دستگاه اسپری مکش پر فشار

نظافت و شستشوی دقیق محیط های عمومی و پر رفت و آمد مانند فروشگاه ها، مراکز خرید، مجتمع های تجاری، اماکن تفریحی، باشگاه های ورزشی، استخرها و ... همواره یکی از چالش ها و دغدغه هایی است که نیروهای انسانی با آن مواجه هستند. در چنین محیط هایی حجم بالای تردد سرعت انتقال و توزیع آلودگی را افزایش می دهد از همین رو انتخاب شیوه های مناسب نظافتی که هم با شرایط محیطی سازگاری داشته باشد و هم تمیزی را با بهترین کیفیت به انجام رساند، اهمیت زیادی دارد. سطوحی که در بخش هایی با محدودیت دسترسی قرار دارند به سختی تمیز می  شوند و در اغلب اوقات به دلیل دور بودن از دسترس به نظافت این سطوح پرداخته نمی شود. در نتیجه آلودگی در این بخش ها انباشته شده و ظاهری نازیبا به محیط می دهد و علاوه بر آن بهداشت محیط تنزل پیدا می کند.

سطوح دور از دسترس کدامند؟

در فروشگاه ها بخش هایی که در زیر قفسه ها قرار دارند، دیوارها و یا سرویس های بهداشتی در مجتمع های تجاری و تفریحی از جمله سطوحی هستند که سرعت جذب آلودگی در آن ها بالا بوده و از طرف دیگر نظافت آن ها با مشکلاتی همراه است. وجود بندها، شیارها و خلل و فرج در یک سطح تجمع آلودگی های سرسخت را در پی خواهد داشت و برای از میان برداشتن این کثیفی ها نیاز به صرف انرژی بیشتری است. با طراحی و ساخت انواع دستگاه های مکانیزه نظافتی همواره راه حلی جهت حذف آلودگی های محیطی و دست یابی به بهداشت و پاکیزگی پیش رو قرار می گیرد.

دستگاه کارآمد اسپری مکش پر فشار

آب مهم ترین منبع پاکیزگی به شمار می آید و بنابراین طراحی بسیاری از تجهیزات مکانیزه نظافتی بر پایه بهره مندی از آب و نیروی آن صورت گرفته است. دستگاه های اسپری مکش پر فشار یک دستگاه بسیار خلاقانه و حرفه ای می باشند که با هدف پاک سازی سریع، آسان و با کیفیت بخش های با دسترسی دشوار تولید گردیده اند. اسپری مکش پر فشار با ارائه عملکردی فوق العاده تجربه ای بی نظیر را به کاربر می دهد و با داشتن بهره وری بالا سبب صرفه جویی در هزینه و زمان می شود. این دستگاه برای شستشوی سطح زمین و هم چنین دیوار قابل استفاده می باشد.

کارایی حرفه ای

دستگاه اسپری مکش پر فشار به عنوان یک ابزار چند منظوره به سیستم شستشوی کارآمد و حرفه ای تجهیز شده است. این دستگاه دارای دو جت واش بوده که حرکت سریع دورانی دارند و با پاشش جریان پر فشار آب، آلودگی ها را از سطوح جدا می سازد. یک ویژگی بارز و منحصر به فرد این دستگاه وجود سامانه مکش بوده که هم زمان با شستشو آب مصرف شده و آلودگی های جدا شده از سطوح جمع آوری شده و در مخزن آب کثیف دستگاه گرد آوری می شود. این امر سبب انجام هر چه بهتر فرآیند شستشو با مطلوب ترین کیفیت خواهد شد.

ویژگی های متمایز کننده

جهت دسترسی به نقاط دور از دسترس دستگاه اسپری مکش پر فشار نازلی مخصوص با دوام و کیفیت بالا و شیلنگی با طول مناسب به دستگاه متصل می گردد تا بدون نیاز به جا به جا کردن دستگاه و تنها با به حرکت در آوردن نازل، نواحی با دسترسی دشوار به راحتی تمیز و پاکیزه می شوند. نازل دستگاه را می توان به سطوح زیرین مانند زیر قفسه ها و طبقه بندی ها در انبارها و فروشگاه، زیر سینک ها در سرویس های بهداشتی انتقال داد و دیگر سطوحی که تصور نمی شد بتوان تمیز نمود، به آسانی نظافت می شوند. به وسیله دستگیره های یکپارچه و چرخ های روان، جا به جایی دستگاه به راحتی امکان می پذیرد. این دستگاه با دارا بودن مخازن آب تمیز و آب کثیف با گنجایش بالا حداکثر میزان بهره وری را ارائه می دهد. پاشش پر فشار جریان آب با پاشش جریان پر فشار آب، آلودگی های انباشته شده و تثبیت شده در درزها و خلل و فرج را به بهترین شکل ممکن از میان بر می دارد.

گالری تصاویر

اسپری مکش پر فشار اسپری مکش پر فشار اسپری مکش پر فشار اسپری مکش پر فشار اسپری مکش پر فشار

درخواست اطلاعات بیشتر