براق کردن سطوح با اسکرابر و واکس

پاساژها و مجتمع های تجاری از جمله پر رفت و آمدترین اماکنی هستند که روزانه بازدید کنندگان زیادی به آن مراجعه کرده و در آن به تفریح و یا خرید می پردازند. میزان استقبال از مراکز تجاری به عوامل متعددی بستگی دارد چرا که در برخی از این مجتمع ها در جذب مشتریان موفق تر هستند و بعضی دیگر به موفقیت کم تری در این زمینه دست پیدا می کنند. یکی از مهم ترین عواملی که نظر بازدیدکنندگان این مجتمع ها را به خود جلب می کند، جلوه و زیبایی محیط است. از آن جایی که مجتمع های تجاری مرکز اصلی تفریح و خرید به شمار می آیند بسیاری از افراد جذب زیبایی و درخشش محیط آن شده و تمایل برای مراجعه دوباره آن ها افزایش می یابد. هنگامی که افراد برای نخستین بار وارد یک ساختمان تجاری می شوند اگر محیط آن را آلوده و نازیبا ببینند بدون تردید بر دیدگاه آنان تأثیر نامطلوب داشته و دیگر تمایلی برای مراجعه و یا ورود به آن نخواهند داشت و بالعکس اگر محیط و به ویژه سطح زمین در مرکز تجاری تمیز، زیبا و درخشان باشد سبب جلب توجه مخاطبان شده و بر افزایش تعداد مشتریان، افزایش بازدهی و سودآوری کسب و کارهای مربوط تأثیر مستقیم می گذارد.

تمیزی مجتمع تجاری با استفاده از اسکرابر

اسکرابر یا کف شوی صنعتی یکی از پرکاربردترین دستگاه های نظافت صنعتی می باشد که به منظور شستشوی سطوح هموار طراحی و ساخته شده است. نظافت انواع سطوح با اسکرابر صنعتی امکان پذیر بوده و مزیت هایی دارد که با استفاده از شیوه های سنتی به دست نخواهد آمد. دستگاه زمین شوی صنعتی سرعت عملیات شستشو و کیفیت نظافت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد، سبب حفظ ایمنی کاربر و دیگر افراد می شود و مصرف آب و برق را به طور چشمگیری کاهش می یابد. بنابراین در مجتمع های تجاری کفشوی صنعتی به عنوان یک ابزار کارآمد و مؤثر نظافتی مورد استفاده قرار می گیرد زیرا که سطوح را در کوتاه ترین زمان با کیفیت مطلوب شستشو داده و با خشک کردن هم زمان زمین خطر لغزندگی را از میان بر می دارد. علاوه بر این با استفاده از کف شوی صنعتی هزینه های مربوط به عملیات نظافت کاهش یافته و بهره وری نیروهای انسانی افزایش می یابد.

درخشش سطوح کف به وسیله اسکرابر

 امروزه در مجتمع های تجاری از کفپوش های براق مانند سنگ به کار می رود که به محیط جلوه خاصی می بخشد که برای تمیز نمودن آن دستگاه اسکرابر به کار گرفته می شود و این وسیله هیچ گونه آسیبی به سطح وارد نمی کند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه های کفشوی صنعتی که آن را از شیوه های دستی نظافتی متمایز می سازد، درخشان ساختن سطوح به وسیله پدهای مخصوص می باشد. پدها در انواع زبر، استاندارد و نرم ساخته شده اند که برای جلا بخشیدن به سطوح صیقلی مورد استفاده قرار می گیرند. این پدها متناسب با جنس سطح و میزان درخشندگی مورد نظر انتخاب شده و به جای برس بر روی دستگاه کفشور صنعتی نصب می گردند. در کنار پد واکس های براق کننده نیز به منظور هرچه بیشتر درخشان کردن سطوح به کار گرفته می شوند و تأثیر پد را تا چندین برابر افزایش می دهند. ترکیب اسکرابر، پد و واکس براق کننده یک ترکیب فوق العاده برای درخشان ساختن سطوح است که در محیط های گوناگون تجاری، اداری، درمانی، آموزشی، هتل ها و هر محیطی که جلا و درخشندگی سطح زمین مورد نظر باشد، قابل به کار گیری می باشد. با استفاده از زمین شوی صنعتی و برس می توان ابتدا سطح زمین را شستشو داد و سپس با قطع سامانه پاشش آب دستگاه و جایگزین نمودن پد به جای برس و هم چنین پاشش واکس بر روی سطوح کف از کفشوی به عنوان پولیش سطح استفاده نمود. بدین ترتیب با صرف کم ترین هزینه و در کوتاه ترین زمان سطوح سنگی و سرامیکی با کیفیت بی نظیر تمیز و درخشان می شوند و این امر سبب جذب هر چه بیشتر مشتریان می گردد. واکس ها علاوه بر خاصیت براق کنندگی دارای خاصیت محافظت از سطح هستند به گونه ای که ضریب جذب دوباره گرد و غبار را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.    

گالری تصاویر

براق کردن سطح با اسکرابر و واکس براق کردن سطح با اسکرابر و واکس براق کردن سطح با اسکرابر و واکس براق کردن سطح با اسکرابر و واکس براق کردن سطح با اسکرابر و واکس

درخواست اطلاعات بیشتر