زمین شوی هایپر مارکت ها

رعایت نظافت و بهداشت محیط مراکز، مجتمع های تجاری و فروشگاه ها یک امر لازم و ضروری است. تمیزی و نظافت این اماکن بیانگر وضعیت کلی آن می باشد محیط فروشگاه و مراکز تجاری نیازمند دستگاهی است تا بتواند حجم بالایی از مساحت را شستشو و خشک نماید، نکته بسیار مهم و با اهمیت آنکه باعث محدودیت حرکت مراجعه کنندگان نشود. با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از دستگاه ها، تجهیزات نظافت صنعتی می توان در کوتاه ترین زمان با کمترین هزینه در میزان آب و مصرف مواد شوینده از محیطی پاکیزه و تمیز برخوردار بود. در ادامه لیستی از مزایای استفاده از اسکرابر در این مراکز آورده شده است:خشک شدن سریع  سطوح در زمان کمتر توسط اسکرابر

هنگامی که از روش شستشوی قدیمی برای نظافت سطوح استفاده شود حداقل به نیم ساعت زمان نیاز است تا زمین خشک شود و در این مدت باید با علائمی همچون مراقب باشد زمین خیس است به مردم هشدار داد تا خطراتی همچون لیز خوردن آنها را تهدید نکند.یک دستگاه اسکرابر این قابلیت را دارد که در زمان سریعی زمین خشک شود. کارشناسان این قابلیت  را شرح می دهند که در این روش به اندازه روش های قدیمی آب مصف نمی شود پس بنابراین زمان خشک شدن خیلی سریعتر انجام می شود. واین امر به کاهش لغزش و سقوط نه تنها برای مشتریان بلکه برای کارگران هم موثر خواهد بود.


بهره وری از نظافت در سطحی وسیع

همانطور که در بالا ذکر شد اسکرابر نه تنها از آب کمتری استفاده می کند،بلکه اجازه می دهد سطوح سریعتر خشک شوند.این دستگاهها باعث صرفه جویی در آب مصرفی می شود و بسیار کارامدتر از روشهای قدیمی مانند استفاده از سطل آب و طی می باشد.این تجهیزات نظافتی ابزار ویژه ای دارند که قدر هستند انواع آلودگی مانند چربی،دوده،موادشیمیایی و که به صورت کلی برای پاک شدن دشوار هستند،میتواند پاک کنند.


ساده تر شدن فرآیند نظافت

اگر مواد پاک کننده ای که توسط آن ها یک محیط را نظافت می کردید را با یک دستگاه اسکرابر مقایسه کنید متوجه تاثیر خوب و سادگی کار با این دستگاه خواهید شد؛ طوری که حتی یک کودک بسیار کوچک نیز قادر به استفاده کردن از آن می باشد. با توجه به بررسی های صورت گرفته دستگاه اسکرابر به آسانی عملیات نظافت را انجام می دهد زیرا شخص استفاده کننده تنها تنظیماتی را که نیاز دارد انتخاب می کند. به همین ترتیب با قرار گرفتن کاربر در پشت دستگاه و کنترل با دست (در اسکرابر دستی) و استفاده از صندلی برای نشستن و کنترل خودرویی (در کف شوی صنعتی سرنشین دار) می توان با سهولت کاربری، عملیات نظافت یک فروشگاه را انجام داد. با استفاده از این دستگاه انرژی مصرفی برای انجام فرآیند نظافت بسیار کم خواهد شد.


 عوامل کلیدی انتخاب اسکرابر برای یک مرکز تجاری

عوامل گوناگونی وجود دارد که در انتخاب نوع دستگاه زمین شور مناسب، موثر بوده و در صورت اشتباه در هر کدام از این پارمتر ها، دستگاه خریداری شده دیگر مناسب محیط نخواهد بود. به همین ترتیب شستشوی انجام شده بهینه نمی باشد. پس توجه به عوامل موثر در انتخاب اسکرابر برای هایپر مارکت ها، بسیار حائز اهمیت است. در ابتدا می بایست وسعت فضای موجود را ارزیابی کرده و سپس در صورت کوچک بودن یا وجود مانع در سطح، از اسکرابر دستی استفاده کرد و در غیر این صورت برای شستشوی سطوح وسیع هایپر مارکت ها کفشوی سرنشین دار را برگزید. نکته حائز اهمیت بعدی دسترسی دستگاه به پریز برق است که بهتر است به منظور عدم ایجاد مزاحمت برای افراد از اسکرابر باطری دار استفاده شود. بهتر است که نیاز های مدیران محیط مورد نظافت لیست شده و سپس دستگاه مناسب خریداری و استفاده شود تا بهینه ترین نتیجه ممکن بدست آید.

گالری ویدئو

شستشوی کف|مراکز خرید|تجاری|اداری|فروشگاه|اسکرابر دستگاه|نظافت|بهداشت محیط|مراکز|تجاری|اداری|اسکرابر شستشو_کف_اسکرابر_مراکز خرید_تجاری_فروشگاه_هایپر_کف فروشگاه_مراکز_خرید_مرکز_تجاری_زنجیره ای_هایپر_کفشو شستشو_کف_نظافت_فروشگاه_هایپر_پاساژ_مجتمع_خرید

درخواست اطلاعات بیشتر