نظافت سالن آمفی تئاتر با جارو برقی کوله ای

سالن های آمفی تئاتر و اجتماعات به خاطر برگزاری انواع مراسم ها و جلسه ها مملو از جمعیت شده و به واسطه ازدحام بالای افراد حاضر در سالن مستعد انواع آلودگی می باشد. ساختار به کار رفته در معماری داخلی این اماکن، وسعت بالا، تعدد بالای صندلی ها و راهرو های باریک بین ردیف های صندلی ها باعث ناکارآمدی شیوه های سنتی در نظافت این اماکن شده است. از این رو برای نظافت موثر و با کیفیت این اماکن استفاده از شیوه های نوین و ماشین آلات صنعتی نظافتی مانند جاروبرقی یا مکنده صنعتی می تواند جایگزین مناسبی برای شیوه های سنتی باشد. شرکت های تولید کننده ماشین آلات صنعتی نظافت به منظور افزایش کارآیی و بهره وری جاروبرقی صنعتی در نظافت سالن های آمفی تئاتر از طراحی ویژه ایی استفاده نموده اند. جاروبرقی های کوله ای به واسطه ساختار ارگونومی ویژه ایی که دارند قابلیت جا به جایی بالایی داشته و باعث تسهیل و تسریع در فرآیند نظافت این اماکن می شوند.

مزایای استفاده از جاروبرقی صنعتی کوله ای

جاروبرقی های سطلی معمولا به خاطر وزن و طراحی ویژه ایی که دارند کارآیی چندان زیادی برای نظافت سالن های آمفی تئاتر نداشته و استفاده از آنها برای نظافت این مکان ها با دشواری هایی همراه است. از این رو تمایل به استفاده از جاروهای کوله ایی برای نظافت سالن های آمفی تئاتر محبوبیت زیادی یافته است. استفاده از این جاروبرقی ها به راحتی قدم زدن در پارک یا مراکز خرید با یک کوله پشتی بوده و تنها تفاوت آن وجود نازل و خرطومی مکش می باشد. بر خلاف جاروبرقی های سطلی، این مدل از جاروبرقی ها نیازی به جابه جایی نداشته و به واسطه حرکت کاربر جا به جا می شوند. قابلیت حمل آسان و وزن سبک دستگاه به ویژه در اماکنی مانند سالن های آمفی تئاتر یا سینما که مملو از پله و صندلی می باشد، از دیگر مزایای مهم جاروبرقی کوله ایی می باشد. حجم ابعاد مخزن این جاروبرقی ها ارتباط مستقیمی با ابعاد دستگاه دارد. از این رو نمونه های بزرگتر، حجم مخزن بیشتری دارند. پد های بکار رفته در این جاروبرقی ها مانع از ایجاد فشار بر روی کاربر می شود. سطح صدای پایین از مزایای دیگر این مدل از جاروبرقی ها می باشد. دیگر ویژگی های جاروبرقی کوله ای عبارت است از:

افزایش سرعت نظافت با استفاده از جاروبرقی کوله ایی

جاروبرقی های کوله ایی سرعت بالایی درنظافت دارند. موتور های مکنده بکار رفته دراین مدل ها از بسیاری از نمونه های سطلی قدرتمند تر بوده و  نسبت به جارو های سطلی سرعت بالاتری در نظافت اماکن وسیع دارد.


دسترسی به نقاط دور از دسترس

این مدل از جاروبرقی ها به واسطه طراحی ویژه ایی که دارند در مقایسه با جارو های سطلی قابلیت بیشتری در دسترسی به نقاط دور از دسترس مانند زیر صندلی ها دارند. کناره و گوشه های دیوار ها و پله ها از جمله مکان هایی هستند که حجم زیادی از آلودگی ها و گرد و غبار در آنجا انباشته می شود. دسترسی و نظافت این نقاط با استفاده از جارو های سطلی دشوار بوده، در حالی که طراحی ویژه جاروبرقی کوله ایی امکان دسترسی به این نقاط را تسهیل نموده و نظافت موثرتر و با کیفیت تری را پی دارد.


ساختار بدنه جاروبرقی صنعتی کوله ایی

بدنه این مدل از جاروبرقی ها به منظور کاهش قابل ملاحظه وزن دستگاه از جنس پلاستیک فشرده بوده و ساختار ارگونومی ویژه ایی که دارند مانع از خستگی کاربر می گردد. کمربند نگهداره نقش مهمی در توزیع وزن دستگاه در کل بدن داشته و مانع از وارد آمدن آسیب به کاربر می شود.  جاروبرقی های کوله ایی نسبت به نمونه های سطلی مقاوم تر بوده و هزینه پایین تری برای نگهداری و رسیدگی دارند.

گالری تصاویر

نظافت سالن آمفی تئاتر سینما همایش اجلاس اجتماعات جاروی کوله ای شرکت ابراهیم سالن سینما تئاتر سمینار جارو برقی کوله ای نظافت سالن سینما کنفرانس همایش نظافت سالن جارو برقی کوله ای جاروبرقی کوله پشتی.کف جارو کوله ای نظافت سالن اجتماعات سمینار همایش سالن

درخواست اطلاعات بیشتر