کفشور سوپرمارکت ها

کفشور یا اسکرابر دستگاهی است که قابلیت شست و شو ، خشک کردن همزمان سطوح مسطح اعم از سنگ ، بتن ، کاشی ، سرامیک ، پارکت ، سنگ فرش و ... را دارد .از ویژگی های دستگاه اسکرابر_کفشور تعداد بالای مدل های این دستگاه مکانیزه نظافت صنعتی می باشد بطور مثال اسکرابر ها به دو مدل کلی تقسیم می شوند اسکرابر ( کفشوی_زمینشوی ) سرنشیندار و بدون سرنشین . ویژگی تعدد بالای مدل ها اسکرابر-کفشو-زمینشو این است که نسبت به نیاز مشتری و نیاز مجتمع دستگاه پیشنهادی ارائه می گردد بطور مثال برای فروشگاه های کوچک دستگاه اسکرابر کوچک در مدل های متفاوت و در فروشگاه های متوسط دستگاه هایی با کارایی و نیاز آن مجتمع و در مراکز و فروشگاه های بزرگ دستگاه های سرنشیندار پیشنهاد می گردد.بهترین روش برای نظافت و شستشوی سطوح کف مراکز و مجتمع های تجاری و اداری در مساحت های مختلف دستگاه اسکرابر کفشوی زمین شوی می باشد . دستگاه های اسکرابر صنعتی در محیط های فروشگاهی به سبب  رفت و آمد پی در پی  مراجعین و مشتریان ، در مراکز فروشگاهی و جهت شستشوی و نظافت این مراکز مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه زمین شوی صنعتی (اسکرابر) با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا ضمن شستشوی و برس زنی به خشک کردن همزمان سطح می پردازد و زمینه را جهت دستیابی به بهداشت و نظافت پیوسته محیط فراهم می سازد. لذا بهره مندی از اسکرابر با توجه به حساسیت ها و محدودیت های موجود در محیط های فروشگاهی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. در ادامه قصد داریم تا به بررسی برخی ار مزایای بهره مندی از اسکرابر در نظافت سطوح بپردازیم :

 

از بین بردن خطرات احتمالی

شستشوی محیط هایی نظیر هایپر مارکت ها ، فروشگاه ها و سوپر مارکت ها به دلیل تداوم رفت و آمد مراجعین و مشتریان در محیط ، در صورتی که به کمک روش های دستی مورد نظافت و شستشو قرار گیرد ، باید به کمک علائم هشدار دهنده مشخص گردند که با توجه به محدودیت فضا عملا غیر ممکن است و خطراتی نظیر خطر لیز خوردن افراد را به همراه دارد که عملا سلامت مراجعین را ممکن است به خطر بیاندازد. از این رو دستگاه های اسکرابر صنعتی با بهره مندی از سامانه مکنده ی پیشرفته و به  کمک تی موجود در انتهای دستگاه ، ضمن جمع آوری آب باقی بر سطح پس از برس زنی و شستشوی محیط  ، آن را توسط سامانه مکش در مخزن ریکاوری دستگاه ذخیره می نماید. تا به نوعی ضمن شستشوی محیط ، آن را به طور همزمان خشک نماید.

بالا بردن سطح کیفی نظافت

شیوه ی کار دستگاه های کف شوی صنعتی مکانیزه نظیر اسکرابر ها ، بدین گونه می باشد که پس از اعمال آب و مواد شوینده ذخیره شده در مخزن آب تمییز به سطح از طریق نازل های موجود به سطح ، به برس زنی می پردازد تا آلودگی ها را از کف محیط محو کند و در آخر با جمع آوری و مکش آب باقی بر سطح ، آن را به مخزن ریکاوری زمین شوی منتقل نماید.  این کار ضمن از بین بردن آلودگی های سطح ، تمییزی و نظافت اصولی را به وجود آورده و به نوعی شما را در نگهداری بهینه  از محیط مورد نظرتان قادر می سازد. این سطح از کیفیت تنها توسط زمین شوی های صنعتی (اسکرابر) قابل ارائه می باشد به گونه ای که در مدت زمان اندک ، با سرعت مطلوب به شستشوی و نظافت محیط می پردازد.

برقراری بهداشت محیطی

حفظ سلامت و تامین محیطی ایمن و بهداشتی برای کارکنان و مراجعین از الزامات کارفرمایان برای محیط های گوناگون کاری می باشد.  از این رو در سوپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای شستشوی و نظافت سطوح توسط روش های سنتی و بهره مندی از مواد شوینده غیر استاندارد سلامت افراد را به خطر می اندازد. بنابراین جهت پیشگیری از خطرات احتمالی ، روش های مدرن نظافتی از جمله استفاده از اسکرابر های دستی و سرنشین دار شما را در برقراری بهداشت محیطی قادر می سازد.

اسکرابر مناسب برای فروشگاه ها و سوپر مارکت ها

دستگاه های اسکرابر به طور کلی به دو دسته ی اسکرابر های دستی و خودرویی تقسیم بندی می گردند . در سوپر مارکت ها به دلیل قفسه بندی های انجام شده و محدودیت فضای کار و گردش اسکرابر در محیط و به سبب تسلط بیشتر کاربر به کف شوی ، از اسکرابر های دستی بیشتر بهره می برند. اما برای مراکزی با مساحت بالاتر ، مانند هایپر مارکت ها و فروشگاه های ذنجیره ای بزرگ ، زمین شوی های سرنشین دار ، جهت انجام امور نظافتی مورد استفاده قرار می گیرند.

گالری تصاویر

اسکرابر کف شوی زمین شوی اسکرابر صنعتی شرکت ابراهیم اسکرابر زمین شور کفشور دستگاه اسکرابر شستن کف کفشو دستگاه کفشور زمین شوی زمینشوی اسکرابر صنعتی نظافت اسکرابر کوچک کفشور کف شوی زمین شوی اسکرابر صنعتی کفشور اسکرابر زمین شوی دستگاه اسکرابر ماشین نظافتی اسکرابر بدون سرنشین کفشور زمین شوی دستگاه اسکر ابر اسکرابر کف شوی کفشور شستشوی کف شستن نظافت کفشورها دستگاه اسکرابر فروشگاه مرکز خرید نظافت صنعتی کفشوی اسکرابر کفشور زمین شور اسکرابر صنعتیscrubber کفشوی شستشوی کف اسکرابر اسکرابر صنعتی زمین شوی فروشگاه شستشوی کف مراکز تجاری اسکرابر کف شوی زمین شوی کفشو اسکرابر کف شوی زمین شوی کفشوی اسکرابر صنعتی زمینشو اسکرابر کفشور کف شوی دستگاه های نظافت صنعتی کف شوی اسکرابر شستشوی کف کف شو کفشوی اسکرابر اسکرابر کفشو کفشور اسکرابر زمین شوی شستشوی کف با دستگاه کفشوی

گالری ویدئو

کفشوی-کفشور-اسکرابر-کف شوی کفشور-کف شوی-اسکرابر-زمین شوی

درخواست اطلاعات بیشتر