نظافت چمن مصنوعی با سوییپر صنعتی

چمن مصنوعی از جمله محیط های مناسب برای انجام فعالیت های ورزشی از جمله بازی فوتبال می باشد. این محیط ها از نظر اقتصادی به صرفه بوده و در تمام طول سال قابل استفاده اند. نظافت چمن مصنوعی در نگاه اول امری ضروری نیست در حالیکه عدم توجه به نگهداری و نظافت آن می تواند خساراتی را بوجود آورد. در این بین امر نظافت از جمله بخش های مهم در رسیدگی به این محیط ورزشی می باشد. آسیب ورزشکاران، نا زیبا شدن سطح چمن، عدم اقبال افراد و تحمیل هزینه های تعویض یا مرمت چمن، از جمله خساراتی است که می تواند در اثر عدم نظافت چمن مصنوعی اتفاق بیفتد. دستگاه سوییپر با توجه به وسعت زمین های چمن مصنوعی و لزوم نظافت با کیفیت و سریع آن ها، گزینه ایده آلی برای جاروب نمودن به حساب می آید.

معرفی دستگاه سوییپر صنعتی

دستگاه سوییپر صنعتی نظافت چمن مصنوعیسویپر یک جاروی محوطه صنعتی می باشد که با برس زنی سطح، آلودگی ها را جمع آوری می نماید. این دستگاه، دارای مدل های دستی و خودرویی بوده و سرعت و کیفیت نظافت را چند برابر می کند. با استفاده از این دستگاه نظافت صنعتی می توان سرعت و کیفیت نظافت چمن مصنوعی را تا چند برابر افزایش داد. سوییپر صنعتی برای جمع آوری برگ ها، سنگ ها، خاک و .. ،  ابتدا از برس چرخشی خود در قسمت جلو جهت جمع آوری و انتقال زباله ها به مرکز دستگاه استفاده می نماید. سپس بوسیله یک برس مرکزی، مواد جمع شده را به داخل مخزن می فرستد. با افزایش سطح تحت پوشش برس ها، پهنای نظافت دستگاه افزایش یافته و سرعت عملکرد آن نیز بیشتر می شود. نمونه های خودرویی این جاروی محوطه که با سهولت بیشتری هدایت می شوند، سرعت نظافت را در محیط های وسیع تا چند برابر افزایش می دهند. سویپر خودرویی همچنین دارای صندلی راحت و قابل تنظیم کاربر بوده و به مانند یک خوردو کنترل و هدایت می شود.

- مزایا و ویژگی های جاروی محوطه

مزایا و ویژگی های جاروی محوطه و نظافت چمن مصنوعیاستفاده از سوییپر برای نظافت چمن مصنوعی، دارای مزایای متعددی نسبت به جارو های دستی می باشد. این دستگاه بسته به نوع آن می تواند تا 60 برابر سرعت جاروب نمودن محیط را افزایش دهد. کاهش تعداد نیروی خدماتی برای جمع آوری زباله ها و در نتیجه صرفه جویی اقتصادی، دیگر مزیت جاروی محوطه می باشد. سوییپر همچنین قادر است انواع آلودگی ها را از روی زمین جمع آوری نموده و با توجه به سامانه برس زنی سطح، کیفیت نظافت را بهبود ببخشد. سیستم مکش گرد و غبار دستگاه نیز با فیتلراسیون قدرتمند، گرد و غبار را جمع آوری نموده و از بازگشت آن ها به محیط جلوگیری می نماید. از جمله ویژگی های خاص سویپر خودرویی که توسط برند های معتبر تولید می شود، می توان به جای راحت پای کاربر و صندلی نرم و قابل تنظیم اشاره نمود. بعلاوه در مدل های مجهز به کابین سرمایش و گرمایش، امکان انجام عملیات نظافت در انواع شرایط آب و هوایی امکان پذیر است.

- نظافت و جاروب چمن مصنوعی با سوییپر

 نظافت چمن مصنوعی با سوییپرسویپر، دستگاه مناسبی برای جاروب و نظافت چمن مصنوعی همین طور جمع آوری برگ ها، شاخه ها، سنگ ها و دیگر مواد انباشته شده روی آن می باشد. نظافت چمن مصنوعی با سویپر، زیبایی و سلامت چمن را تضمین نموده و طول عمر آن را افزایش می دهد. زمین نظافت شده همچنین جذاببتی زیادتری برای افراد داشته و موجب انجام با کیفیت تر بازی می شود. بعلاوه بوسیله این دستگاه، چمن عاری از هرگونه مواد اضافی بوده و خطر مصدومیت بازیکنان کاهش می یابد. با توجه به میزان وسعت چمن مصنوعی، می توان از مدل های مختلف سوییپر های صنعتی استفاده نمود. معمولا زمین هایی که از نظر ابعادی مشابه زمین های استاندارد هستند، به نمونه های خودرویی سویپر نیاز دارند. برای انتخاب از بین این مدل ها، توجه به میزان شارژدهی باتری یا مصرف سوخت و کارایی آن با توجه به مساحت چمن، دارای اهمیت است. در محیط هایی که در روز های زیادی از سال دارای شرایط آب و هوایی نامطلوب می باشد نیز استفاده از دستگاه های سایبان دار یا کابین دار، سهولت بیشتری برای کاربر فراهم می نماید.

گالری تصاویر

چمن مصنوعی نظافت شرکت ابراهیم سویپر جاروی محوطه جاروی چمن مصنوعی نظافت چمن سالن ورزشگاه باشگاه کف برس چمن مصنوعی برس چرخشی جاروی چمن شرکت ابراهیم شیوه نوین نظافت چمن مصنوعی سویپر سرنشیندار سالن شیوه نوین نظافت چمن مصنوعی چمن سویپر شرکت ابراهیم

درخواست اطلاعات بیشتر