شستشوی اسکوبورد با لنس تلسکوپی

اسکوربورد یکی از انواع تلویزیون های شهری است که با دارا بودن کاربردهای بسیار زیاد برای همه رشته های ورزشی در استادیوم فوتبال، مجموعه های ورزشی روباز، سالن های ورزشی و برخی اماکن شهری نصب می گردد. اسکوربورد یک نمایشگر است که در اماکن ورزشی میزان امتیازها، تعداد خطاها، زمان سپری شده، زمان باقی مانده، نام تیم ها، نام بازیکنان و سایر اطلاعات را نشان می دهد و با این توضیحات می توان دریافت درجه اهمیت این وسیله پرکاربرد هنگام برگزاری مسابقات ورزشی به چه اندازه زیاد است. در حال حاضر انواع مختلفی از اسکوربوردها توسط سازندگان آن طراحی و تولید شده است و اسکوربوردهایی به طور اختصاصی برای برخی رشته های ورزشی طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرد. اسکوربوردها در ابعاد گوناگون تولید می شوند و به طور معمول از اندازه های بزرگی برخوردار هستند. در ورزشگاه های بزرگ مانند زمین فوتبال اسکوربورد در ارتفاع بالایی نصب می گردد تا همه افراد از مربیان گرفته تا بازیکنان و تماشاگران بتوانند به راحتی صفحه نمایش آن را ببینند.


مراقبت از اسکوربورد

اسکوربوردها ضد ضربه هستند تا در صورت برخورد توپ با آن ها دچار آسیب نشوند. اما برای مراقبت بهتر از این نمایشگرها و افزایش طول عمر آن ها نظافت و شستشوی این پنل ها اهمیت و ضرورت دارد. با توجه به این که اسکوردبورد ورزشگاه ها در ارتفاع بالا نصب می شود برای نظافت و شستشوی آن باید از بالابر استفاده شود که در نهایت نیروهای انسانی برای شستشوی پنل ها با دشواری رو به رو می شوند.


شستشوی اسکوربورد

جهت شستشوی سطوح واقع در ارتفاع همانند اسکوربورد علاوه بر بالابرها روش های آسان تر و بی خطرترین نیز وجود دارد و آن استفاده از دستگاه های تخصصی نماشویی و یا استفاده از لنس دسته بلند (تلسکوپی) به همراه دستگاه واترجت می باشد.


کاربرد دستگاه نماشوی در شستشوی اسکوربورد

دستگاه نماشوی مکانیزه یک دستگاه تخصص و کاملاً حرفه ای برای شستشوی نمای ساختمان است که برای سطوحی مانند شیشه، سنگ، کامپوزیت و هر سطح مقاوم به آبی کاربرد دارد. یکی از کاربردهای دستگاه نماشوی شستشوی اسکوربورد ورزشگاه ها می باشد. با بهره مندی از تجهیزات تخصصی نماشویی عملیات دشوار و پرهزینه شستشوی سطوح مرتفع کاهش خواهد یافت و با توجه به این که سرعت عمل بالاتر و ایمنی بیشتر از مهم ترین مزیت های دستگاه های تخصصی نماشوی به حساب می آید، به کارگیری این دستگاه برای شستشوی اسکوربورد از هر لحاظ مفیدتر است. دستگاه مکانیزه نماشوی به سیستم تصفیه آب تجهیز گردیده به صورتی که تمامی املاح و ناخالصی های آب را گرفته و هیچ لکه ای باقی نمی گذارد. توسط دستگاه نماشوی اسکوربورد ورزشگاه سریع، آسان و باکیفیت شستشو خواهد شد.


کاربرد واترجت صنعتی و لنس بلند برای شستشوی اسکوربورد

دستگاه شوینده فشار قوی یا واترجت صنعتی برای شستشوی هر سطح مقاوم به آب کاربرد دارد. واترجت صنعتی به همراه لنس تلسکوپی دسته بلند یکی دیگر از تجهیزاتی است که به منظور شستشوی اسکوربورد مجموعه های ورزشی کاربرد دارد. لنس تلسکوپی یک لنس بلند با قابلیت تغییر طول است و کاربر می تواند متناسب با ارتفاعی که در نظر دارد شستشو دهد، طول آن را تنظیم می نماید. این لنس سبک بوده و کنترل آسان دارد به نحوی که کاربر بدون احساس ناراحتی به کار با آن می پردازد.

درخواست اطلاعات بیشتر