کاربرد واترجت در شستشوی سطوح کف

سطوح کف مراکز تجاری به واسطه تردد و ازدحام بالای جمعیت به سرعت آلوده و کثیف می شوند. نشست گرد و خاک معلق در هوا بر روی کف پوش ها از یک شو و ماندگاری آلاینده هایی که ر اثر تردد افراد از فضای بیرون به داخل منتقل شده اند بر روی کف پوش ها می توانند آسیب  های جبران ناپذیری را بر کف پوش ها وارد نمایند. اگر چه محصولات ارایه شده در مراکز خرید تاثیر قابل ملاحظه ایی در جلب نظر و افزایش تمایل مشتریان برای حضور در این مراکز دارد اما پاکیزگی و انعکاس نور محیطی نیز در انتقال حس آرامش و افزایش میزان تمایل افراد برای حضور در مجموعه نقش مهمی ایفا می نماید. مسلم است که استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات مکانیزه می تواند تاثیر بسزایی در ارتقا کیفیت نظافت و سلامت این محیط ها ایفا کند. دستگاه های واترجت صنعتی از جمله دستگاه های  قدرتمند در امر نظافت می باشند که توانایی بالایی در شستشو و حذف آلودگی ها از روی سطوح دارند.


آشنایی با دستگاه واترجت صنعتی

واترجت یا شوینده فشار قوی دستگاهی مکانیزه و صنعتی برای شستشو و نظافت انواع سطوح هموار و نا هموار افقی و عمودی می باشد که با استفاده از پاشش پر فشار آب بر روی سطوح هدف موجب جدا شدن آلودگی ها می گردد. فشار آب و دبی آب خروجی دو فاکتور مهم در دستگاه های واترجت می باشند. هر چه فشار آب خروجی بیشتر باشد دستگاه واترجت توان بیشتری در نظافت لایه های عمیق آلودگی داشته و هر چه دبی آب بیشتر باشد، عملیات نظافت در زمان کوتاه تری انجام می گیرد. انتخاب فشار عملیاتی مناسب با حجم و نوع آلاینده ها و جنس سطوح نقش مهمی در افزایش ارتقا کیفیت و سرعت عملیات ایفا می نماید.


نقش مهم نازل در افزایش راندمان کاری

نازل ها به عنوان یکی از بخش های دستگاه واترجت نقش مهمی در جهت دهی به پاشش پر فشار آب ایفا می نمایند. نازل های زمین شوی به واسطه ساختار ویژه و طراحی مهندسی و جهت دهی به آب پر فشار خروجی، موجب افزایش سرعت نظافت شده و با حذف آلودگی ها از روی سطوح، کف پوش ها را نظافت می نمایند.
استفاده از واتر جت در شستشوی سطوح کف فضای داخلی

اگر چه در نگاه اول استفاده از دستگاه های واترجت در شستشوی سطوح فضای داخلی غیر ممکن باشد اما تجهیز این دستگاه ها به نازل های زمین شوی و اتصال نازل ها به دستگاه های جاروبرقی آب و خاک علاوه بر اینکه امکان شستشو و نظافت موثر کف پوش ها را برای کاربر فراهم می نماید، با مکش کامل آب الوده ناشی از شستشو مانع از تجمع آب کثیف و آلودگی ها در محیط می شود.
مزایای استفاده از کارواش صنعتی در شستشوی سطوح

انجام عملیات نظافت و شستشو با استفاده از دستگاه های مکانیزه و صنعتی در مقایسه با شیوه های دستی از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و در زمان کوتاه تری پایان می یابد. کاهش در تعداد نیروی خدماتی و در نتیجه کاهش هزینه های مرتبط با بخش خدمات از دیگر مزایای استفاده از تجهیزات مکانیزه نظافتی می باشد. استفاده از آب خالص به منظور شستشو و نظافت از دیگر ویژگی های شستشو با استفاده از دستگاه های واترجت می باشد که علاوه بر کاهش هزینه ها، هیچ گونه آسیبی به محیط زیست وارد نمی نماید. به طور کلی دستگاه های واترجت صنعتی به واسطه طراحی مهندسی دستگاه های کارآمد در نظافت می باشند که سازگاری بالایی با محیط زیست دارند. انجام عملیات شستشو با استفاده از آب گرم پر فشار موجب افزایش توان دستگاه در نظافت آلاینده های چرب و روغنی شده و نقش موثری در ضد عفونی و از بین بردن باکتری ها ایفا می نماید.درخواست اطلاعات بیشتر