زمین شوی سالن های ورزشی چند منظوره

سالن های ورزشی چند منظوره به دلیل تردد زیاد ورزشکاران در معرض انواع گوناگون آلودگی هستند. در این اماکن بهداشت سطوح از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا گاهی اوقات ورزشکاران می لغزند و پوست بدن آن ها با سطوح کف تماس پیدا می کند. در صورت آلوده بودن این سطوح، مخاطراتی برای ورزشکاران به وجود خواهد آمد. به همین دلیل سالن های چند منظوره ورزشی نیاز به شستشو و نظافت مداوم خواهد داشت. اما نظافت مداوم چنین سطوحی به روش دستی امکان پذیر نیست زیرا این روش مشکلات بسیاری دارد: خیس ماندن سطوح پس از شستشو و امکان لغزش و آسیب دیدگی ورزشکاران، مدت زیاد زمان و سرعت بسیار کم شستشو و ایجاد مزاحمت برای ورزشکاران، افزایش هزینه و آسیب به محیط زیست در اثر مصرف آب و مواد شوینده زیاد، صرف انرژی بسیار برای شستشوی دستی و نیاز به نیروی خدماتی زیاد و در نهایت کیفیت بسیار کم شستشو به روش دستی علی رغم صرف زحمات زیاد همگی از معایب استفاده از روش دستی شستشو به منظور نظافت سالن های ورزشی چند منظوره می باشند. در مقابل می توان از نظافت صنعتی و مکانیزه کمک گرفت؛ بهترین روش برای شستشوی بهینه و مداوم سطوح هموار کف در سالن های ورزشی چند منظوره بهره گیری از دستگاه اسکرابر صنعتی می باشد.


انواع مختلف اسکرابر، مناسب برای هر وسعتی

دستگاه اسکرابر صنعتی انواع گوناگونی دارد که این دستگاه را برای هر شرایطی مناسب می کند. از نظر نوع انرژی حرکتی کفشوی صنعتی به دو دسته اسکرابر باطری دار و اسکرابر برقی تقسیم می شود. کفشوی برقی برای محیط هایی که به پریز برق دسترسی دارند مناسب است و با استفاده از این نوع اسکرابر می توان بدون نگرانی از تمام شدن شارژ باطری، به نظافت و شستشو پرداخت. همچنین زمین شوی برقی به دلیل نداشتن باطری، از وزن کمنری برخوردار است و به همین دلیل کار با این دستگاه سبک تر، راحت تر است. اما در زمان حضور افراد در سالن های ورزشی، وجود کابل بر روی زمین باعث ایجاد مزاحمت شده و به همین دلیل می بایست از اسکرابر باطری دار بهره برد. دسته بندی دیگر اسکرابر، نوع حرکتی آن می باشد. اسکرابر سرنشین دار برای شستشوی مکان های وسیعی مانند سالن های ورزشی مناسب است، این دستگاه به صورت خودرویی توسط کاربر اداره می شود و اپراتور در هنگام شستشو به صورت کامل بر روی سطوح کف مسلط است. برای شستشوی مکان های باریک موجود در سالن های ورزشی می بایست از دستگاه کوچکتری مانند اسکرابر دستی بهره برد تا با عبور از هر نقطه ای، به پاکیزه شدن سطوح آن بخش بپردازد. استفاده از اسکرابر به منظور نظافت هر نوع کفپوشی (شامل اپوکسی و...) مناسب است.


مزایای استفاده از کفشوی صنعتی برای شستشوی سطوح کف

بهره گیری از چنین دستگاهی ویژگی های بسیاری دارد. از مزایای استفاده از زمین شور صنعتی در سالن های چندمنظوره ورزشی م توان به خشک شدن سریع سطوح توسط سیستم مکش قدرتمند آب کثیف و لاستیک طی های عقب دستگاه و جلوگیری از لغزیدن و آسیب به ورزشکاران، عدم مزاحمت و فراهم آوردن امکان نظافت مداوم به دلیل سرعت بالای شستشو و مدت زمان کوتاه نظافت، کمک به محیط زیست با کاهش مصرف آب و ذخیره منابع طبیعی و کاهش استفاده از مواد شوینده و عدم آسیب به کره زمین، پایین آمدن هزینه ها به دلیل کاهش نیاز به نیروی خدماتی زیاد و در نهایت کسب نتیجه مطلوب پس از شستشو علی رغم بهینه شدن فرآیند نظافت اشاره کرد. در ابتدا ممکن است هزینه خرید دستگاه اسکرابر گزاف بنظر برسد، اما به مرور زمان و استفاده از کفشی به صورت مداوم، کاهش هزینه های کلیموجب بروز مقرون به صرفه بودن اسکرابر خواهد شد.

گالری تصاویر

اسکرابر   کفشوی   hs;vhfv   scrubber اسکرابر کف شوی   زمین شوی   کفشور کفشوی نظافت سالن دستگاه اسکرابر کفشوی کفشور زمین شوی ورزشگاه سالن اسکرابر نظافت سالن های ورزشی کفشوی اسکرابر اسکرابر سرشیندار نظافت بهداشت کفشور اسکرابر کف شوی زمین شوی کفشور کف شور دستگاه اسکرابر کف شوی زمین شوی کفشور شستشوی کف اسکرابر زمین شوی دستگاه نظافت صنعتی شستشوی کف کفشو اسکرابر سالن ورزشگاه استادیوم کفشوی زمین شوی نظافت صنعتی اسکرابر کف شوی کفشور اسکرابر نظافتی

درخواست اطلاعات بیشتر