شستشوی نما مجتمع های تجاری

شیشه ها و دیوار هایی که در اثر عوامل محیطی و بیرونی چون بارش برف و باران، آلودگی هوا یا فضولات پرندگان آلوده و کثیف شده اند یا آب نما های آلوده و لجن گرفته با کاهش جلوه های بصری محیط می توانند، تاثیر منفی بر روی مراجعه کنندگان داشته و باعث کاهش اعتماد آنها نسبت به سیستم مدیریتی اماکن تجاری شوند. از این رو شستشو و نظافت نمای ساختمان های اداری و تجاری همانند نظافت فضای داخلی از اهمیت ویژه ایی برخووردار بوده و تاثیر به سزایی در جذب مشتریان و افزایش بهره وری دارد. مسلم است که وسعت بالا و ساختار ویژه اماکن و ساختمان های تجاری مانع از کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت چنین اماکنی می شود. از این رو استفاده از شیوه های نوین و تجهیزات مکانیزه نظافتی چون دستگاه های واترجت صنعتی یا شوینده های فشار قوی با افزایش در سرعت و کیفیت نظافت می توانند بهترین گزینه در نظافت و شستشوی نما و فضای بیرونی چنین اماکنی باشند.

آشنایی با عملکرد دستگاه واترجت صنعتی

واترجت ها یا شوینده های فشار قوی دستگاه های مکانیزه ای هستند که با استفاده از پاشش آب پر فشار بر روی سطوح هدف تمامی انواع آلاینده های چسبیده به سطوح و جرم ها را نظافت نموده و سطوحی عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. آب پر فشار پاشش شده از دستگاه واتر جت با ضربه زدن به ذرات آلاینده موجب جدا شدن آن ها از روی سطوح می گردد. سرعت یا دبی آب خروجی و فشار آب دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه واتر جت صنعتی می باشند. هر چه فشار آب خروجی بیشتر باشد، دستگاه واترجت توانایی بیشتری در نظافت لایه های عمیق تر آلودگی خواهد داشت و هر چه سرعت یا دبی آب خروجی بالاتر باشد، سرعت عملیات نظافت بیشتر خواهد بود. 

اجزای تشکیل دهنده دستگاه واترجت صنعتی

ورودی آب، موتور، پمپ، شلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل ها بخش های اصلی دستگاه واتر جت یا شوینده فشار قوی می باشند. پمپ دستگاه به عنوان بخش اصلی دستگاه، فشار آب ورودی را افزایش داده و در نهایت از طریق شلنگ فشار قوی، لنس و نازل به بیرون پاشش می نماید. از آنجایی که آب خروجی از دستگاه فشار بالایی دارد استفاده از شلنگ های معمولی در واترجت ها امکان پذیر نمی باشد زیرا دراثر فشار آب پاره می شوند. در نتیجه برای ممانعت از چنین اتفاقی از شلنگ های فولاد بافت که تحمل فشار بالای آب را دارند، در این دستگاه ها استفاده می شود. انتخاب و استفاده از نازل پاشش مناسب با فشار دستگاه و عملیات نظافتی تاثیر بالایی در کیفیت نظافت و بهره وری دستگاه دارد.


طبقه بندی دستگاه های واترجت صنعتی بر اساس دمای آب خروجی

دستگاه های واتر جت یا شوینده های فشار قوی بر اساس دمای آب خروجی از دستگاه به دو دسته واتر جت های آب گرم و واترجت های آب سرد تقسیم می شوند. واترجت های آب سرد ابعاد کوچکتر و وزن کمتری از واترجت های آب سرد داشته و در نتیجه قابلیت جا به جایی راحت تری از نمونه های آب گرم دارند. این دستگاه ها توانایی تولید فشار های بالا برای از بین بردن انواع آلودگی ها را دارند. واترجت های آب گرم به منظور افزایش دمای آب مجهز به سیستم گرمکن می باشند که همین امر موجب افزایش ابعاد، وزن، قیمت و هزینه های نگهداری و تعمیر واترجت های آب گرم در مقایسه با نمونه های آب سرد شده است. واترجت های آب گرم قدرت ویژه ایی برای نظافت و از بین بردن آلودگی های چرب و روغنی دارند.


مزایای استفاده از دستگاه های واترجت صنعتی در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت

واترجت ها از جمله دستگاه هایی هستند که توانایی نظافت سطوح عمودی و افقی را دارند، از این رو از این دستگاه هم برای نظافت نمای ساختمان و هم برای نظافت سطوح کف می توان استفاده نمود. سرعت نظافت و کیفیت نظافتی با این دستگاه ها بسیار بالاتر از شیوه های سنتی بوده و با کاهش در زمان نظافت و تعداد نیروی خدماتی تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه ها دارند. مصرف آب شوینده های فشار قوی در مقایسه با شیوه های سنتی که از شلنگ آب با فشار معمولی برای نظافت استفاده می نمود بسیار پایین تر بوده و موجب صرفه جویی در مصرف آب می شوند، از این رو دستگاه هایی سازگار با محیط زیست می باشند. فشار قابل تنظیم در این دستگاه ها امکان انتخاب فشار مناسب با جنس سطوح هدف را برای کاربر فراهم نموده و مانع ایجاد آسیب به سطوح نظافتی می شوند.

گالری تصاویر

شستشوی نما نما خرید تجاری اداری واترجت شوینده نما شستشوی نمای ساختمان مجتمع واترجت شوینده فشار قوی دستگاه شستشوی سطوح کف و نما  واترجت شوینده نماشو شستشو نما  بهترین جدیدترین مدرن شستشوی نما واترجت شیوه نوین شستشوی نما با واترجت شوینده فشار قوی آب دستگاه جدیدترین روش شستشوی نما واترجت صنعتی نماشوی شستشوی نمای مجتمع های تجاری شیشه ای  سنگی آجری شیوه نوین شستشوی نما سنگ شیشه چوب کامپوزیتی سنگی دستگاه شستشوی نما واترجت شستن بهترین روش کم هزینه شستشوی حوض آبنما آب نما  سنگ بتن سرامیک موزاییک شستشوی حوض  شستشوی آب نما  واترجت واتر جت جت آب شستشوی آب نما حوض مراکز تجاری مرکز خرید مجتمع ها شستشوی سرامیک کاشی بتن موزاییک کفپوش محوطه مجتمع شستشوی آب نما  آبنما  دستگاه نظافت صنعتی واترجت شستن نمای ساختمان واترجت نمای شیشه شیشه شو نما شوی

گالری ویدئو

شستشوی نما در مراکز خرید.مجتمع های تجاری اداری دستگاه نظافت صنعتی شستشوی نما با شوینده فشار قوی

درخواست اطلاعات بیشتر