نظافت پارکینگ مجتمع های تجاری

نظاقت فضاهای باز مراکز تجاری به دلیل مساحت زیاد و همین طور به دلیل تردد افراد ، کاری سخت و طاقت فرساست . برای این منظور به دستگاهی نیاز است که محیط و فضای باز را به گونه ای جارو نماید که در تردد مردم اختلالی ایجاد ننماید . شرکت ابراهیم برای نظافت فضاهای باز مراکز تجاری دستگاه سوییپر را معرفی می نماید . جارو محوطه به راحتی هرچه تمام تر محیط و فضای بیرونی شما را نظافت می نماید . هم به شما در فروشی لذت بخش و هم به خریداران در خرید آسوده و راحت کمک می نماید . دستگاه های جاروی خیابانی در دو نمونه سرنشین دار و با راننده ارائه میشود که بسته به مساحت محیط شما ، توسط مشاوران شرکت ابراهیم به شما توصیه میگردد .


کیفیت مطلوب نظافتی  سوییپر صنعتی

دستگاه سوییپر صنعتی با عملکرد مطلوب خود در نظافت پارکینگ ها  در مجتمع های تجاری با وسعت بالا به خوبی در برداشتن ، جمع آوری و به طور کلی از بین بردن تمامی آلودگی ها و ممانعت از پخش شدن ذرات پس از جمع آوری می گردد.  علاوه بز این قدرت مکش ایده آل دستگاه ، موجب از بین رفتن ذرات آلاینده میکرونی که برای انسان و طبیعت مضر است می شود و بهداشت و سلامت محیطی را در محیط های تجاری که حجم بالای رفت آمدی را دارا می باشند می گردد. جهت بهبود بخشیدن به این ویژگی سوییپر فیلترهای مخصوصی مورد استفاده قرار می گیرند و کیفیت عملکرد ماشین را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.


بهره گیری از آب در نظافت سطوح 

سوییپر ها و جارو های شهری به سبب مواجهه ی گسترده با گرد و خاک ، در پارکینگ ها و محوطه های تجاری  ، نیازمند بهره گیری از آب در عملیات شستشو می باشند . از این رو در سوییپر های شهری از این رو سوییپر های شهری با تجهیز به سامانه پاشش آب در جهت کنترل میزان گرد و غبار و جلوگیری از بلند شدن و پخش شدن آن ها در محیط گام بر می دارند. بنابراین ضمن صرفه جویی در مصرف آب در نظافت هر چه بهتر و برقراری سلامت و بهداشت محیطی قدم بر می دارند. 

 

کاربری آسان 

طراحی و ساخت سوییپرصنعتی به گونه ای می باشد که تعمیر و نگهداری آسان و عملکرد ساده ای دارد و قابل یادگیری برای اپراتور ها می باشد. جایگاه قرار گرفتن کاربر به گونه ای می باشد که به اپراتور دید کامل و مناسب می دهد و را قادر می سازد تا همه آلودگی های اطراف را دیده و جاروب را به طرف آن ها منتقل نماید. هم چنین تمامی اصول و قواعد ایمنی در طراحی و ساخت دستگاه در نظر گرفته شده است و شرایط کاملاً امنی برای کاربر هنگام هدایت و کار دستگاه فراهم شده است. کابین راننده به گونه ای طراحی شده تا برای استفاده در هر شرایط آب و هوایی مناسب باشد و علاوه بر این امکان کنترل سرعت، جهت حرکت، چراغ ها، تنظیم صندلی، فرمان، ارتفاع برس ها و … توسط سرنشین وجود دارد.


کاهش مصرف سوخت

مصرف سوخت ، امروزه به عنوان یکی از اصلی ترین عوامل در انتخاب و بهره گیری از دستگاه های نظافت صنعتی تلقی می شود. از این رو سوییپر های صنعتی با مصرف حجم پایین سوخت بازدهی بالا را فراهم می آورد و با هر بار سوخت گیری ، قادر خواهند بود تا ساعت ها کار کنند. همین امر سوییپر هایی که مورد استفاده در مراکز و مجتمع های تجاری  قرار می گیرند به عنوان دستگاه های سازگار با طبیعت به شمار می آیند. 

گالری ویدئو

شستشو و خشک کردن همزمان کف/زمین/سویپر/جاروی محوطه

درخواست اطلاعات بیشتر