کف شوی محوطه های تجاری

نظافت، بهداشت و درخشندگی محیط های تجاری به ویژه مجتمع های تجاری تاثیر به سزایی در جذب مشتریان دارد و تمایل آن ها را برای ورود به این مراکز و خرید از آن ها افزایش می دهد. امروزه در دورانی زندگی می کنیم که توجه به میزان صرفه و بازده اقتصادی در هر زمینه ای در اولویت قرار گرفته است. بسیاری از مردم در نقاط مختلف دنیا، بخشی از زمان زندگی خود را در مراکز بزرگ و کوچک خرید صرف می کنند. نظافت و رسیدگی به این مراکز امر مهمی می باشد که اگر بخواهند برای تمیزی آن تماما از نیروی انسانی استفاده کنند بسیار وقت گیر و هزینه بر است و باعث اتلاف زمان و انرژی می شود. با پیشرفت روز افزون تکنولوژی راه حل مناسب برای تمیز و براق کردن مجتمع های تجاری به کاری گیری دستگاه های نظافت صنعتی مانند اسکرابر صنعتی می باشد. امروزه استفاده از کفپوش ها، اپوکسی، سنگ، سرامیک و ... یکی از ویژگی های مهم مراکز و مجتمع های تجاری قلمداد می شود. موضوع مهم تر، مساله مراقبت و نظافت از کفپوش می باشد تا هم بتوان طول عمر کف پوش را افزایش داد و هم بتوان جلوه و ظاهر اولیه آن را حفظ نمود، بنابراین در صورتی که این سطوح به درستی نظافت نشوند به مرور زمان دچار آسیب و خرابی می شوند.


استفاده از دستگاه اسکرابر برای نظافت مجتمع های تجاری

دستگاه اسکرابر یا زمین شوی یک دستگاه مکانیزه نظافت صنعتی است که به منظور شستشو و خشک کردن هم زمان انواع سطوح کف شامل کفپوش، اپوکسی، سنگ و سرامیک، بتن مسطح و ... طراحی و ساخته شده است. زمانی که هدف از تهیه دستگاه کف شور نظافت و درخشندگی محیط های پر تردد مثل مجتمع های تجاری باشد، دستگاه اسکرابر با عملکرد خود یعنی ترکیب آب و مواد شوینده و سرعت بالای گردش برس بر روی سزمین، آلودگی ها را به خوبی از آن جدا کرده و در ادامه با حرکت دستگاه به سمت جلو، تی انتهای دستگاه که به یک موتور مکنده متصل است، تمامی آلودگی ها را از روی سطوح جمع می کند و در نتیجه سطح زمین خشک و صیقلی می شود که نمایانگر تمیزی و بهداشت محیط می باشد.انواع اسکرابر و کاربردهای آن در مجتمع های تجاری

اسکرابر صنعتی در دو نوع سرنشین دار و دستی طراحی و ساخته شده اند که هر کدام دارای اندازه ای مختلف می باشند. اسکرابر سر نشین دار به دلیل دارا بودن پهنای شستشوی بیشتر برای محیط های بزرگ تر مناسب هستند و اسکرابر دستی که دارای اپراتور از پشت می باشد برای محیط های با مساحت کمتر مناسب هستند. معمولا مجتمع های تجاری فضای وسیع تری دارند و دارای چند طبقه هستند که دستگاه زمین شوی صنعتی مناسب در مجتمع های تجاری می تواند از نوع سرنشین دار باشد. اگر وسعت مرکز تجاری نیازمند نظافت، کوچک تر باشد می توان یک یا چند اسکرابر دستی انتخاب نمود. هم چنین دستگاه های کف شوی صنعتی در دو نوع کابلی و باتری دار عرضه شده اند و اگر در یک مجتمع استفاده از اسکرابر برقی دشوار بود می توان نوع باتری دار آن را انتخاب کرد.


انتخاب اسکرابر مناسب

برای این که مشتریان بتوانند اسکرابر مورد نیاز خود را به درستی انتخاب کنند، کارشناسان ما با حضور در محل مشتری و آزمایش و تست یک یا چند اسکرابر، بهترین دستگاه را به مشتریان پیشنهاد می دهند. شناسانایی محل پر کردن آب تمیز و تخلیه آب کثیف، اندازه گیری عرض درب های ورودی و خروجی و عرض درب آسانسور، اندازه گیری ظرفیت آسانسور، شناسایی محل پارک دستگاه ها در هنگام خاموشی و شناسایی مکان مناسب برای شارژ دستگاه از جمله موارد مهمی است که هنگام انتخاب یک اسکرابر باید در نظر گرفت. گاهی ممکن است کف پوش به کار رفته بسیار حساس و آسیب پذیر باشد، از این رو ما برس های نرم را به مشتریان توصیه می کنیم که هیچ گونه آسیبی به سطح مورد نظر نمی رساند و برای سطوحی که کمتر حساس هستند برس های زبرتر را به مشتریان پیشنهاد می دهیم.

گالری ویدئو

نظافت صنعتی مراکز خرید با ماشین سرنشیندار شستشوی فروشگاه های بزرگ/مراکز زنجیره ای/فروشگاه ها نظافت فروشگاه های زنجیره ای بزرگ_کفشوی مراکز خرید نظافت فروشگاه های تجاری/کف شوی مراکز خرید و مجتمع نظافت فروشگاه_اسکرابر_مراکز تجاری،خرید_هایپر_کفشوی

درخواست اطلاعات بیشتر