پولیشر صنعتی مناسب کفسابی در مراکز تجاری

مجتمع های تجاری و فروشگاهی در گروه پر رفت و آمدترین مراکز به شمار می آیند. این محیط ها اغلب به علت مراجعه زیاد افراد در معرض آلودگی های متعددی قرار دارند. زیبایی و حفظ درخشندگی کفپوش این محیط ها به قدری حائز اهمیت می باشد که می توان با ایجاد محیطی مناسب، تعداد مراجعه کنندگان را افزایش داده و موجب رونق کسب و کار شد. از این رو همواره می توان از دستگاه های نظافت تخصصی در مجتمع های تجاری استفاده نموده و به سطح ایده آلی از درخشندگی و تمیزی دست یافت. این دستگاه ها در انواع مختلف و برای کاربردهای گوناگونی طراحی و تولید شده اند که با شناخت ویژگی ها و موارد کاربرد هریک می توان به آسانی هر نوع آلودگی را از میان برداشت. دستگاه پولیشر صنعتی یکی از این دستگاه ها می باشد که در ادامه به شرح آن پرداخته می شود.


دستگاه پولیشر چیست؟

دستگاه پولیش از یک موتور، برس یا پد، دسته حرکتی و مخزن آب تشکیل شده است. موتور دستگاه نیروی لازم برای حرکت برس را تأمین می نماید و با حرکت برس بر روی سطوح عملیات نظافت آغاز می شود. موتور الکتریکی دستگاه عامل مشخص کننده میزان سرعت برس دستگاه ها بوده و سرعت برس در برخی انواع پولیشر قابل تنظیم می باشد. استفاده از انواع مختلف برس ها متناسب با جنس سطوح و نوع آلودگی از عوامل مهم در رسیدنبه سطحی درخشان است. این دستگاه ها همچنین از یک مخزن آب تشکیل شده اند که می تواند در مواقع لزوم از آب، واکس، ماده شوینده و یا براق کننده پر شود.  


نحوه استفاده از دستگاه پولیش

به منظور دستیابی به بهترین کیفیت لازم است محیط مورد نظر ابتدا از وسایل مختلف تخلیه گردد چراکه به علت حرکت چرخشی برس به ویژه در دورهای بالا ممکن است کنترل دستگاه اندکی دشوار باشد. همچنین اگر به منظور واکس زدن سطح کف از دستگاه استفاده می شود قبل از استفاده از دستگاه پولیش، شست و شوی به وسیله کفشوی صنعتی می تواند نتیجه بهتری را به همراه داشته باشد. پس از رعایت موارد بالا دستگاه را به برق زده و بهتر است عملیات پولیش زنی را از داخل محیط به سمت خروجی انجام داد. تنظیم سرعت چرخش برس و انتخاب برس مناسب نیز از مواردی است که باید به آنها توجه نمود.


کاربردهای دستگاه پولیشر

به منظور جلادهی به سطوح با جنس های مختلف می توان از دستگاه پولیشر بهره گرفت. برس های قابل تعویض دستگاه، آن را به وسیله ای کاربردی به منظور جلادهی سطوح چوبی، سرامیکی، سنگ و...تابدیل نموده است. گرمای ایجاد شده در اثر حرکت برس آلودگی ها را از سطوح جدا نموده و موجب برق انداختن آنها می گردد.

درخواست اطلاعات بیشتر