شستشو و نظافت نمای داخلی مراکز تجاری

مراکز تجاری یکی از گزینه های ایده آل برای تفریح و تامین مایحتاج افراد جامعه می باشد. مسلما با افزایش روز افزون مراکز تجاری و تفریحی در بخش های مختلف، جذب مخاطبان و به طبع آن افزایش بهره وری در کسب و کار امری لازم و ضروری می باشد. مسلما رسیدگی به امور نظافتی و فراهم نمودن محیطی تمیز و عاری از آلودگی در کنار ارائه محصولاتی با کیفیت نقش مهم و کلیدی در رضایت مندی مشتریان و تمایل آنها به صرف زمان بیشتر در مراکز تجاری دارد. حضور بیشتر و طولانی تر افراد در مراکز تجاری موجب افزایش بهره وری و سود آوری کسب و کار می گردد. مسلما با توجه به وسعت بالای نمای داخلی مراکز تجاری و تفریحی استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت قادر به تامین نیاز های نظافتی محیط نمی باشد در حالیکه استفاده از شیوه های مدرن و تجهیزات پیشرفته که با هدف تسهیل، تسریع و ارتقا کیفیت شستشو طراحی و به بازار عرضه شده اند گزینه ای مناسب برای شستشو و نظافت سطوح نمای داخلی می باشند.


استفاده از ست های نما شوی داخلی

با توجه به اینکه استفاده از آب در شستشو و نظافت سطوح داخلی ساختمان ها دارای محدودیت می باشد شستشو و حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها نیازمند استفاده از تجهیزات تخصصی و حرفه ای می باشد که با حداقل رطوبت ممکن آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و نظافت نمایند. استفاده از ست های شستشو و نظافت نمای داخلی ساختمان ها با تجهیز به ابزار های کاربردی نه تنها امکان شستشو و نظافت موثر و با کیفیت آلاینده ها را به راحتی برای کاربر مهیا می نماید بلکه شستشو و نظافت بخش های مرتفع و دور از دسترس را نیز به راحتی امکان پذیر می نماید. ضمن اینکه استفاده از این ابزار ها امکان شستشو و نظافت موثر و با کیفیت شیشه ها و آیینه های به کار رفته در فضای داخلی را به راحتی مقدور می نماید.


تجهیزات همراه ست های نماشوی

ست های نماشوی داخلی به منظور حذف موثر و با کیفیت آلاینده های انباشته بر روی سطوح شیشه ای و صیقلی فضای داخلی مجهز به لنس تلسکوپی، پد های شستشوی تخصصی، دسته نگهدارنده پد ها، ست تی لاستیکی، کاردک تخصصی خراش دهنده به منظور حذف آلاینده های چسبناک و مفصل مخصوص و برای اتصال نگهدارنده ها به دسته تلسکوپی می باشند.مزایای استفاده از ست نما شوی داخلی

به منظور شستشو و نظافت بخش های دور از دسترس و مرتفع، ست های نماشوی مجهز به دسته های تلسکوپی می یاشند که امکان دسترسی به ارتفاع 4 متری را مقدور می نماید. استفاده از پد های تخصصی علاوه بر اینکه تمامی آلاینده های انباشته بر روی سطوح را به طور کامل حذف می نماید بلکه به واسطه قدرت جذب بالا، هیچ گونه رطوبتی بر روی سطوح به جا نگذاشته و مانع از ایجاد رد ناشی از خشک شدن سطوح می گردد. اتصالات به کار رفته در ست های نماشوی از استحکام بالایی برخوردار بوده و همین امر ضامن عملکرد پیوسته تجهیزات در نظافت می باشد. ابعاد متغیر تی لاستیک ها امکان نظافت تمامی بخش ها را به راحتی برای کاربر مهیا نموده است. این ست ها به گونه ای طراحی شده اند که امکان شستشو و نظافت سطوح صاف و صیقلی مرتفع را به راحتی هم از جهت بالا و هم از جهت پایین برای کاربر مهیا نموده اند. طراحی ارگونومیک این ست ها خستگی کاربر را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش داده و از این رو کاربر توان بیشتری برای ادامه فعالیت شستشو و نظافت دارد. استفاده از این ابزار نیازی به استفاده از نردبان یا چهارپایه نداشته و از این رو موجب افزایش امنیت کاربر در حین انجام نظافت می گردد.

درخواست اطلاعات بیشتر