پولیشر

دستگاه پولیشر صنعتی ابزاری قدرتمند برای جلابخشی به سطوح هموار کف می باشد. همچنین از دستگاه پلیشر صنعتی می توان به منظور شستشوی عمیق سطوح کف بهره برد. در صورتی که از دستگاه پولیشر به منظور شستشوی عمیق و موثر سطوح استفاده شود می بایست از یک مکنده قوی نیز به منظور مکش آب و آلودگی پس از شستشو بهره جست. مکانیزم عمل کلی دستگاه پولیشر صنعتی توسط تجهیزاتی مانند برس دوار، دسته کنترلی و مخزن آب تمیز محقق می شود. با توجه به نوع سطح و میزان ناهمواری یا آلودگی سطوح می توان از انواع برس پولیشر بهره برد.ویژگی های پولیشر

ویژگی های پولیشر، پلیشردستگاه پولیشر ساختار ساده ای دارد که با توجه به ویژگی های متعدد از کیفیت و قدرت بالایی برخوردار است. پهنای شستشوی مناسب در دستگاه های پولیشر 430 میلیمتر بوده و در صورتی که دستگاه از این حد بزرگتر باشد ممکن است انجام فرآیند پولیش زنی سطوح با دشواری انجام شود. از طرفی کوچک بودن بیش از حد دستگاه ممکن است باعث کاهش کیفیت پولیش زنی و به طول انجامیدن این فرآیند گردد. دسته های پولیشر می بایست ارگونومیک باشند؛ به همین ترتیب از خسته شدن کاربر در هنگام پولیش زنی جلوگیری می شود. سرعت چرخش پولیشر نیز بسیار حائز اهمیت است. در صورتی که سرعت متناسب با فرآیند نظافتی یا پولیش زنی انتخاب شود، بهترین کیفیت همراه با کمترین سطح صدا ارائه خواهد شد.مزایای استفاده از پولیشر

مزایای استفاده از پولیشر
 صنعتیاستفاده از تجهیزات نظافت صنعتی مزایای بسیاری به همراه دارد. برخی از مزایای اختصاصی دستگاه پولیشر در ادامه تشریح خواهند شد.

  • شستشوی عمیق تر: به دلیل قدرت بیشتر پولیشر در نظافت عمقی سطوح موجب پاکیزگی بیشتر سطح و باقی ماندن پاکیزگی به مدت طولانی تر خواهد شد. به همین دلیل استفاده از پولیشر به منظور شستشوی عمقی سطوح موجب بهبود کیفیت و سهولت کاربری نیز خواهد شد.
  • محافظت از سطوح: نفوذ آلودگی در سطحی که پولیش شده است، در مقایسه با سطوحی که پولیش نشده اند بسیار دشوار تر خواهد بود. به همین دلیل می توان با پولیش زدن سطوح در مواقع لزوم و جلوگیری از نفوذ آلودگی در این سطوح از کفپوش ها محافظت بیشتری نمود.