دستگاه بخار شوی صنعتی مراکز تجاری

در مجتمع های تجاری، اداری و مراکز خرید به دلیل رفت و آمد های زیاد مراجعه کنندگان، سطوح مختلف بسیار سریع آلوده می شوند. درب، پنجره و شیشه، دیوار، کف، آسانسور، نرده، پله، صندلی، مبلمان و سایر اثاثیه در معرض آلودگی های خارجی قرار دارند. اما سطوح آلوده علاوه بر این که با رفت و آمد از سطحی به سطح دیگر منتقل می شوند، ممکن است باعث ایجاد کپک، قارچ، رشد باکتری، بوی نامطبوع و بیماری شود. از طرف دیگر آلودگی، لکه و گرد و خاک موجود روی سطوح باعث می شود در آن محیط ها ظاهر نامناسبی ایجاد شود که مانع از جذب مراجعه کنندگان و مشتریان خواهد شد. به همین دلیل باید این فضا ها به خوبی نظافت شده و به بهترین نحو شستشو شوند به گونه ای که آلودگی از سطحی به سطح دیگر منتقل نشود و گرد و غبار وارد هوا نگردد که این موجب ایجاد مشکلات تنفسی در افراد خواهد شد.


مشکلات موجود برای نظافت فضا های اداری و تجاری

نظافت به روش های سنتی و استفاده نکردن از ابزار و وسایل مدرن باعث می شود آلودگی ها به خوبی پاک نشوند. استفاده از وسایل غیر تخصصی می تواند موجب آسیب دیدگی سطوح شود و یا آلودگی های خاصی را نتواند پاک نماید و باکتری ها و قارچ ها به طور کامل از بین نروند. از طرفی دیگر مصرف آب و مواد شوینده به شدت زیاد است و به هیچ عنوان در کشور ما به دلیل کمبود آب مناسب نمی باشد. یکی دیگر از مشکلات موجود زمان بر بودن نظافت در محیط های بزرگ است که یا باعث خسته شدن نیروی خدماتی می شود و یا باعث می شود نیروهای خدماتی زیادی به استخدام درآیند که این موضوع نیز از نظر اقتصادی به صرفه نمی باشد. از دیگر مشکلات موجود این است که نظافت و شستشو به علت خللی که در رفت و آمد مراجعه کنندگان ایجاد می نماید باید به ساعات خلوت و یا تعطیلی مجموعه موکول گردد.


استفاده از بخارشوی برای برطرف کردن مشکلات نظافتی

مشکلات موجود در حوزه نظافت مجتمع های اداری، تجاری و مخصوصا فروشگاه ها با استفاده از دستگاه های مکانیزه و مدرن برطرف شده است. دستگاه بخارشوی دستگاهی مکانیزه است که با ایجاد بخار تا 160 درجه قابلیت شستشو و نظافت سطوح مختلف را دارد. دستگاه بخار شوی با دمش بخار و مکش آلودگی شستشو و نظافت با کیفیتی را میسر می سازد. حرارت بالای بخار باعث می شود آلودگی های قدیمی و سخت و حتی چربی ها پاک شوند و تمامی قارچ ها، کپک ها و باکتری ها از بین رفته و سطح ضد عفونی گردد. جدا بودن مخازن آب و مواد شوینده باعث می شود بتوان ترکیبات دلخواهی را برای شستشو انتخاب نمود. بخار شوی به مقدار قابل توجهی در مصرف آب و مواد شوینده صرفه جویی می نماید. شستشوی سطوح با استفاده از بخارشوی، بسیار سریع انجام خواهد شد بنابراین محیط بزرگی را می توان در مدت زمان کوتاهی نظافت نمود که باعث می شود نیروی خدماتی انرژی کمتری مصرف کند و لازم به استخدام چند نیروی خدماتی نیز نباشد، که همین امر نیز موجب کاهش هزینه ها می گردد. به دلیل سرعت بالا و لغزنده نکردن سطح در هنگام نظافت با بخارشو، هیچ گونه خللی در رفت آمد ایجاد نخواهد کرد و حتی در ساعاتی که رفت و آمد مراجعه کنندگان نیز بالا است می توان عملیات نظافت را انجام داد.


سطوح قابل شستشو به وسیله دستگاه بخارشو

این دستگاه دارای سری ها و نازل های مخصوص است که باعث می شود از آن بتوان برای نظافت سطوح مختلف استفاده نمود. در، پنجره، دیوار، شیشه و نما های شیشه ای را می توان بدون این که اثری از لکه بر روی سطح باقی بماند، با بخار شو شست. نظافت و ضدعفونی کردن مبل، میز، صندلی و پرده نیز با این دستگاه میسر می باشد. سطوح کف، پله، پله برقی و آسانسور به راحتی و با سرعت با بخارشوی صنعتی شستشو می شوند.

گالری تصاویر

بخارشوی صنعتی شرکت ابراهیم مناسب برای مجتمع ها بخارشوی شیشه شرکت ابراهیم نظافت صنعتی مجتمع مرکز نظافت صنعتی شستشوی نرده شیشه پله آسانسور نما پنجره بخارشو  بخارشوی  دستگاه بخار  نظافت صنعتی  آب شستشوی دیوار  آسانسور  کف  درب  پنجره  صندلی

گالری ویدئو

بخارشوی | بخار شو | نظافت مجتمع های تجاری ، اداری نظافت پنجره،درب،نرده،پله،دیوار،سطوح کف با بخارشوی

درخواست اطلاعات بیشتر