نظافت دیواره استخر با اسکرابر چند منظوره

استخر یکی از پر طرفدارترین اماکن تفریحی ورزشی می باشد که اقشار مختلف جامعه به ویژه در فصل تابستان وقت خود را در آن سپری می کنند. آب درون استخرها محل مناسبی برای تجمع آلودگی ها است زیرا در هنگام شنا کردن از بدن شناگران موادی مانند چربی، مو، باکتری ها، میکروب های تنفسی و گوارشی و سایر باکتری های زیان آور و زائده های پوستی وارد آب شده و سبب آلودگی آب می شود. استفاده از استخرها همواره رو به گسترش بوده از همین رو افراد زیادی در معرض آلودگی ها و بیماری های عفونی و پوستی قرار می گیرند؛ بنابراین از سوی سازمان های ذی ربط قوانین و استاندارهای بهداشتی متعددی وضع شده است که با رعایت آن از بروز بسیاری از بیماری ها جلوگیری می گردد.


ضرورت حفظ بهداشت و نظافت استخر شنا

آب آلوده بر دیواره ها و کف استخر نیز تأثیر می گذارد و کاشی های آن را آلوده می سازد. حتی زمانی که آب استخر تمیز و از استانداردهای لازم برخوردار باشد، وجود رطوبت دائمی و موجودات ذره بینی موجود در آب، سبب ایجاد قشری لغزنده بر روی سطوح شده که محیطی برای انباشت آلودگی ها فراهم می آورد. بنابراین یکی از اقدامات پیشگیرانه به منظور جلوگیری از انتشار آلودگی های انگلی و میکروبی در محیط استخر و انتقال آن به دیگر شناگران، نظافت دیواره های استخر می باشد. با نظافت دیواره های استخر می توان اطمینان حاصل نمود که سطح بهداشت و تمیزی استخر به میزان قابل توجهی ارتقا پیدا می کند. از آن جایی که استخرها همواره دارای آب هستند، جهت نظافت این سطوح باید تجهیزات ضد آب مورد استفاده قرار گیرد. دستگاه اسکرابر چند منظوره دارای چنین ویژگی بوده و ابزاری مؤثر و کارآمد برای شستشوی دیواره استخر به شمار می آید.


دستگاه اسکرابر چند منظوره چیست و چگونه عمل می کند؟

دستگاه اسکرابر چند منظوره دارای ساختار و عملکرد منحصر به فردی بوده که جهت نظافت تمام بخش هایی از سطوح که دسترسی به آن ها دشوار می باشد و نمی توان آن ها را به سادگی تمیز نمود، طراحی و ساخته شده است. این دستگاه بدون کابل برق، دارای وزن سبک و ساختاری ارگونومیک بوده و تجهیزاتی مانند کوله پشتی برای حمل باتری و شارژر، دسته تلسکوپی، برس، انواع پد و نگه دارنده پد را شامل می شود. با نصب پد به جای برس می توان از این دستگاه به عنوان یک پولیشر استفاده نمود.


نظافت استخر با اسکرابر چند منظوره

یکی از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه اسکرابر چند منظوره امکان استفاده از آن در آب می باشد. این وسیله صدر در صد ضد آب بوده و می توان آن را به طور کامل در آب فرو برد. بنابراین جهت شستشوی دیواره های استخر شنا و دیگر محیط های مرطوب بدون بروز هیچ مشکلی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر آن، این دستگاه جهت نظافت سکوها، اطراف استخر، حمام ها و رختکن ها نیز به کار می رود. اسکرابر چند منظوره دارای گشتاور بالا بوده از همین رو سطوح را به طور کاملاً مؤثر شستشو می دهد و با نصب پدهای مختلف امکان سایش سطوح و یا صیقلی نمودن آن ها نیز فراهم می گردد. این دستگاه ولتاژ بسیار پایینی دارد و از همین رو کارکردی ایمن و قابل اطمینان بدون خطر ایجاد شوک و برق گرفتگی ارائه می دهد و جهت استفاده در استخر بسیار مناسب خواهد بود. با بهره مندی از دستگاه اسکرابر چند منظوره آلودگی های تشکیل شده در دیواره استخر از بین می رود و می توانیم انتظار سطح بالاتری از بهداشت استخر داشته باشیم.


ویژگی های اسکرابر چند منظوره

دستگاه قابلیت حمل بدون سیم دارد و بنابراین کاربر قادر است آن را در هر جایی مورد استفاده قرار دهد. هم چنین باتری اسکرابر چند منظوره قابلیت شارژدهی به مدت 4 ساعت دارد و وزن آن به اندازه ای سبک است که کاربر در هنگام استفاده از آن دچار خستگی و ناراحتی نمی گردد. دسته تلسکوپی دستگاه این امکان را برای کاربر فراهم می آورد تا متناسب با شرایط طول آن را تنظیم کند و در نتیجه دسترسی به نقطه مورد نظر آسان تر می گردد.

گالری تصاویر

نظافت استخر با اسکرابر چند منظوره نظافت استخر با اسکرابر چند منظوره نظافت استخر با اسکرابر چند منظوره نظافت استخر با اسکرابر چند منظوره نظافت استخر با اسکرابر چند منظوره نظافت استخر با اسکرابر چند منظوره نظافت استخر با اسکرابر چند منظوره نظافت استخر با اسکرابر چند منظوره نظافت استخر با اسکرابر چند منظوره نظافت استخر با اسکرابر چند منظوره نظافت استخر با اسکرابر چند منظوره

درخواست اطلاعات بیشتر