اسکرابر سخت کار مراکز تجاری

ساخت مجتمع های تجاری و تفریحی از جمله فعالیت های اقتصادی و تجاری است که در دهه های اخیر رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. امروزه شاهد هستیم در شهرهای مختلف مراکز تجاری کوچک و بزرگ ساخته شده و به بهره برداری می رسند. مجتمع های بزرگ و پربازدید بیش از هر مکان دیگری به نظافت و شستشوی روزانه نیاز دارند و پاکیزگی و درخشندگی سطوح مختلف در میان اولویت های مهم قرار می گیرد. برای تمیزی و زیباتر شدن یک مجتمع تجاری عظیم باید سطح زمین روزانه و به دفعات شستشو گردد. از همین رو این دستگاه های اسکرابر سخت کار هستند که می توانند عملیات شستشوی سنگین را در مجتمع های تجاری بزرگ پاسخگو باشند.


ضرورت استفاده از اسکرابر در مراکز تجاری

با توجه به این حجم بالای کار نظافت در مجتمع های تجاری دیگر این امکان وجود ندارد که نیروهای انسانی با در دست گرفتن یک تی رشته ای زمین را تمیز نمایند. این عمل علاوه بر این که سطوح را تمیز نمی کند سبب خستگی و فرسایش کاربران نیز می شود. دستگاه اسکرابر صنعتی تنها ابزاری است که به تنهایی از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری نموده و تمیزی و جلوه ظاهری را به ارمغان می آورد. یکی دیگر از چالش هایی که در ارتباط با نظافت مجتمع های تجاری موضوع ایمنی مراجعه کنندگان می باشد؛ اگر در زمان شستشو سطح زمین خیس بماند، افرادی که در محیط رفت و آمد دارند با خطر لغزندگی مواجه می شوند. دستگاه اسکرابر صنعتی با دارا بودن سیستم خشک کن یا مکش بخش مهمی از آب و مواد شوینده مصرف شده در شستشو را جمع آوری نموده و با از میان برداشتن خطر لغزندگی امکان استفاده از دستگاه را در ساعت های کاری فراهم می آورد.


عملکرد اسکرابر سخت کار در مراکز تجاری بزرگ

دستگاه کف شوی صنعتی سخت کار به منظور شستشوی سطوح کف در محیط هایی که همواره در معرض آلودگی قرار دارند و باید به طور پیوسته نظافت و شستشو شوند، طراحی و تولید شده اند. این رده از دستگاه های مکانیزه نظافتی از دوام، استحکام، کارایی و طول عمر بالایی برخوردار هستند و بنابراین برای کاربردهای پی در پی و طولانی مدت به عنوان بهترین تجهیزات شناخته می شوند. مراکز تجاری بزرگ می توانند از این دستگاه ها بیشترین بهره را برند.


اسکرابر سخت کار چه ویژگی هایی دارد؟

پیشرفت و تکامل تجهیزات مکانیزه نظافتی فرآیند نظافت و شستشو را در محیط های بزرگ، تجاری، صنعتی و ... متحول ساخته است. کاربرد دستگاه های اسکرابر مزیت های فراوانی به دنبال دارد و تهیه این تجهیزات یک سرمایه گذاری ارزشمند به شمار می آید. برخی از ویژگی های اسکرابر سخت کار عبارت اند از:


ایمنی و سلامت

سیستم برس زنی (شستشو) و سیستم مکش (خشک کن) اسکرابرهای سخت کار قدرت بسیار بالایی دارند به طوری که شستشو با کیفیت بی نظیر و خیره کننده صورت می گیرد و سطوح صیقلی برقی زیبا پیدا می کنند. از طرف دیگر سیستم مکش قدرتمند دستگاه آب و آلودگی های باقی مانده را کاملاً مکش و از محیط حذف می کند. با شستشوی عمیق و خشک شدن کامل زمین سطح بهداشت و ایمنی محیط ارتقا یافته و به سطح استانداردهای مطلوب خواهد رسید.


کاهش هزینه ها

کیفیت و کارایی بالا و هم چنین سخت کار بودن یک دستگاه مکانیزه نظافتی یک ارزش بلند مدت برای کسب و کار است و هزینه های مربوط به فعالیت های نظافتی، نیروهای خدماتی و هزینه های تعمیر و نگه داری را کاهش می دهد. استفاده از دستگاه های اسکرابر باکیفیت در مراکز تجاری سطح رضایت مشتریان و کارکنان را به ارمغان می آورد.


سهولت کاربرد، تعمیر و نگهداری

کار با دستگاه های اسکرابر سخت کار آسان بوده و کاربران طی یک آموزش ساده و قابل فهم از جانب کارشناسان قادر هستند این تجهیزات را مورد استفاده قرار دهند. تعمیرات و نگه داری روزانه این دستگاه ها و رسیدگی به اجزای گوناگون آن بعد از هر بار استفاده فرآیندی ساده و البته ضروری است که سبب کاهش استهلاک و خرابی اسکرابر و افزایش طول عمر آن می گردد.


سازگاری با محیط زیست

هنگامی که صاحبان کسب و کار دستگاه های اسکرابر صنعتی را برای نظافت محیط خود برمی گزینند در حقیقت تاثیرات ناشی از عملیات نظافت و شستشو را به حداقل کاهش می دهند. کفشورهای صنعتی سخت کار با کاهش مصرف آب و مواد شوینده و عدم تولید گازهای گلخانه ای به عنوان تجهیزاتی سازگار با محیط زیست به شمار می آیند. 

گالری تصاویر

اسکرابر سخت کار اسکرابر سخت کار اسکرابر سخت کار اسکرابر سخت کار

درخواست اطلاعات بیشتر