی برس ها جانبی نیز از بازگشت گرد و غبار به محیط جلوگیری می نماید. سامانه فیلتراسیون این جاروی محوطه نیز موجب بهبود سیستم مکش و جلوگیری از بازگشت ذرات ریز به محیط می شود. همچنین با قرار گرفتن صندلی سویپر های خودرویی در جلوی دستگاه، کاربر دید خوبی به محیط داشته و از آسیب های احتمالی جلوگیری می نماید.

گالری ویدئو

sweeper_سویپر_سوییپر_دستگاه جارو محوطه سرنشیندار جارو چمن/جاروی محوطه/سرنشیندار/شرکت ابراهیم/باغ شستشوی و جاروی همزمان_سطوح مسطح_پارکینگ_نظافت سویپر_sweeper_سرنشیندار_جارو محوطه_بهداشت محیط جارو سرنشیندار/سوله/انبار/سویپر/صنایع/کارخانه/صنعت

درخواست اطلاعات بیشتر