شستشوی کفپوش سالن ورزشی

یکی از بهترین فعالیت ها و سرگرمی های افراد عضویت در گروه های ورزشی و تماشای مسابقات میی باشد. از این رو سالن های ورزشی با استقبال فراوانی رو به رو بوده و به علت تردد بالا و ازدحام جمعیت مستعد انواع آلودگی ها می باشند. حضور بلند مدت و مداوم ورزشکاران در سالن های آلوده و کثیف، سلامت آنها را به مخاطره می اندازد. از این رو نظافت و شستشوی سالن های ورزشی علاوه بر ارتقا سطوح بهداشتی و تامین سلامت افراد حاضر در محیط تاثیرات مثبتی در جذب افراد و احساس رضایت آنها از خدمات و امکانات ارایه شده در محیط دارد. سطوح کف سالن ها به واسطه نوع فعالیت در این اماکن، بسیار آلوده بوده و می تواند منشایی برای رشد انواع میکروب ها و قارچ ها باشد. استفاده از شیوه های سنتی در نظافت سطوح کف سالن ها کارآیی مناسبی نداشته و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را بر طرف سازد. از این رو استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری دستگاه های مکانیزه ای چون اسکرابر ها یا دستکاه های کف شوی صنعتی بهترین گزینه برای نظافت و شستشوی سطوح کف و دستیابی به نتایج مطلوب می باشند.

آشنایی با عملکرد دستگاه های اسکرابر

مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف، برس دیسکی، تی و موتور مکنده اجزای اصلی یک دستگاه کف شوی صنعتی یا اسکرابر می باشند. دستگاه های کف شوی با پاشش آب و چرخش دورانی برس یا برس های دیسکی تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را ساییده و نظافت می کنند. موتور مکنده و تی نصب شده در انتهای دستگاه با مکش آب آلوده ناشی از شتشوی سطوحی خشک، عاری از آلودگی و درخشان ایجاد می نمایند. دستگاه های کف شوی صنعتی بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته، اسکرابر های دستی و اسکرابر های خودرویی تقسیم می شوند.مقایسه اسکرابر های دستی و اسکرابر های خودرویی

در مدل های دستی کف شوی کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و به واسطه دسته تعبیه شده در کف شوی آن را هدایت می نماید، در حالیکه نمونه های سرنشین دار یا خودرویی اسکرابر مجهز به صندلی اپراتور بوده و کاربر با قرار گرفتن بر روی صندلی دستگاه کف شوی را هدایت می نمایند. کف شوی های دستی ابعاد کوچکتر و وزن کمتری از نمونه های سرنشین دار داشته و از این رو برای پهنای شستشو کمتر و مخازن کوچکتری از نمونه های سرنشین دار دارند. قدرت مانور و قابلیت جا به جایی کف شوی های دستی به خاطر ابعاد کوچک دستگاه بسیار بالاتر از نمونه های خودرویی بوده و از این رو برای نظافت اماکن کوچک یا متراکم گزینه مناسب تری می باشند. این دستگاه ها به واسطه ابعاد کوچک و وزن کمی که دارند، به راحتی در بین طبقات جا به جا می شوند.


مزایای استفاده از دستگاه های اسکرابر به جای شیوه های سنتی نظافت

نظافت با دستگاه های کف شوی صنعتی در مقایسه با روش های سنتی، سرعت و کیفیت بالاتری دارند. بر خلاف شیوه های سنتی که از یک تی و سطل آب برای نظافت استفاده نموده و با شستن تی کثیف در سطل، آب داخل سطل آلوده شده و با عث انتشار و انتقال آلودگی ها به سایر نقاط می شد، دستگاه های کف شوی به واسطه استفاده از دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف، همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نماید. همزمانی عملیات شستشو و خشک کردن در دستگاه های اسکرابر یکی از ویژگی های اساس دستگاه کف شوی بوده و مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی افراد به نقاط شسته شده می گردد. مصرف آب این دستگاه ها نسبت به شیوه های سنتی بسیار پایین بوده و از این رو دستگاه هایی سازگار با محیط زیست می باشند. دستگاه های کف شوی صنعتی با کاهش در تعداد نیروی خدماتی، تاثیر به سزایی در کاهش هزینه ها دارند.

گالری تصاویر

اسکرابر ورزشگاه باشگاه سالن استادیوم زمین شوی کفشور اسکرابر کفشوی دستگاه کفشوی زمین شوی کفشوی اسکرابر دستگاه زمینشوی اسکرابر SCRABBER زمین شوی دستگاه نظافت صنعتی کفشور SCRUBBER اسکرابر صنعتی باشگاه ورزشگاه سالن اسکرابر صنعتی نظافت باشگاه ورزشگاه سالن استادیوم کفشوی کفشور کف ساب کف شور اسکرابر کف شو اسکرابر کف شور زمین شوی کف شوی اسکرابر کفشو دستگاه اسکرابر کفشوی کف شور زمین شوی کفشور اسکرابر برقی کف شوی زمین شوی نظافت بهداشت ورزشگاه کف ساب کفساب کفشور اسکرابر زمین شوی کف ساب کف شور کفشور زمین شوی اسکرابر اسکرابر صنعتی زمین شو زمین شوی اسکرابر کفشور کف ساب زمین شوی زمین شو اسکرابر اسکرابر صنعتی کف شور زمین شوی کفشور اسکرابر

درخواست اطلاعات بیشتر