اسکرابر چند منظوره

در مجتمع های تجاری، ساختمان های اداری، رستوران ها، مراکز تفریحی و دیگر اماکن عمومی و پر رفت و آمد، نظافت و شستشوی بخش های گوناگون محیط یک امر مهم و ضروری به شمار می آید. سرویس های بهداشتی، راه پله ها، نمای ساختمان و ... بیش از هر قسمت دیگری نیازمند رسیدگی هستند و فرآیند نظافت آن ها باید به طور مرتب و پیوسته صورت گیرد. امروزه استفاده از ابزارهای نظافت دستی مانند تی و سطل آب برای تمیز نمود‌ن مکان های عمومی شیوه های مناسب و کارآمدی نیستند و بیشتر از آن که سبب تمیزی محیط شوند، به دلیل استفاده دوباره از آب کثیف، آلودگی را از محلی به محل دیگر انتقال می دهند. به همین منظور ابزارهای مکانیزه و مدرنی طراحی و ساخته شده اند که علاوه بر تسهیل عملیات نظافت کیفیت تمیزی را به میزان قابل توجهی می افزاید.

دستگاه اسکرابر چند منظوره

اسکرابر چند منظوره وسیله ای مکانیزه و باتری دار می باشد که جهت شستشوی حرفه ای و پرداخت تمامی نقاطی که تجهیزات بزرگ تر به آن ها دسترسی ندارند، ساخته شده است و استفاده از آن نتایج شگفت انگیزی بر جای می گذارد. این دستگاه مجهز به موتور قدرتمند با گشتاور بالا بوده که سبب عملکرد فوق العاده آن می گردد. اسکرابر چند منظوره به طور متداول برای شستشوی پله، سرویس های بهداشتی و انواع سطوح هموار و ناهموار مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه شستشوی چند منظوره به طور کامل ضد آب بوده و با دارا بودن یک برس دیسکی و یا یک برس رولی، سرعت چرخش 354 دور در دقیقه و باتری با شارژدهی 4 ساعته در هر شارژ کردن جهت انجام فرآیند شستشوی سطوح ناهموار، دیواره ها، پله ها، سطوح داخل آب و ... از توانایی بالایی برخوردار می باشد. اسکرابر چند منظوره دسته ای بلند دارد که با ایجاد دسترسی به نقاط گوشه ای و دور از دسترس عملیات نظافت را آسان می سازد.

ویژگی های دستگاه اسکرابر چند منظوره

این دستگاه برای شستشوی سطوح، پله، ستون و ... مقرون به صرفه بوده و در مدت زمانی کوتاه و بهتر از سطل و تی می تواند سطوح را از آلودگی پاک کند.

با استفاده از اسکرابر چند منظوره دیگر نیازی به اعمال نیروی فیزیکی از سوی کاربر نمی باشد و نظافت را به یک فعالیت بدون زحمت تبدیل می کند.

قابلیت حمل آسان، نبود کابل برق مزاحم، باتری قابل شارژ با 4 ساعت کارکرد مداوم و امکان شستشوی محیط هایی بدون دسترسی به جریان برق از دیگر مزیت های دستگاه شستشوی چند منظوره هستند.

ساختار ضد آب این اسکرابر به گونه ای است که جهت شستشوی دیواره های استخر امکان فرو بردن برس و دسته را در آب فراهم می نماید و این در حالی است که به دلیل داشتن ولتاژ پایین به طور صد در صد ایمن بوده و به هیچ عنوان خطر برق گرفتگی در پی نخواهد داشت. علاوه بر این دسته آن تلسکوپی بوده و شستشوی سطوح مرتفع مانند پنجره ها، راه پله ها، وسایل نقلیه سنگین و ... ممکن می شود.

اسکرابر چند منظوره دارای طراحی ارگونومیک، وزن سبک و دسته قفل شونده می باشد و کاربر قادر خواهد بود دستگاه را به آسانی کنترل نماید. باتری اسکرابر درون یک کوله پشتی قرار دارد و کاربر به راحتی آن را با خود حمل می کند.

نحوه عملکرد اسکرابر چند منظوره

برس دیسکی برای شستشوی انواع سطوح مناسب است و با روشن شدن دستگاه این برس با سرعت بالا شروع به چرخش کرده و پنجره ها، دیوارها، سطح افقی پله ها و به خصوص بخش های مختلف سرویس بهداشتی را به خوبی شستشو داده و آلودگی ها آن را از بین می برد. بنابراین برای نظافت امکان عمومی ابزاری ایده آل و کارآمد محسوب می گردد. به منظور شستشوی آسان پله ها برس رولی بر روی دستگاه نصب شده و سطوح عمودی پله را تمیز می کند. به این ترتیب جهت شستشوی این سطوح دیگر نیازی به تغییر زاویه دستگاه نبوده و با استفاده از این برس سطوح عمودی پله ها با کیفیتی مطلوب پاکیزه می گردد.

به همراه اسکرابر چند منظوره تجهیزاتی مانند پد هولدر و پدهای گوناگون جهت پرداخت و جلا بخشیدن سطوح، ارائه می گردد که شستشوی سطوح حساس مانند مرمر و حتی فرش را امکان پذیر می سازد. این دستگاه با ظرافت هر چه تمام تر سطوح ناهموار و دارای پستی و بلندی را به خوبی شستشو می دهد.

 

درخواست اطلاعات بیشتر