دستگاه پله برقی شوی مکانیزه

یکی از بزرگ ترین و پر کاربرد ترین دستاوردهای بشر ساخت پله برقی و پیاده راه های متحرک است که برای جا به جا نمودن افراد به کار می رود و در واقع نوعی نوار نقاله است. پله برقی به سمت بالا و پایین حرکت می کند و از چند پله به هم پیوسته تشکیل می شود. پله برقی در بسیاری از اماکن عمومی همانند مجتمع های تجاری اداری، فرودگاه، پایانه، راه آهن و ... نصب شده و روزانه افراد زیادی را جا به جا می کند. نظافت و شستشوی پله برقی همواره یکی از دغدغه هایی است که پرسنل خدماتی با آن رو به رو بوده و به دنبال راه حلی مناسب برای تمیز کردن این تجهیزات هستند.


نظافت پله برقی

پله های برقی فلزی بوده و دارای شیار هستند و از آن جایی که غالباً در محیط های عمومی و پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرند، به سرعت آلوده شده و آلودگی در شیارها به دام می افتند. نظافت پله برقی همواره برای پرسنل سخت و دشوار بوده زیرا سطح پله برقی ناهموار است و مانند یک سطح صاف و هموار به آسانی قابل تمیز کردن نخواهد بود. از طرف دیگر در ساختار پله برقی قطعات الکترونیکی و برقی به کار رفته است و نفوذ آب به این بخش ها منجر به برق گرفتگی می شود، بنابراین می بایست برای شستشوی پله برقی تجهیزات مناسب به کار گرفته شود تا از بروز چنین خطراتی جلوگیری به عمل آید.


دستگاه پله برقی شوی

امروزه علم و فناوری به طور فزاینده ای رو به گسترش بوده و انسان ها با استفاده این تکنولوژی ها همراه در پی یافتن راه حل برای مشکلات خود هستند. دستگاه مکانیزه پله برقی شوی یک دستگاه کاملاً حرفه ای و کارآمد است که با بهره مندی از فناوری های نوین جهت نظافت و شستشوی حرفه ای پله برقی و پیاده رو های متحرک طراحی و ساخته شده است. پله برقی شوی مکانیزه یک دستگاه نظافتی بسیار کارآمد است که به عنوان یک اختراع ثبت گردیده و پله برقی ها را شستشو می دهد. پله برقی شوی مکانیزه مجهز به برس های غلتکی است که سطوح عمودی و افقی پله برقی و پیاده روی متحرک را به طور کامل می پوشاند و آن ها را با نتیجه ای فوق العاده شستشو می دهد. پله برقی شوی مکانیزه عملیات نظافت پله برقی را در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رساند و هم به صورت اتوماتیک و هم با حضور کاربر قابل استفاده می باشد.


طراحی و ساخت دستگاه پله برقی شوی

پله برقی شوی مکانیزه دارای دو برس رولی هر کدام به طول 170 میلی متر است و پهنای نظافت کل دستگاه به 520 میلی متر می رسد. این دستگاه مجهز به مخزن مواد شوینده 20 لیتری و مخزن آب کثیف 60 لیتری می باشد. موتور پله برقی شور مکانیزه با توان 3 کیلو وات و ولتاژ 230 ولت عمل می کند. پله برقی شوی به یک جاروبرقی صنعتی متصل است که به طور پیوسته آب و آلودگی را از سطح پله مکش می کند. این مکنده از نفوذ آب و مواد شوینده به اجزای داخلی پله برقی جلوگیری می نماید از همین رو یک پله برقی شور یک دستگاه با ضریب ایمنی بسیار بالا به شمار می آید.


ویژگی های پله برقی شوی

1- این دستگاه سطوح عمودی و افقی پله برقی را به طور مؤثر و کارآمد در مدت زمانی کوتاه شستشو داده و نتیجه ای بی نظیر و با کیفیت چشمگیر ارائه می دهد.

2- دستگاه مجهز به سیستم یک پارچه فعال سازی است که سبب حفظ ایمنی و طول عمر آن می گردد.

3- قابلیت تنظیم میزان پاشش مواد شوینده بر روی سطوح عمودی و افقی پله برقی وجود دارد. میزان پاشش محلول شوینده بر سطح افقی پله 200، 300 و 400 میلی لیتر بر دقیقه و میزان پاشش محلول شوینده بر سطح عمودی پله برقی 50، 100 و 150 میلی لیتر بر دقیقه تنظیم می گردد.

4- دستگاه پله برقی شوی مکانیزه دارای سهولت کاربری، زمان راه اندازی کوتاه و حمل و نقل آسان می باشد و برای نظافت و شستشوی انواع پله برقی قابل به کار گیری است.

گالری تصاویر

پله برقی شوی پله برقی شوی پله برقی شوی پله برقی شوی پله برقی شوی پله برقی شوی پله برقی شوی پله برقی شوی پله برقی شوی پله برقی شوی

درخواست اطلاعات بیشتر