نظافت زمین در فصل سرما

در فصول سرما نیاز به نظافت تخصصی و مستمر سطوح مختلف بیشتر به چشم می خورد. چراکه احتمال انتقال آلودگی ها افزایش یافته و نیاز به برقراری بهداشت برای حاضران در محیط های مختلف بیشتر احساس می شود. این محیط شامل ورودی هتل ها، مراکز تجاری، سالن های همایش، مجتمع های اداری، آموزشی و... می باشد.

نظافت زمین در فصل سرما با دستگاه های تخصصی

خوشبختانه امروزه با پیشرفت تکنولوژی می توان از دستگاه های تخصصی به منظور نظافت استفاده نمود. این دستگاه ها با توجه به نوع آلودگی و جنس سطح انتخاب شده و می توانند آلودگی های مختلف را از میان بردارند. در نتیجه می توان گفت نظافت زمین در فصل سرما حتی در مراکز پر رفت و آمد و شلوغ نیز امری دشوار نخواهد. از جمله این برخی از این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

-  شستشوی تخصصی زمین

سطح زمین یکی از آلوده ترین بخش ها در مراکز مختلف به شمار می آید که آلودگی های زیادی را در خود جای می دهد. نیاز به نظافت زمین در فصل سرما به ویژه در مراکز با رفت و امد عمومی نظیر مراکز خرید بیشتر به چشم می خورد. ورود افراد مختلف در طول روز، در ایام بارش می تواند موجب انتقال آلودگی های زیادی به محیط گردد. این آلودگی ها علاوه بر ایجاد چهره ای ناپسند می توانند، خطراتی نظیر لغزندگی را برای افراد به همراه داشته باشند، در نتیجه لازم است تا با استفاده از دستگاه های تخصصی نظیر کف شوی صنعتی به شستشوی صحیح و اصولی این مراکز پرداخت.

نظافت کف در فصل سرما

استفاده از دستگاه زمین شوی صنعتی که در مدل های دستی و سرنشین دار طراحی می شود، علاوه بر افزایش کیفیت نظافت انجام شده نیاز به نیروی انسانی را کاهش می دهد. به هنگام بارش برف و باران افراد با ورود به مراکز تجاری و فروشگاه ها آلودگی ها به کفپوش ها منتقل می نمایند. دستگاه اسکرابر صنعتی با تجهیز به برس های مقاوم، با اعمال فشاری یکنواخت به تمام بخش های کفپوش ها می تواند نظافتی یکسو را به همراه داشته باشد.

- پولیش سطوح

یکی از دستگاه های نظافتی که به منظور افزایش طول عمر کفپوش ها مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه پولیشر می باشد. این دستگاه به صورت کاملا مکانیزه به شستشویسطوح عمیق می پردازد و می تواند با ایجاد لایه ای محافظ بر روی زمین از نشست مجدد آلودگی ها جلوگیری نماید، به ویژه در فصول سرد سال استفاده می گردد. تمام آلودگی های موجود در درز و شکاف سطوح با استفاده از دستگاه پلیشر از میان برداشته می شود. نظافت زمین در فصل سرما با استفاده از دستگاه پولیشر یکی از راه های حفظ زیبایی محیط و افزایش بهداشت آن می باشد.

-- طرز کار پولیشر صنعتی

این دستگاه دارای یک برس، یک مخزن، دسته کنترلی بوده و به راحتی قابل کنترل شدن به وسیله کاربر می باشد. برس با حرکت دورانی و تماس با سطح زمین ایجاد گرما مینماید و به این ترتیب لایه آلودگی ها را از میان برمی دارد. دسته کنترلی کاملا ارگونومیک طراحی شده و متناسب با شرایط فیزیکی کاربر قابل تنظیم می باشد. داخل مخزن دستگاه پولیشر می توان آب، واکس، مواد جلادهنده و... پر نمود و به نظافتی باکیفیت تر دست یافت.

- جمع آوری برگ از محوطه ها

نظافت زمین در فصل سرما فقط شامل شستشوی سطوح کف نبوده و می تواند شامل از میان برداشتن آلودگی های درشت و کوچک جامد گردد. به ویژه در محوطه های ورودی

مراکز تجاری و یا پارکینگ های این مراکز جمع آوری برگ از روی زمین در پاییز و زمستان به روش های سنتی امری زمانبر می باشد. اما با استفاده از دستگاه سوییپر صنعتی این امر با سهولت انجام می پذیرد. دستگاه جاروی خیابانی با برخورداری از مخازن بزرگ موجب سهولت در نظافت شده و از آنجایی که به دو روش دستی و مکانیزه قابل تخلیه است نیاز به صرف انرژی از سوی کاربر را کاهش می دهد.

درخواست اطلاعات بیشتر