اهمیت و دلایل استفاده ار دستگاه پولیشر مرکز تجاری

مراکز تجاری مانند تمامی فضاهای عمومی و پر تردد دیگر، نیاز به نظافت روزانه و مرتب دارند که قطعا به دلیل گستردگی فضا، امکان نظافت این فضاها با استفاده از روش سنتی وجود ندارد. به همین دلیل است که استفاده از دستگاه های نظافتی صنعتی در مراکز تجاری کاربرد فراوانی دارد. از جمله دستگاه های نظافتی که در این مراکز مورد استفاده قرار می گیرد، می توان به دستگاه پولیشر مرکز تجاری اشاره نمود. به همین منظور در ادامه قصد داریم شما را با پولیشر مرکز تجاری بیشتر آشنا کنیم.

اهمیت نگه داری از سطوح مراکز تجاری

معمولا در فضاهای تجاری از سنگ و سرامیک های براق برای کفپوش ها استفاده می شود. زیرا علاوه بر کارکرد، زیبایی این فضاها نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اما قطعا تردد زیاد در این مکان موجب می شود درخشندگی کفپوش ها تحت تاثیر رفت و آمد از بین برود و سطوح کفپوش ها کثیف شود. این کثیفی ها قطعا در فصول پاییز و زمستان بیشتر می شود. استفاده از روش های قدیمی و یا عدم نظافت این فضاها می تواند در طولانی مدت موجب فرسودگی و خرابی کفپوش ها شود. همچنین به مرور زمان درخشندگی آنها را از بین خواهد برد. استفاده از دستگاه هایی که بتوانند درخشندگی کفپوش های مراکز تجاری را حفظ نماید. یکی از بهترین راهکارها برای حفظ زیبایی و تمیزی این مراکز می باشد. استفاده از دستگاه پولیشر مرکز تجاری، می تواند در نظافت کفپوش ها بهینه و موثر عمل کند.

معرفی دستگاه پولیشر

پولیشر مرکز تجاری از جمله دستگاه های نظافتی است که به منظور درخشان نمودن سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه نظافت صنعتی می تواند برای کفپوش هایی از جنس چوب، سنگ و همچنین سرامیک ها مورد استفاده قرار گیرد. پلیشر مرکز تجاری می تواند از تجمع نمودن آلودگی ها روی سطوح کفپوش ها جلوگیری نماید. همچنین در افزایش طول عمر مفید کفپوش ها و پیشگیری از ترک خوردن آنها بسیار موثر می باشد.

- نحوه کارکرد دستگاه پلیشر

استفاده از پولیشر مرکز تجاری می تواند بدون آن که فشار زیادی روی سطوح وارد کند، با استفاده از چرخش پد نظافت به کمک موتور دستگاه، سطوح کفپوش ها را نظافت نماید. این دستگاه از بخش های مختلفی مانند برس چرخشی نظافت، موتور، مخزن، دسته کنترل و همچنین سامانه پاشش آب تشکیل شده است. طرز کار دستگاه پولیشر مرکز تجاری به صورتی است که، با فشاری که موتور روی برس نظافتی وارد می نمایند، برس با سرعت بسیار زیادی شروع به چرخش می نماید. با قرار گرفتن برس روی سطوح کفپوش ها، به دلیل قدرت و سرعت بالای چرخش، آلودگی های سخت و عمقی به سرعت از سطوح جدا می شوند. بنابراین درخشندگی و براقیت کفپوش ها مجددا نمایان می شوند. کار کردن با پلیشر مرکز تجاری نیاز به هیچ گونه تخصصی ندارد. بنابراین هر فردی می تواند بلافاصله پس از روشن کردن دستگاه از آن استفاده نماید و آن را روی سطوح حرکت دهد.

