شستشوی سرویس بهداشتی

سرویس های بهداشتی یکی از بخش های پر تردد در مراکز تجاری می باشند که به واسطه رفت و آمد بالای افراد و مراجعه کنندگان به این مراکز آلوده و کثیف می شوند. مسلما رسیدگی به نظافت این بخش ها همانند دیگر بخش های مراکز تجاری از اهمیت بالایی برخوردار بوده و ضمن اینکه سلامت افراد را تضمین می نماید، به نوعی نشان دهنده کارآمدی سیستم مدیریتی می باشد. مسلما استفاده از شیوه های سنتی و دستی برای شستشو و نظافت در این محیط ها، قادر به تامین نیاز های نظافتی محیط نبوده و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را آن گونه که باید و شاید تامین نماید، دستگاه اسپری مکش پر فشار ابزاری کارآمد و تخصصی برای شستشو و نظافت می باشد که با هدف تسریع، تسهیل و ارتقا کیفیت طراحی و تولید شده است.


آشنایی با دستگاه اسپری مکش پر فشار

دستگاه اسپری مکش پر فشار دستگاهی کاربردی و تخصصی برای شستشو و نظافت می باشد که به واسطه داشتن ویژگی های منحصر به فرد از محبوبیت ویژه ای در بین کاربران برخوردار می باشد. بخش های اصلی و مهم این دستگاه عبارتند از پمپ فشار قوی، مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف و موتور مکنده می باشند. دستگاه اسپری مکش پر فشار به واسطه تجهیز به پمپ فشار قوی قادر به پاشش آب با فشار 30 بار بوده  همین فشار نقش بسزایی در حذف لایه های آلودگی و تسریع و تسهیل در امر شستشو و حذف آلاینده ها ایفا می نماید. طراحی کاربردی این دستگاه و تجهیز ان به 4 چرخ مقاوم موجب سهولت در جا به جایی دستگاه گردیده است. از دیگر اجزای کاربردی دستگاه اسپری مکش می توان به نازل ها و سری های متنوع اشاره نمود که موجب سهولت در حذف آلاینده ها می گردد.ویژگی های کاربردی دستگاه اسپری مکش پر فشار

از جمله مزایای استفاده از دستگاه اسپری مکش پر فشار می توان به ارتقا کیفیت شستشو و نظافت اشاره نمود. از آنجایی که این دستگاه مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف می باشد، همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده نموده و مانع از انتشار آلودگی ها به دیگر بخش ها می گردد. استفاده از پاشش پر فشار آب در این دستگاه موجب سهولت در حذف لایه های آلودگی از روی سطوح به ویژه سطوح ناهموار افقی و عمودی همانند شیر آلات می گردد. از دیگر ویژگی های کاربردی این دستگاه می توان به سر های برس دار اشاره نمود که به راحتی آلاینده های انباشته در داخل خلل و فرج و شیار ها را بیرون کشیده و نظافت می نماید. تجهیز این دستگاه ها به سیستم های مکنده از دیگر ویژگی های کاربردی می باشد که با مکش و جمع آوری مایعات آلوده ناشی از شستشو نه تنها مانع از تجمع آلاینده ها در محیط می شود بلکه به واسطه خشک نمودن سطوح کف، خطر لغزندگی و در نتیجه سقوط افراد را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.


مزایای استفاده از دستگاه اسپری مکش پر فشار

با توجه به اینکه شستشو و نظافت سنتی و دستی سرویس های بهداشتی در اماکن پر ترددی چون مراکز تجاری بسیار دشوار بوده و زمان بر می باشد ، مسلما استفاده از شیوه هایی که قادر به ارائه نظافتی با کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن باشند ارجحیت دارد. استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی چون دستگاه اسپری مکش پر فشار یکی از گزینه های مناسب و مقرون به صرفه برای شستشو و نظافت سرویس های بهداشتی می باشد. استفاده از این دستگاه ها مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی افراد به سرویس های بهداشتی شده و همین عدم مزاحمت نقش قابل توجه ای در رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده دارد.

درخواست اطلاعات بیشتر