نظافت مراکز تجاری با دستگاه جاروبرقی

مراکز تجاری به دلیل آن که نوعی مرکز تفریحی به شمار می آید، همواره مورد استقبال عموم افراد جامعه قرار می گیرند. بنابراین روزانه افراد زیادی در مجتمع های تجاری رفت و آمد دارند و ساعت های زیادی را در آن سپری می کنند. تردد بالا در یک محیط سرعت گسترش آلودگی را افزایش می دهد و به منظور حفظ سلامت همه افرادی که در مراکز تجاری حضور دارند و هم چنین افزایش طول عمر کفپوش ها نظافت سطوح مختلف بیش از پیش اهمیت می یابد. انباشت آلودگی بر روی سطح زمین سطح بهداشت محیط را به شدت کاهش می دهد، به زیبایی محیط خدشه وارد می کند و تصویر ذهنی مشتریان را نسبت آن مرکز تجاری تغییر می دهد. این امر سبب می شود مشتریان دیگر تمایل به حضور دوباره در آن محیط نداشته باشند که برای یک کسب و کار و تجارت مطلوب نخواهد بود.


ضرورت نظافت با جاروبرقی

به منظور افزایش رفت و آمد مشتریان در مجتمع های تجاری و تفریحی با حفظ تمیزی و زیبایی محیط، نظافت پیوسته و منظم سطوح مختلف اهمیت بسیار زیادی دارد. استفاده از جاروبرقی صنعتی یا نیمه صنعتی و همین طور جاروهای تجاری در کنار دستگاه هایی مانند اسکرابر سطح تمیزی و بهداشت محیط را متحول می سازد.


تفاوت جاروبرقی صنعتی با جاروی خانگی

دستگاه های جاروبرقی صنعتی ، نیمه صنعتی و تجاری در مقایسه با جاروهای متداول خانگی قدرت و کیفیت بالاتری دارند که برای نظافت یک محیط بزرگ و وسیع با آلودگی بیشتر همانند پاساژها و مراکز تجاری ابزارهایی کارآمد و اثر گذار به شمار می آیند. بدون تردید یک جاروبرقی خانگی نمی تواند پاسخگوی حجم کاری بالا در مراکز تجاری و تفریحی باشد و از همین رو انتخاب ها به سمت مکنده های قدرتمندتر و کارآمدتر پیش می رود. دستگاه های جاروبرقی صنعتی به طور معمول در محیط های صنعتی و سخت کار مورد استفاده قرار می گیرند و برای تمیز نمودن اماکن تجاری تفریحی و اداری جاروهای رده نیمه صنعتی یا تجاری به راحتی پاسخگوی نیازهای نظافتی آن مجموعه هستند.


ساختار جاروبرقی نیمه صنعتی

تفاوت های عمده ای میان جاروهای نیمه صنعتی و خانگی وجود دارد. جاروهای نیمه صنعتی به طور معمول بیش از یک موتور دارند، از بدنه و شاسی فولادی ساخته شده اند، فیلتراسیون بسیار قوی دارند و از کارایی و کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.


کاربرد جاروبرقی در مراکز تجاری

جاروبرقی نیمه صنعتی و تجاری در مجتمع های تجاری و تفریحی کاربردهای متعددی دارد و بسیاری از مشکلات نظافتی را از میان برمی دارد. برخی از کاربردهای جارو برقی نیمه صنعتی و تجاری در مجتمع های تجاری عبارت اند از :


نظافت سطح زمین

جمع آوری گرد و خاک و زباله های سطح زمین توسط جاروبرقی نیمه صنعتی و تجاری به راحتی امکان پذیر می شود. برای افزایش سرعت و سهولت نظافت فضاهای وسیع تر می توان از نازل ثابت جاروبرقی بهره گرفت. این نازل به صورت ثابت بر روی بدنه جارو برقی نصب می گردد و کاربر به آسانی به کار با دستگاه می پردازد. در این حالت کاربر حرکات فیزیکی استهلاکی و تکرار شونده انجام نمی دهد و در نتیجه احساس خستگی و ناراحتی ندارد. گوشه ها و کناره ها نیز توسط نازل های مخصوص به سادگی قابل نظافت هستند. با استفاده از جاروهای کارآمد و تجهیزات پیشرفته آلودگی های پراکنده شده در مجتمع تجاری جمع آوری شده و شرایط بهتری را برای حضور مشتریان فراهم می آورد.


نظافت پله برقی

از دیگر کاربردهای جاروبرقی نیمه صنعتی در مراکز تجاری می توان به امکان نظافت پله های برقی اشاره نمود. پله برقی از طریق نازل ثابت قابل نظافت خواهد بود. دستگاه در پایین پله برقی قرار می گیرد و با تماس نازل با پله برقی، در هنگام حرکت صفحات پله برقی زباله های به دام افتاده در شیارها را مکش می کند.


نظافت تأسیسات

به منظور نظافت بخش های تأسیساتی مجتمع های بزرگ جاروبرقی دارای کاربرد می باشد. برای جاروهای صنعتی و نیمه صنعتی انواع نازل ها طراحی و تولید شده است تا نظافت انواع سطوح امکان پذیر باشد. برای تمیز نمودن لوله ها، پمپ ها و سایر بخش های تأسیسات می توان از جاروبرقی به همراه نازل های برس دار، سرتخت، هلالی، مخروطی و ... بهره گرفت.

گالری تصاویر

جاروبرقی مراکز تجاری جاروبرقی مراکز تجاری جاروبرقی مراکز تجاری

درخواست اطلاعات بیشتر