 

علل استفاده از تجهیزات پولیش

استفاده از دستگاه پولیشر مرکز تجاری از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا دستگاه پولیشر مرکز تجاری علاوه بر حفظ درخشندگی و تمیزی کفپوش های مراکز تجاری از مزایای بسیار زیادی در نظافت سطوح کفپوش ها برخوردار است. این مزایا به شرح زیر می باشند.

·        سهولت در استفاده از پلیشر مرکز تجاری

 از ابتدایی ترین مزیت های استفاده از پولیشر مرکز تجاری، می توان به عدم نیاز به تخصص، جهت کار با دستگاه اشاره نمود. استفاده از این دستگاه بسیار آسان می باشد. کافی است آن را روشن نموده و روی سطوح جابه جا نمایید. به همین دلیل افراد تازه کار نیز می توانند پس از آشنایی با دستگاه پولیشر مرکز تجاری، بلافاصله از این دستگاه استفاده نمایند.

·        کاهش هزینه تعمیرات

 از آنجایی که استفاده از روش های سنتی جهت نظافت کفپوش های مراکز تجاری، ممکن است هنگام نظافت موجب خراش و آسیب دیدگی کفپوش ها نیز شوند. صاحبان این مراکز به دنبال روش های نظافتی می باشند که هنگام نظافت آسیبی به کفپوش ها وارد نکند. استفاده از دستگاه پولیشر مرکز تجاری، می تواند در حالی که نظافت را با کیفیت بسیار بالایی انجام می دهد، از ایجاد خراش و ترک خوردن کفپوش ها نیز جلوگیری نماید. همچنین برخی از آلودگی های سخت و عمیق در صورت ماندگاری روی سطوح موجب فرسودگی آنها خواهند شد. این دستگاه می تواند این آلودگی ها را به راحتی از روی سطوح جدا نماید. بنابراین استفاده از آن می تواند به افزایش طول عمر کفپوش ها کمک نماید.

·        صرفه جویی در مصرف آب و شوینده

 از دیگر مزایای استفاده از دستگاه پولیشر مرکز تجاری، می توان به صرفه جویی در مصرف آب و همچنین مواد شوینده اشاره نمود. این دستگاه به کمک چرخش برس و همچنین فشار روی سطوح به  نظافت آنها کمک می کند. همچنین دارای سامانه پاشش آب است که با استفاده از آن می تواند مصرف آب را کنترل نماید. بنابراین برای نظافت سطوح به کمک این دستگاه، نیازی به مصرف زیاد آب و مواد شوینده نیست.

·        عمر مفید دستگاه

 این دستگاه از مواد اولیه و تجهیزات بسیار با کیفیتی ساخته شده است که موجب شده تا دستگاه در برابر ضربه و خوردگی قطعات بسیار مقاوم باشد. به همین دلیل است که در شرایط سخت و مکان های شیب دار مانند پله و رمپ ها و ... نیز می توان به راحتی از این دستگاه استفاده نمود. بدون آنکه بخواهید نگران آسیب دیدن قطعات دستگاه و همچنین فشار روی موتور آن باشید.

·        عدم نیاز به قدرت و انرژی بالای انسانی جهت استفاده از دستگاه

 در نهایت باید گفت که دستگاه پولیشر مرکز تجاری، به راحتی قابل جابه جایی می باشد. هنگام استفاده از روش های سنتی نظافت نیاز است که افراد زیادی با استفاده از انرژی بالا، سطوح را نظافت نمایند. به همین دلیل خستگی افراد، در کاهش کیفیت نظافت بسیار تاثیر می گذارد. اما در استفاده از این روش کافی است یک نفر، بدون نیاز به انرژی بالا دستگاه را به حرکت درآورد. دستگاه به کمک انرژی موتور شروع به کار نموده و تمامی سطوح را نظافت می کند. بنابراین می توان با استفاده از نیروی انسانی کمتر، در مدت زمان کوتاه تری، نظافت با کیفیت تری داشت.

 

 

 

 

درخواست اطلاعات بیشتر