کفشور فروشگاه های زنجیره ای

فروشگاه های زنجیره ایی از دیر باز نقش مهمی در تامین نیاز های معیشتی افراد جامعه داشته اند. این مراکز با ارائه محصولات غذایی و بهداشتی از دیر باز مورد اعتماد خریداران می باشند. در دنیای پیشرفته و مدرن امروزی، رقابت برند های مختلف شدت گرفته و هر یک از آنها با ارائه محصولات بهتر و بیشتر سعی در جذب بیشتر خریداران دارند. اگرچه ارائه محصولات بیشتر و بهتر توسط این فروشگاه ها یکی از موثرترین گام ها در جهت جلب رضایت مشتریان و جذب خریداران می باشد اما نظافت و رسیدگی به این فروشگاه ها نیز تاثیر چشمگیری در جذب مشتریان و و افزایش بهره وری و سود آوری ایفا می نماید. سطوح درخشان و تمیز با انعکاس نور محیط و رایحه مطبوع مواد شوینده با القا حس تمیزی در افراد، تاثیر بسزایی در جلب اعتماد مشتریان نسبت به رعایت اصول بهداشتی و سلامت مواد غذایی و محصولات ارائه شده توسط این فروشگاه ها دارد. مسلم است که تردد بالای خریداران و ازدحام جمعیت نظافت سنتی و دستی این اماکن را دشوار نموده و نمی تواند نیاز های نظافتی چنین محیط هایی را تامین نماید. در حالیکه استفاده از تجهیزات صنعتی و ماشین آلایت مکانیزه ایی چون دستگاه های اسکرابر یا کف شوی های صنعتی به واسطه سرعت عمل بالا و همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح، بهترین گزینه برای نظافت فروشگاه ها می باشند.

آشنایی با عملکرد دستگاه اسکرابر

اسکرابر ها یا همان کف شوی های صنعتی مجهز به برس یا برس های دیسکی دواری می باشند که با استفاده از پاشش آب تمیز و چرخش برس دستگاه، تمامی ذرات آلاینده به سطوح را شستشو داده و نهایتا با مکش کامل آب آلوده ناشی از شستشو توسط تی و سیستم مکنده تعبیه شده در انتهای دستگاه، سطوحی درخشان، خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. این دستگاه ها مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای نظافت و شستشو ی سطوح استفاده می نمایند. پهنای شستشو، پهنای تی و ظرفیت مخازن آب تمیز و آب کثیف ارتباط مستقیمی با ابعاد دستگاه دارد.


ویژگی های دستگاه اسکرابر

بدنه دستگاه های اسکرابر دو جداره بوده و همین امر مقاومت دستگاه را افزایش داده و از اجزای داخلی در برابر ضربات احتمالی حفاظت می نماید. از آنجایی که احتمال خرابی سیستم های الکتروتی بالا بوده و تعمیر و نگهداری آنها هزینه های هنگفتی را در بر می گیرد، اساس ساخت این کف شوی ها بر پایه سیستم های ساده و قابل اطمینان مکانیکی بنا نهاده شده است. بیشتر بخش های این مدل از کف شوی ها توسط اهرم های مکانیکی فعال شده و همین امر موجب افزایش طول عمر دستگاه و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری می گردند. طراحی منحصر به فرد دستگاه های کف شوی به گونه ایی می باشد که دسترسی به بخش های داخلی و باتری ها به راحتی امکان پذیر می باشد.

مزایای استفاده از دستگاه اسکرابر در نظافت

سرعت و کفیت نظافت با دستگاه های اسکرابر بسیا بالاتر از شیوه های سنتی می باشد. این دستگاه ها به واسطه استفاده از دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف، همواره از پاشش آب تمیز در نظافت استفاده نموده و از این رو مانع از انتشار آلودگی ها به سایر نقاط می شوند. مکش کامل آب آلوده ناشی از شستشو از دیگر مزایای این دستگاه ها می باشد، سیستم مکش و تی نصب شده در انتهای دستگاه با جمع آوری آبآ ناشی از شستشو سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایچاد می نمایند، همزمان بودن عملیات شستشو و خشک کردن در دستگاه های کف شوی مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی افراد به نقاط شسته شده می گردد. کف شوی های صنعتی از سیستم پاشش آب برای شستشو استفاده نموده و از این رو موجب کاهش در مصرف آب می شوند. حجم آب مصرفی این دستگاه ها در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت بسیار پایین بوده و نقش قابل ملاحظه ایی در صرفه جویی آب دارند. سرعت عمل بالای این دستگاه ها در نظافت، همراه با کاهش تعداد نیروی خدماتی موجب کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری می گردد.

گالری ویدئو

اسکرابر|شستشوی کف_شستن_کفشوی_کفشو_کفشور_زمینشور دستگاه های نظافت صنعتی/اسکرابر سرنشیندار/شستشوی کف شستشویکف_پالادیوم_کفشوی_زمینشوی_نظافت صنعتی_دستگاه

درخواست اطلاعات بیشتر