جاروب محوطه های تجاری

در تمامی مراکز تجاری ، حفظ سلامت کارکنان و مراجعین از جمله اصول  اولیه ی کارفرمایان می باشد. این اقدام علاوه بر جلوگیری از بروز بیمازی ها و برقراری سلامت و بهداشت محیطی ، می تواند سبب توسعه و بهبود سود آوری گردد ؛ به عنوان نمونه هنگامی که کارفرمایان  به نگهداری و نظافت با کیفیت مراکز تحت پوشش خود توسط دستگاه های نظافت صنعتی می پردازند، موجب جذب و جلب اعتماد سرمایه گذاران و مراجعین شده و نظر آن ها را به بهترین شکل جلب می نماید. به همین دلیل در محیط های باز و فضاهای داخلی مراکز تجاری گوناگون ، دستگاه جاروی محوطه ای به انجام امور نظافتی می پردازند.


دستیابی به استاندارد های بالای نظافتی

از جمله مزایای موجود پیرامون استفاده از دستگاه های سویپرصنعتی در نظافت محوطه های تجاری، می توان به توانایی این دستگاه در ارائه و تأمین بالاترین استاندارد های نظافتی در حوزه مجتمع ها و مراکز تجاری اشاره کرد. از این رو سوییپر های صنعتی با موتور قدرتمند ، قادر به نظافت معابر، محوطه مراکزتجاری ،انبار ها ، مراکز تجاری / خدماتی و … ، می باشند. سوییپر محوطه های تجاری(جاروی محوطه ای)، توانایی از بین بردن آلودگی ها ، دوده ها و گرد و خک را از تمامی سطوح سخت و صاف دارا می باشد. و نتیجه ی عملکرد خود را در طولانی مدت اعمال می نماید. به همین دلیل است که صاحبان کسب و کار و کارفرمایان ،پاکیزگی و نظافت محیط های تجاری ر خود  را از طریق دستگاه های سوییپر صنعتی ضمانت می نماید.


ساختار محکم و با دوام سوییپر

همانطور که پیش تر بیان کردیم ، طول عمر بالای دستگاه سوییپرمحوطه های تجاری ، از جمله نکاتی است که سبب تمایل افراد به بهره گیری از این دستگاه شده است. از آنجایی که یک سوییپر قرار است در محیط های تجاری و در مدت زمان طولانی  به منظور جمع آوری حجم بالایی از مواد مورد استفاده قرار گیرد، باید دارای مقاومت و شرایط ویزه تری نسبت به سایر مدل ها باشد. لذا در انتخاب صحیح چنین دستگاهی ، دقت در نوع و کیفیت تمامی اجزای تشکیل دهنده آن ها بسیار حائز اهمیت خواهد بود. شاحصه هایی نظیرنوع و تعداد  برس ها ، فیلتر ها ، پهنای تمییز کنندگی ، دسترسی اسان به اجزا و بخش های مختلف سویپر ، توان موتور مکنده ، ظرفیت مخزن و … از جمله نکاتی است که تماماً موجب دوام بالای دستگاه جاروی محوطه های تجاری  و عملکرد بهینه آن می گردد.  


هزینه ی پایین و مناسب تعمیر و نگهداری دستگاه

بر خلاف جارو کشی به روش های سنتی ، دستگاه سوییپر محوطه های تجاری قادر به انجام عمبیات برس زنی ، مکش خرده زباله ها و از بین بردن گرد و خاک می باشدو قادر به نظافت سطوح گوناگون تجاری می باشد. شاید در نگاه اول کارفرمایان هزینه ی زیادی را جهت تأمین دستگاه متحمل شوند ، اما با گذشت زمان ، و با منعکس کردن این هزینه ها توسط دستگاه در ساخت محیط تجاری پاکیزه و به دور از آلودگی ،تلاش کرده و با توجه به طول عمر و دوام بالای خود ، نیاز های کاربران را به خوبی تأمین می نماید. همچنین دستگاه جاروی محوطه های تجاری  با خواص ذکر شده به ندرت نیازمند تعمیر و نگهداری پرهزینه  می باشند. اما این کم هزینه بودن نگهداری بهینه  و نیاز کم به اعمال تعمیرات منوط به محافظت و بررسی پیوسته دستگاه توسط کاربر ، چک کردن برس ها و تخلیه ی به موقع مخزن می باشد.


عملکرد بهینه در نظافت مراکز تجاری

با تجهیز سوییپر های صنعتی محوطه های تجاری  به پنل کاربری ساده و در عین حال حرفه ای ، کاربران و اپراتور های دستگاه جاروی محوطه ای ، ضمن برقراری سهولت در امر استفاده از سوییپرمحوطه ی تجاری ، از هزینه ها و زمان مصرفی پیرامون آموزش اپراتور ها کاسته و بهره وری را در سطح بالا فراهم می آورد . بنابراین کارفرمایان بدون آنکه نگرانی خاصی پیرامون نگهداری و بهسازی ساختمان خود باشند ، می توانند به افزایش بهره وری و بهینه سازی امور نظافتی دست پیدا کنند.ویژگی های بخش ایمنی دستگاه سوییپر صنعتی و جارو محوطه ای 

در تمامی کسب و کارهای روز دنیا ، کارفرمایان ملزم به بهره مندی از ابزار و دستگاه های ایمنی جهت حفظ سلامت و ایمنی اپراتور و کاربر می باشند تا با کاهش خطرات احتمالی ناشی از برخورد دستگاه با موانع موجود و عابرین پیاده ، به نظافت مطلوب محیط های تجاری دست یابند. همچنین طراحی ارگونامی دستگاه سوییپرمراکز تجاری و موقعیت استقرار اپراتور بر روی دستگاه از جمله دیگر مزایایی می باشد که جاروی محوطه ای  را به دستگاهی پر کاربرد در حفظ ایمنی کاربر تبدیل کرده است.گالری ویدئو

جاروی شهری / جاروی محوطه مجتمع های تجاری / روندا نظافت پارکینگ با جاروی کابیندار شرکت ابراهیم

درخواست اطلاعات بیشتر