شستشوی سطوح کف سالن ورزشی

سالن های ورزشی دارای مساحت بسیار زیادی می باشند و شستشو و نظافت آنها به صورت دستی امکان پذیر نیست به همین منظور از دستگاه های نظافت صنعتی یا همان کف شوی با عملکرد سابیدن و براق سازی سطوح، جمع آوری و مکش آلودگی، صرفه جویی و افزایش راندمان کاری در امر نظافت استفاده می شود و با توجه به نحوه کارکرد کفشوی سالن ورزشی، و محدودیت زمانی موجود جهت شستشو و خشک کردن کف سالن های ورزشی، بهره مندی از دستگاهی با قابلیت شستشو صنعتی و نظافت همزمان این سطوح ضمن پاکیزه ساختن سطح، از لیز خوردن افراد هنگام تردد جلوگیری به عمل می آورد. در ادامه به بررسی نکاتی درباره خرید دستگاه اسکرابر و مزایای استفاده ار کفشوی سالن ورزشی می پردازیم.


چرا باید از کفشوی سالن ورزشی استفاده کرد؟

با اتومکانیزه شدن صنعت نظافت، دستگاه های اسکرابر صنعتی نقش چشمگیری را در عملیات نظافت روزانه به عهده دارند. شستشوی زمین بخشی از هر برنامه نظافتی می باشد که به تدریج شیوه سنتی تی و سطل را به دست فراموشی سپرده است. اما چرا؟ برای مثال در برخی محیط های خاص، مانند مدارس یا بیمارستان ها و سالن های ورزشی بنا به دلایلی زمین نه تنها باید تمیز بنظر برسد بلکه باید به حدکافی از پاکیزگی رسیده باشد. در نتیجه لازم است تا از دستگاه های نظافت صنعتی و تخصصی استفاده شود. کف شوی سالن ورزشی یکی از این دستگاه ها است که با ویژگی های منحصر به فرد خود نقش مهمی را امر نظافت ایفا می نماید. برخی از ویژگی های این دستگاه در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد:


دستگاهی مناسب جهت شستشوی انواع سطوح  

 کفشور را می توان دستگاهی ایده آل و مناسب به منظور شستشو و نظافت انواع سطوح هموار بر شمرد چرا که این دستگاه قابلیت به کارگیری بر انواع جنس کف را دارد و با ابعاد فشرده امکان نظافت در راهرو ها و مسیرهای باریک و پر پیچ و خم را دارا می باشد. این دستگاه نظافت مکانیزه با عملکردی چندگانه سطوح را شستشو می نماید بطوری که اول با استفاده از برس های شستشو، سطح بطور کامل همراه با آب و مواد شوینده سابیده می شود و سپس تمامی این آب و مواد آلوده به واسطه سیستم بسیار قوی مکش دستگاه بطور کامل جمع آوری می شوند و سطح بطور کامل خشک می شود بطوری که سطوح بلافاصله پس از شستشو قابل استفاده می باشند.


 استفاده جداگانه از قابلیت های نظافتی اسکرابر

تمامی بخش ها در یک سالن ورزشی باید به طور دقیق مورد نظافت دوره ای و پیوسته قرار بگیرند. مکان های خارج از دسترس یا با دسترسی کم و موانع زیاد از جمله این بخش ها هستند. برس شستشوی کف دستگاه اسکرابر به گونه ای است که توانایی شستشو صنعتی و نظافت لبه دیوارها و راهروها را هم بطور کامل انجام می دهد. قسمت های نظافتی این دستگاه قابلیت کارکرد بطور جداکانه را نیز دارند بدان معنا که سیستم برس زنی و خشک کن می توانند بطور جداگانه عمل نمایند بگونه ای که دستگاه می تواند فقط سطوح را برس زنی نماید و با سرعت بیشتری در ابتدا سطوح را شستشو کند و یا فقط از سیستم مکش و خشک کن به منظور جمع آوری مایعات موجود در سطح از آن استفاده نمود.


قابلیت های حرکتی دستگاه اسکرابر

به هنگام خرید کف شوی سالن ورزشی توجه به راحتی به کارگیری دستگاه از اهمیت زیادی برخوردار است. برخی انواع اسکرابر دستی مجهز به موتور جلوبرنده می باشند که این امکان را به کاربر می دهد تا بدون هل دادن دستگاه به سمت جلو، توانایی حرکت روبه جلو داشته باشد و کاربر انرژی کمتری به جهت حرکت دستگاه مصرف نماید. از طرفی حرکت یکنواخت دستگاه باعث می شود تا شستشوی مکانیزه سطوح بصورت کامل و یکنواخت انجام شود و نتیجه شستشوی کف سالن ورزشی یک دست و کامل باشد. از دیگر مزایای دستگاه اسکرابر استفاده از چرخ حرکتی ژله ای به صورت دنده ای شکل می باشد که امکان حرکت در سطوح لغزنده و حرکتی آرام و مستحکم را به دستگاه می دهد. کف شوی سالن ورزشی امکان حرکت در زاویه 12 درجه ای را دارند که باعث می شود استفاده از این کفشوی در رمپ ها و سطوح شیبدار این مراکز آسان گردد.


کف شوی صنعتی سالن ورزشی دستگاهی بصرفه و اقتصادی

خرید کف شوی سالن ورزشی شاید در ابتدا با صرف هزینه همراه باشد اما به دلیل مدیریت مصرف آب و مواد شوینده و کاهش تعداد نیروی خدماتی مورد نیاز برای نظافت می تواند در بلندمدت از هزینه ها بکاهد و امکان برخورداری از محیطی همواره درخشان را برای افراد به وجود آورد درنتیجه به این ترتیب میزان مراجعه کنندگان نیز افزایش می یابد.

گالری ویدئو

نظافت صنعتی و بهداشت محیط اماکن ورزشی و ورزشگاه ها شستشوی کف ورزشگاه_باشگاه_سالن_مجموعه ورزشی_استخر  ماشین شستشوی کف ورزشگاه،باشگاه،اماکن وررزشی       شستن کف مجموعه های ورزشی،باشگاه_سالن_ورزشگاه_کفشور

درخواست اطلاعات بیشتر