دستگاه کفشوی مجتمع های تجاری

امروزه مجتمع های تجاری یکی از پرتردد ترین مراکز برای خرید، سرگرمی و تفریح محسوب می گردند. مراجعه کنندگان به مراکز خرید به دلیل ضیق وقت نیازمند مکانی هستند که کلیه خدمات و امکانات را در کنار هم داشته باشند، از جمله این خدمات پوشاک، مواد غذایی، پارکینگ وغیره می باشد. جلوه و نمای کف مراکز خرید، مجتمع های تجاری، فروشگاه های زنجیره ای، هایپر و ... بسیار حائز اهمیت بوده و یکی از مسائل مهم  در اماکن تجاری شستشو، نظافت و نگهداری سطوح کف می باشد، به این منظور استفاده از دستگاهی که نما و جلوه کف مراکز خرید را حفظ کند لازم و ضروری است. بهترین شیوه برای شستشو و نظافت سطوح کف استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی مانند اسکرابر یا کفشور می باشد که سطوح کف مراکز و مجتمع های تجاری را همزمان هم شستشو داده و هم خشک می نماید .

 

دلایل استفاده از اسکرابر صنعتی در مراکز تجاری

 

مراکز تجاری از آن دست اماکنی هستند که همواره ازدحام داشته و به دلیل ساعت کاری بالا و جمعیت زیاد، مستعد انواع آلودگی ها می باشند. استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی در مراکز تجاری این امکان را فراهم می کند که بدون ایجاد مزاحمت برای خریداران و فروشندگان، در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرف حداقل هزینه ها، کریدورها و سالن های تمیزی داشته باشیم. از سوی دیگر استفاده از شیوه های سنتی نظافت، دراماکن تجاری نه تنها باعث طولانی شدن پروسه نظافت می شود، بلکه به تعداد نیروی خدماتی بیشتری نیز نیاز دارد، در حالیکه استفاده از دستگاه های اسکرابر صنعتی که در سایز های متنوع و وسیعی تولید می شوند، علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه ها، کیفیت بالای نظافتی را هم به همراه دارد. عدم نظافت صحیح و مناسب سطوح باعث تیرگی و از بین رفتن جلای کف پوش ها شده و کاهش جاذبه های بصری را برای مشتری ها در پی دارد. اما سیستم برس زنی دستگاه های اسکرابر صنعتی از یک سو، و هم زمانی فرآیند شستشو و خشک کردن سطوح از سوی دیگر، مانع از انتقال آلودگی به سایر نقاط شده و علاوه بر براقیت و جلایی که به سطوح می دهد، محدودیتی در دسترسی مشتریان، به نقاط مختلف مراکز خرید ایجاد نمی کند. موتورهای مکنده قوی و سیستم هلالی تی دستگاه های مکانیزه باعث مکش حد اکثری رطوبت و خشک شدن سطوح می شود. نمونه های دستی این کف شو ها، امکان نظافت صنعتی راهرو ها و مسیرهای کوچک و متراکم مراکز تجاری را فراهم می کند.

 

نکات قابل توجه در خرید اسکرابر

اسکرابر ها از دو مخزن در فرایند شستشو استفاده می کنند، یک مخزن برای آب و مواد شوینده و مخزن دوم برای جمع آوری آب کثیف استفاده می شود. ابعاد مخزن با ابعاد دستگاه متناسب است، به عبارت دیگر، دستگاه های کوچک تر مخزن کوچکتر و دستگاه های بزرگتر مخزن بزرگتر دارند. در تهیه اسکرابر صنعتی برای مراکز خرید بهتر است که نکات زیر در نظر گرفته شود:


وزن دستگاه

از جمله نکات مهمی که در تهیه اسکرابر باید به آن توجه نمود، قابلیت جا به جای دستگاه می باشد. اسکرابر های خودرویی وزن بیشتری از اسکرابر های دستی داشته و در نتیجه قابلیت جابه جایی کمتری در طبقات دارند، استفاده از اسکرابر مجزا در هر طبقه، می تواند گزینه مناسبی برای مراکزی باشد که فاقد آسانسور هستند. گزینه پیشنهادی بعدی، استفاده از اسکرابرهای دستی است که به خاطر وزن سبک ترشان قابلیت جا به جایی بهتری در بین طبقات دارند.

 

سرعت نظافت با اسکرابر

سرعت نظافت با اسکرابر صنعتی بسیار بیشتر از شیوه های سنتی می باشد. علاوه بر کاهش قابل ملاحظه در زمان، باعث صرفه جویی در هزینه ها هم می شوند. اسکرابر های دستی در مقایسه با نوع خودرویی کف شو ها سرعت کمتری دارند و نظافت با آنها به زمان بیشتری نیاز دارد. با این حال استفاده از اسکرابر های صنعتی، چه نوع خودرویی و چه نوع دستی آنها نسبت به شیوه های سنتی نظافت ارجحیت دارد.

 

منبع تغذیه دستگاه اسکرابر

اسکرابر ها از نظر نوع منبع تغذیه به دو نوع باطری دار و کابلی تقسیم می شوند. در انتخاب نوع کابلی اسکرابر، دسترسی به پریز برق در محیط نظافتی اهمیت دارد. در حالی که نمونه های باطری دار نیاز به اتصال مداوم به برق را ندارد.

 

سیستم کمکی

از آنجایی که اسکرابر های بزرگ در دسترسی به گوشه ها و حاشیه های سطوح نظافتی محدودیت دارند، استفاده از سیستم های مکمل مانند ترولی های دستی، برای نظافت گوشه ها کاربرد وسیعی دارند و باعث تمیزی و نظافت بیشتر محیط می شوند. استفاده از مقدار کم مواد شوینده در نظافت با اسکرابر علاوه بر سطوح تمیزتر، حس خوشایند تمیزی و نظافت را به خریداران منتقل می کند. 

گالری تصاویر

کفشور  کف شور  کفشوی  ماشین شستشو اسکرابر کفشور شستشوی کف نظافت صنعتی کف شوی نظافت صنعتی دستگاه های نظافت صنعتی شرکت ابراهیم مجتمع تجاری دستگاه کفشور ماشین شستشوی کف کفشور شرکت ابراهیم شستشوی کف با دستگاه مکانیزه نظافت صنعتی  اسکرابر اسکرابر کفشوی زمین شوی کفشور خرید تجاری مجتمع وسایل نظافتی تجهیزات ماشین آلات دستگاه کفشور شستن اسکرابر کفشور کف شوی شستشوی کف مراکز خرید مجتمع دستگاه های نظافت صنعتی شرکت ابراهیم مرکز خرید کفشو کفشور شستشوی کف مجتمع های تجاری بزرگ نظافت مراکز دستگاه های نظافت صنعتی مجتمع های تجاری شستشوی کف مرکز خرید نظافت مرکز خرید نظافت صنعتی کفشوی کفشو دستگاه های نظافت صنعتی شرکت ابراهیم مرکز خرید کفشو مرکز خرید مراکز مجتمع کفشور تجاری ماشین کفشور کفشور کف شوی کفشو مرکز خرید مراکز اسکرابر مجتمع

گالری ویدئو

کفشور _ شستشوی کف _ مراکز خرید _ تفریحی _ پالادیوم کفشور-اسکرابر-کف شوی ماشین اسکرابر-کفشوی-کفشور-زمین شوی-فروشگاه

درخواست اطلاعات بیشتر